Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kexoo / Combat Rogue

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Kax
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 94
Registration date : 23.10.2008

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimeŠt január 07, 2010 8:19 pm

Caute Deepaci Smile
WoWarmory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kexoo

Heh tak PvP moc nemusim ani ked vidim alika len tak Smile Radsej si robim moju robotu a kaslem na nich. Ak ma napadnu tak chytam nervy a snazim sa ho dat a troska resskill nech vidi ake to je Razz A no PvE s touto G som uz daco odraidoval myslim tie starsie dungy Smile Ved kto ma pozna ten vie Smile

Ku vam prave pre to lebo som u vas bol straaaaasne dlho a odysiel som preto lebo som bol neaktivnejsi dlhsiu dobu a warlocka (byvaly main) som uz nechcel hravat a zacal som hravat rogunu ale roguna nemala vobec EQ a zbytocne by som bol v G a cital by som kam idete a ja by som aj tak nemohol. Bolo by to pre mna cudne.

No bol som v guilde kde sme boly len kamosi co sa pozname ale uz par ludi leavlo guildu a sly do inej ako sa vyequipovali a tak co tam ja budem. Stale som chodieval len pugy a to nieje pre mna moc furt cudzi ludia :\

Komunikacia cez VT minerobila problemi a ani nerobi. Sice teraz mam nefunkcny mikrak ale vyriesi to novy headset.

No presiel som ToC 10, ICC som bol len prveho bossa zatial ale taktiky viem vsetky okrem new bossov co dodaly teraz. ALe problemi su somnou neni. Vzdy robim co mam. A ved kuknite achievementy.

No tato postava je vlastnorucne vylevelovana a dungu pochodene mam len ja s postavou a ACC je moj.
Talenty mam preto combat lebo dam vacsie DPS a mam tam specialyzaciu na urcite zbrane. Teda bonusi z talentov na zbrane. Kludne mozem byt aj Assi ak bude treba mam to ako druhy talent build.

Internet mam Orange Fibernet a vobec s nim nemam problemi:Download 2,6 MB/s
PC mam vlastny a je mi 20 rokov. A FPS mi nerobia problem. Na 25ke mam okolo 80+ FPS

S raid timom nemam problemi uz lebo s holkou som si to vybavil uz Smile

No ako som spominal v guilde som bol strasne dlho a leavol som pretoze som bol dlhsie neaktivny ale uz to mam vsetko v poriadku a predsa tato guilda je pre mna top 1. V zivote som si nepodaval prihlasky do inych guild a ani nechcem. Ved kto ma pozna ten vie. Prinosom by bolo good DPS 5k+ only me bez buffov.

Pozdravujem Kageia, Pexa ktoreho som po sto rokoch stretol v HoR grouppe Razz Previta, Mateja, Judaya, Neala, Jettu a vsetkych starych clenov co ostaly v guilde a co si ma pametaju ako nick Kax Surprised) Samozrejme mam aj par altov a ktorymi by som tiez rad siel do G ale tych altov mam koly profesiam. nick Kax: Tail, Ench. Kaxik: herb, minning. Kixo: inscription, skinning. A moj main Kexoo: Jewel and alch.

Tak dufam ze budem mat stastie a prijmete ma s5.

S pozdravom KAX
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimeŠt január 07, 2010 11:16 pm

V skratke k gearu. Je to pekný dôkaz toho, že sa dá v súčasnosti zohnať priemerný gear aj bez toho, že by človek čo i len prešiel aspoň ToC 25 normal. Zásadný problém je u teba absolútny nedostatok expertise, si hlboko pod capom, takže jednoznačne dogemovať, alebo vymeniť gear. Druhá vec je celkovo zvláštne gemovanie raz agi potom arpen.. Arpen ti neodporúčam to sa oplatí len keby si to vytiahol po softcap, ale to nedáš ani keby si arpen gemoval všade. Momentálne sa najviac oplatí gemovať haste, alebo ap v závislosti od aktuálneho gearu. Čo sa týka dps, rád by som vedel či ti tých 5k vydrží aj potom čo vymlatíš cd, hlavne s tak malým exp. Ďalšia vec je, že momentálne aj tak vládne muti a combat sa vyplatí len na veľmi málo fightoch.
Aby som to zhrnul netuším či ťa Kagei vezme, ja by som mal rád v raide parťáka na vzájomné trickovanie, ale rozhodne s lepším equipom, s tým ako to máš postavené teraz by si sa v recounte stratil..

PS: Frosty čo si minul za ten range si mohol pretaviť radšej na primordial saronite, lebo toto bola absolútne zlá investícia, horšie sa už minúť asi naozaj nedali. Do range weap slotu si mal radšej kúpiť http://www.wowhead.com/?item=47659 vyšlo by ťa to lacnejšie plus by to aspoň čiastočne riešilo tvoj problém s expertise.
Návrat hore Goto down
Kax
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 94
Registration date : 23.10.2008

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimeŠt január 07, 2010 11:55 pm

To Farmaceutt: Dik za dobru kritiku Smile Viem ze je ten gear za emblemi. Hold nemam vsetky acka tak do pugu ma hocikto nezoberie len tak lebo vsade vyzaduju acka len acka. ALe equipujem ho stale dalej a dalej. No teraz nanovo odskusane na figurke a je to 4.5K DPS. K tomu gearu. Kludne pregemujem a kludne pojdem na mutilate. Ak bude treba.
Viem ze by som sa hned na raidy nedostal. Chapem to uplne. Ale bol by som rad keby som bol zase doma v guilde Deep Thunder a bol na pomoci stale ci uz na striedacke abo na raide priamo.


Naposledy upravil Kax dňa Pi január 08, 2010 1:52 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimePi január 08, 2010 1:14 am

cau kaxi Very Happy a fps uz ok? jen si pamatuju ze si stim mel problem ale jinak rad sem stebou kecal navt Smile vpohode clovek
Návrat hore Goto down
Kax
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 94
Registration date : 23.10.2008

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimePi január 08, 2010 1:23 am

Teurgo napísal:
cau kaxi Very Happy a fps uz ok? jen si pamatuju ze si stim mel problem ale jinak rad sem stebou kecal navt Smile vpohode clovek
cusa Teurgo Smile Jo jo FPS uz je OK Smile No nebudem tu spamovat radsej tak pokecame v hre Surprised)
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimePi január 08, 2010 7:40 am

Kaxo čau, moc sa tu rozpisovať nebudem, ide hlavne o to že máme dosť ľudí teraz čo sa týka raidovania a ten tvoj gear ako zhodnotil Farmaceut nič moc... Ako nevidím dôvod ťa nezobrať do guildy ako frienda a možno sa časom do raidu dostaneš, si kamarát a bol si pri vzniku Deep Thunder, takže ako frienda zaťiaľ som ZA.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimePi január 08, 2010 1:50 pm

Nazdar Kaxo Smile Som rád že si wowko nepovesil na kliniec. Razz Rád ťa uvidím s5 v guilde ale ten gear bude treba trocha poladiť kým by si mal príležitosť dostať sa na stálo do raidu.
Návrat hore Goto down
Kax
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 94
Registration date : 23.10.2008

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimePi január 08, 2010 2:00 pm

Ahojte. Viem ze ten gear neni nic moc. ALe ako viete rogunu som mal v guilde ako lvl 19 ako twinka ked to slo. Potom som ho stale expil a expil. A na zobratie aspon dakeho toho gearu som musel ist inam na chvilku za kamosmi do inej G skor troska doequipovacia G to bola. Sme chodili spolocne HCcka na emblemi atd atd. A no keby ste chodievali co i len ToC na farmu atd co by mi dost pomohlo tak ako ten gear by sa nazbieral. Ako vravim. Budem sa snazit ho equipovat a vsetko.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitimeUt január 12, 2010 9:41 am

invite ingame...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Kexoo / Combat Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexoo / Combat Rogue   Kexoo / Combat Rogue Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kexoo / Combat Rogue
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Combat Rogue
» Combat Rogue
» Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)
» Rogue
» Rogue

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: