Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Feral DPS

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Strejt
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo január 11, 2010 10:23 pm

Zdravím guildu Deep Thunder.

Jméno postavy, class, level a Amory:
Moje postava se jmenuje Strejt 80lvl Druid. (Amory mi bohužel ještě nefunguje, jelikož jsem cca 5minut po faction change. Možná, ale ještě pude mé staré armory nick: Alizeé)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Strejt

PVP vs PVE?
Miluji oba aspekty hry. Baví mne PVP i PVE, ale pokud je raid, tak samozřejmě dostává přednost on.

Proč chci právě k Vám?
O guildě Deep Thunder jsem se dozvěděl jednak ze sláckování některých Vašich členů v Dalaranu :p a hlavně z wowprogress.com. Do Vaší guildy se hlásím díky výborné reputaci/výsledkům, pak je také jeden z důvodů raidovací čas, který mi vyhovuje. Pak také to, že hledáte Feral Druida a hlavním důvodem je určítá „chtíč“ pokořit Lich Kinga, jak na Normal, tak hlavně na Heroic. Což si myslím, že pro guildu jako je Deep Thunder, nebude problém.

Předchozí guilda a důvod odchodu:
Má předchozí guilda se jmenovala K o K. Ano, je to Alická guilda. Na DT jsem začal před cca 2 lety nejdříve jako horďák, později jsem postavu smazal a přešel k Ali. Důvodem bylo to, že tam hrálo pár kamarádů ze školy. Začal jsem si tedy expy druida odznova. Prolezl jsem pár guild, až jsem skončil v guildě K o K, kde jsem byl něco přes 6měsíců. Bohužel Aliance na DT mne absolutně sklamala. Nejen počtem, ale hlavně lidma. ML na mounty, nezájem o jakýsi „odboj“ proti Hordě, která si často dělá v Ali městech párty, slabá úroveň pvp i pve…atd. To byly hlavní důvody opuštění guildy K o K a celé Aliance.

Komunikace přes VT:
Komunikovat přes VT či jiný program, mi nedělá potíže 

Zkušenosti s raidováním:
Zkušenosti z těch aktuálních raidů jsou bohužel omezeny nízkou úrovní PVE u Ali. Jak 10, tak 25man ToGC mám zabito 4/5. U 10man je důvod takový, že moje Rko(Raidovací skupina) bylo složeno z převážně starších lidí(cca 30+), takže nebyl čas/nálada na dlouhé progressování. Samozřejmě taktiky na Anuba znám na 10ce mám hodně wipů ve Phase 3, ale bohužel kill zatím nepřišel. A na 25man jsme ho ani nezkoušeli, jelikož GuM neměl náladu Surprised. Co se týče ICC 10, tak tam mám zabito 6/12, stejně tak i na 25man.

Podrobnosti o postavě, ACC a talentech:
Svojí postavu jsem si samozřejmě vyexpyl sám a ACC je jen můj.
Equip jsem se snažil posbírat co nejlepší, ale bohužel má pár much. Boty by mohly být lepší, bohužel ani z ToGC ani ICC mi zatím nepadly a waist mám v plánu koupit ten za emblémy, který je velmi dobrý. To však bude muset počkat, jelikož u mne má prioritu získat 4/5pc T10 bonus, který je úžasný . Na prsten už chodím rep runy a až budu exalted, tak ho vyměním za Gormok‘s Band, jelikož mne trápí Crit chance (cca 51% self buffed v Cat form). Na raidy používám tento
spec 0/55/16. Je to build zaměřený na co největší dmg jak AoE, tak i na single target. Vlastně tam nechybí žádný boost dmg, ale bohužel tento build postrádá „survivalitu“. Avšak v mé předchozí guildě s tím nebyl problém a healeři heal zvládali i bez Survival Instincts (feral obdoba warriorského Last Standu) a bez ILotP. Samozřejmě na požádání bych build předělal pouze na single target a abych více vydržel. U glyphů není o čem spekulovat, pro feral dps druida jsou glyphy, které používám, nejlepší. Profese jsem si udělal JWC/BS kvůli vylepšeným gemům a dvoum slotům na gemy navíc, tudíž i větší Armor Penetraci, na kterou jedu 

Internet + FPS, přístup k PC a věk:
S internetem problém nemám (Down 15Mb/UP 1,5Mb ). Latence ve WoW se mi pohybuje okolo 60ms. Internet mi nepadá, max. tak 1 za půl roku. Počet FPS mne ve WoW nikterak neomezuje. Jsem jedináček, takže dělení se o PC nehrozí :p a
zanedlouho dovrším plnoletosti, tedy 18ti let 

Raid time:
Raid time od 19:00-23:00 mi vyhovuje. I když občas musím místo ve 23:00, jít z PC už ve 22:30. Ale tam by snad nebyl problém… trocha pochlebování mamince to vyřeší :p

WWS či jiná statistika?
Tady mám screen z fightu 10 Festergut (Nemohl jsem pořídit z 25, jelikož mám new Itemy a musel bych čekat s faction change na příští save.) Buffy jsou na screenu+byly totemy a horn of winter.

Proč právě já?
Vím, že můj equip není z nejlepších. Ale equip je věc, která se dá dohnat během pár raidů, a tak podle mne, není rozhodující. Rozhodující je znalost classy(mozek :p) a skill. A to mi rozhodně nechybí. Sleduji různé weby týkající se theorycraftu, abych byl stále v obraze a veděl, co je pro mne nejlepší. Považuji se za slušné DPS (v porovnání equip/DPS ^_^) a samozřejmě se snažím být stále lepší a lepší. Umím na docela slušné úrovni anglicky, takže pro mne není problém si nastudovat ability/taktiky na bosse. Na raidy chodím samozřejmě včas a připraven s jídlem a flaskami, pokud je nedáváte z GB(u předešlá guildy jsem byl na flasky z GB zvyklý, ale není problém, si je obstarávat sám). A samozřejmě Vám chci pomoct s pokořením Icecrown Citadely a instancemi po ní následovanými. Kdybyste potřebovali vědět něco dalšího, klidně se zeptejte, rád odpovím.

Doufám, že Vás moje přihláška příliš nenudila a těším se na kladné komenty.
S pozdravem
Strejt
Návrat hore Goto down
Strejt
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo január 11, 2010 10:30 pm

Nevím, jak to sem dostat, ale screen je tady img32.imageshack.us/img32/7889/festergut.jpg
a talent build je zde wowhead.com/?talent#0ZEGzcfrz0eo0huAkbAczb:pVmV

a kdyby se to znova nepovedlo, tak ještě zkusím takhle přes vložení URL Smile


Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo január 11, 2010 10:52 pm

Zdravím,

Prihláška je napísana tak ako má byť, farbene oddelená, zaujímavá, púta čitateľa, takže som sa pri nej nenudil skrátka jedno velké +
Gear je na velmi slušnej úrovni páči sa mi, že máš spravené profesie na max boost čo pre Ferala ide. +
Že vieš dať DMG si nám ukázal v screene. +
Skúšenosti za našimi troška pokulhávajú, ale ak píšeš, že si veríš a máš skill tak by som určite bol za PRIJATIE aspoň na skúšku zatial.
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo január 11, 2010 10:59 pm

zdar ,

tak gear vyzera dobre nemas tam nedostatky ako expertise cap atd , vyzera ze aj rotaciu vies tocit 7500k dps na 10man je slusne (mozno ak kagei bude zajtra skladat togc10 tak by som ti dal sancu sa tam ukazat Razz podla toho screenu ale samozrejme lepsie by boly nejake wws, wol Smile,

ak mas goldy tak skus craft icc botky ked uz mas smolu na tie dropy

tak v porovnaní s tým druhým druidom čo si k nám dal prihlášku by som sa priklonil k tebe je vydiet ze sa k nam chces dostat naozaj dobra prihlaska +
equip +
achievy mas ich celkom dost , chapem ze u ally po migracii toho z pohladu HM sa tazko davalo, ked to mam porovnat s druhym adeptom tak to myslim je dost podobne aspon co sa togc tyka

som ZA
Návrat hore Goto down
Strejt
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 9:02 am

Kagei: jelikož jsem už cca měsíc rozhodnutý o faction change, tak za mne chodil na raidy muj kámoš, který si tu teď expý warra(začíná na offi a chtěl vidět, jak vypadá PvE na offi). A raidy probíhaly stylem, já jsem na TS a on DMGuje. Jednoduše řečeno: Bylo mi jedno jestli na raid pudu nebo ne. Ti lidé, které sem považoval za přátele mne hodně sklamali, a tak jsem s nima nechtěl mít nic společného.
Návrat hore Goto down
Strejt
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 9:24 am

Zupi: Ty boty jsou pro mne teďka na nic. Nemají Arpen, takže by mne boostly čistě jen statama, ALE zničil bych si Hit cap a dostal bych se totálně overcap expertise. To bych musel vyřešit socketama= arpen by utrpěla... Teď se na raidu držím s 90% armor pene a chtěl bych to vytáhnout, aspoň na 95%. Takže ty boty jsou pro mne nezajímavé. A v ICC padají parádní :-)
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 9:36 am

Cau podľa vašich Wol http://www.worldoflogs.com/guilds/882/ nechcem byť zlý, ale si na tom dosť biedne v dps keď hovoríš že skill u teba je? vysvetlenie? Gear +- nemáš špatný takže na bossoch, kde sa nemusíš moc hýbať si myslím, že by si mal vytlačiť oveľa viac. Skúsenosti nejaké s momentálnych encouterov máš na rozdiel od Soniicka aspoň 4/5 TOGC25. Nevem no zaťiaľ asi PROTI.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 12:32 pm

k tym logom tak ak je to pravda co pisal tak tie raidy neraidoval on , ale niekto iny samozrejme u nas by si to nemohol nechavat hrat za svojju postavu niekoho ineho
po dnesnom pokece s nim mi prisiel ako rozumny clovek a dps minimalne na panakoch vedel drzat tak ako ma vzhladom na jeho gear , rad by som to vydel aj s full buffmi Smile a najme v raide

no a dufam ze s raid time nebudes mat ziadny problem lebo brat niekoho na raid co bude musiet koncit skor ako je 23hod sa nam neoplati

ja som ZA stale na skusku od zaciatku na mna spravil dobry dojem a najme na moju radu s botami reagoval spravne Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 1:59 pm

Zupí porovnal si to so simcraftom jo?
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 2:20 pm

j samozrejme nie len jeden pokus kde mu to mohlo pokritovat viac alebo menej raz myslim mlatil do toho 7 minut
Návrat hore Goto down
Strejt
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 3:39 pm

Teď jsem pug 25ku ICC tak sem postnu pár screenu z bossů zatim je down
Lord Marrowgar img22.imageshack.us/img22/8404/marrow25.jpg
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 3:42 pm

Zdravim, je skoda ze nemas zabitych aspon 4/5 togc 25 ale to nic nemeni na tom ze nemozes byt skilled hrac. Gear mas v pohode, dps nevyzera az tak zle no, skusim dat na zupiho Smile. V guilde neni ani jeden feral takze v tom vidim + Smile
Zamna ZA. cheers
GL
Návrat hore Goto down
Strejt
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 3:46 pm

Pakinko: zabito mám 4/5 25 ToGC i 10 ToGC Smile
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 3:50 pm

sry moj fail, armory nejde a juday vravel ze to nemas zabite lol! Embarassed
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 4:48 pm

je zaujimave ze pugu ten brintroll pada jedna radosť Shocked, dokonca aj stit ak sa nemylim Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 4:50 pm

Omfg Paki nedavaj tovje faili na mna Razz Ja som vravel že ani jeden s tých feralou čo sa ku nam hlasia nemá Anuba....
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt január 12, 2010 10:35 pm

Skúsime to s tebou prijatý na skusobku...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Feral DPS
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Feral DPS
» »Feral Druid Dps« (Neprijaty)
» Feral DPS
» Balance / Feral Druid
» Soniick - Feral DPS

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: