Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Imon-Resto Shaman (Naprijatý)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Imon.
Anonymný




Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeUt január 05, 2010 10:53 pm

Zdravím DT... po dlhšom rozmyslani ci napisat ci nenapiat aj ked Kagei mi povedal ze nie ale predsa len skusim...

1,meno postavy, class

Imon-Resto Shaman

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Imon

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?

Samozrejme kedze DeepThunder tak inklinujem k PVE, samozrejme nikdy nepordnem dobre organizovanej arene...


3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

Tieto dva body mozem zhrnut do kopy
Tak uz znacnu dobu som uvazoval o odchode s Remedy koli tomu ze som si nasiel novu robotu... zijem v ENG na stalo a mam kopec casu na wofko... a Remedy nehvorim ze je to zla guilda skor slack guilda. Samozrejme su tam ultimatny ludia a je ich dost ale uz ma fakt nebavi to ich neustale meranie si klackov samozrejme zdrava rivalita musi byt ale co je to zdrava na to ma urcite kazdy vlastne kriteria a to co oni predvadzaju a akym arogantnym sposobom to prezentuju mi uz ide fakt na nervy... tak preto som sa rozhodol odist.
A preco DT?
Predovsetkim mi ani tak nejde o progres kedze davame rovnake instancie okrem Anuba k comu btw GZ... uz sa snazim vyberat podla aktualnej zostavy ludi atd... atd... a kedze som s par ludmi v kontakte tak sa mi to s tich TOP guild medzi ktorymi mam moznost si vybrat najviac pozdava Deep Thunder.


5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?

Samozrejme nie VT a mikrak funkcny.


6 ) Raidovacie skúsenosti

V TBC SSC... TK.... progres... taktiez progres BT, Hyal... vo WOTLKU snad vsetko down akurat to TOGC 25 mi chyba.


7 ) Podrobnosti o tvojej postave

ACC moje a len moje... lvl vlastnorucny.

Talenty classik resto talents build robeny do Hastu... btw pri otazkach ci mi dochadza mana ano dochadza Very Happy preto cakam na HC Solance... a to tim sa to vsetko vyriesi.

BTW glyfy mam take ako mam vseobecne.... pri aktualnom progrese ich menim cize na nauba... ci walkiri alebo beastov... si hadzem ine... samozrejme pripominam pri progrese.
Inak nic ineho ako ten Smradlavi off hand mi nepadlo... je sice dobry ale vypadam jak buzna..Smile

8 ) jaký máš přístup k WoW


Pripojenie 54mbs... cize pohodicka... wifi
Vastny Notebook sice ma odsluzile wofko na nom ide ale do dvoch mesiacov sa bude kupovat NEW masina.
20 rokov

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?

Tak raid Time.... pracujem na smeny cize tyzden ranna, tyzden poobedna... som schopny dochadzat na 5 raidov za 2 tyzdne... i ked poobedna mava dost casto volno hlavne na JAR takze je dost mozne ze aj castejsie ale vopred neslubujem 100 per attandance.

11.
PS for Kagei: Bol by som nerad keby sa tu rozoberala minulost predsa su to asi uz zo 2 roky za ten cas sa clovek zmeni.
Ber ma ako new membra nova prihlaska....

Prinos predovsetkim ovladanie classy, skill, mozog. BTW ma off spec ELE celkom slusny gear a alt 79 retardin..Smile

Takze HF pri citani Flamu... cakam len pozitivne vyadrenia (joke) Suspect
Návrat hore Goto down
Imon.
Anonymný




Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeUt január 05, 2010 11:04 pm

Cital som vo vzorovej prihlaske ze nejde armory ale mam pocit ze je to asi stary post tak este hodim odkaz.

Návrat hore Goto down
Imon.
Anonymný




Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeUt január 05, 2010 11:11 pm

Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeSt január 06, 2010 12:03 am

caw

no neviem co sa stalo pred rokmi a ani co ti kagei pisal , ale proti tebe je to ze nedavno sme prijali resto shamika ktory ma vysokku ucast na raidoch a podava slusne vykony az na par vinimiek Very Happy ale to sa stane kazdemu v strese na prvom raide Very Happy snad uz viac nie Razz ,

prejdem k veci trosku nerozumiem glyphu na water mastery teda ak mas problemy s manou a cakas na solace (HC verziu) preco si bral 264 ilvl trinket ktory je podla mna tak trocha usseles az na ten sp a teda ked nepada preco si si nekupil radsej ten za emblemy ktory je podobny a urcite lepsi ako Althors Abakus . Dalej trocha to suvisi ale teda radsej by som si tych 60 emblemov co si dal za ruky aj ked maju haste+crit nechal a pockal na headku s ktorov by si mal prvy set bonus s t10 a ten uz za nieco stoji

talenty su skoro classicke ale ta reincarnacia to tak casto umieras ze potrebujes znizovat cd ? Smile

skusenosti : trocha neskoro dat insanitu na desine v januari 2010? ale gz

aj ked toto su male problemiky ale som proti prijatiu dovod je ten ze sme dvaja resto shamani s vysokou attendance + dalsich healerov mame pozehnane a to ze by si bol za dva tyzdne na max 5 raidoch nie je velky prinos pre guildu
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeSt január 06, 2010 6:38 am

Teraz som dosiel dom je to ten Imon co si myslim?
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeSt január 06, 2010 6:43 am

Kua to je nejaka odstavka zase Sad napisem neco ked sa zobudim GN
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Matesii
Veteran
Veteran
Matesii


Počet príspevkov : 200
Age : 40
Location : Brno
Registration date : 18.05.2009

Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: .   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeSt január 06, 2010 7:49 am

Chvili mi trvalo si vzpomenout odkud ja ten nick vlastne znam. Ale nakonec se podarilo Smile

Nekdy zacatkem listopadu jsi skladal partu na daily do Ahn'kahet: The Old Kingdom. Na prvnim bossovi po splneni archievu "Respect Your Elders" jsi napsal neco ve stylu "Sorry, sel jsem jen na tohle" a leavnul jsi. My museli hledat noveho healera aby se to dalo dojit jelikoz to bylo daily a vsichni si chteli udelat quest.

Nepřipada mi to jako vhodne chovani a tudiz za mne:


SORRY, JSEM PROTI santa
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeSt január 06, 2010 10:03 am

Imon ak nejsi filmovia hviezdva z holywoodu že máš petoro tvári tak sa za tie 2 roky nezmeníš. PROTI
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitimeSt január 06, 2010 4:58 pm

Ok nebudem sa zaoberat minulostou. Healerov mame milion a nedavno sme prijali resto shamana... PROTI


Cau


Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imon-Resto Shaman (Naprijatý)   Imon-Resto Shaman (Naprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Imon-Resto Shaman (Naprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» piola resto/ele shaman (Naprijatý)
» Resto shaman / off ele
» Chren - Shaman - Resto
» Resto Shaman (neprijaty)
» Resto Shaman (Prijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: