Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 dk-blood (Neprijatý)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
darkmast
Anonymný




dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimePi január 29, 2010 8:59 pm

Kdo jsem
Jmenuju se Marek Vítek a tento rok mi bude 15.Krome skoly mam jeste par zajmu coz je florball,modelovani a mojim nevetsim
zajmem je WoW ktere hraju uz 2,5 roku a z toho 1,5 na ofiku a to nejdrive za maga na 55 (kvuly dk) a pak celou dobu zhruba 1,25roku jsem hral
za jednu postavu a zdokonaloval jsem se.
Zacatky:Zacinal jsem na free serveru jako vetsina s nazve darkdemon kde jsem zacal u hordy jako tauren hunter kde jsem bez addonu vyexpil na 48
a pote jsem presel na server equilibrium kde jsem konecne vyexpil na 70lvl (tauren hunter)na tomto serveru jsem hral asi nejdele co se tyce
free serveru a zacal nabirat eq.Po vydani wotlk jsem presel na ofik kde jsem zacal expit za hordu ale potom na napor kamaradu jsem smazal hordaka
a presel k ali.
Predchozi guilda
Iron Guards:kde jsem setrval celou dobu po doexpeni a take jsem tady odraidoval vsechny Wotlk instance
a take jsem dosahl velkeho zlepseni co se tyce znani wowka a hlavne meho skillu a dps.
Proc odchazim:Neni to zadny rospor ze zadnym clenem ale kvuly tomu ze se chci vratet k horde a tak jsem zacal hledat dobrou guildu
ktera hleda aktivni dk.
Zkusenosti:tak mam odprogresovanej celej naxx 25 bohuzel na 10 jsem prisel pozde a vzdy kdyz se slo tak jsem nemohl jinak 25 jsem dal celej
tak taky jsem celej vycistil U-25 a U-10 toc 10 5/5 togc 10 5/5 tribut to insanity togc 25 3/5 icc 10 6/12 (profesorovi zustalo 10k hp)
Icc 25 6/12.
Charr: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Darkmaster&gn=Iron+Guards

Darkamster-blood(mozny respec ku prospechu guildy)-human(po prevedeni nejspise orc)
toto dk jsem si samozrejme vyexpil sam a prodat ho teda neplanuju
ma vsechny ench a epic gemy.Goldy mi nedelaj problem a epic gemu mam taky zasobu.
profese-elixir master 450-herb 450-cooking 443-fishing 338-first aid 450
Dmg-jedine co muzu ukazat 2 min fight proti figurine

Gear:
Vt,Ts:Vt i ts mam jsem schopen poslouchat i mluvit
Pripojeni:stabilni disconecty nedosatavam.
Raid time:Ne-ct:15-23+-30min
Pá-so:15-24+-30min
ze skoly zatim prichazim kolem treti takze pote tu muzu byt
Proc kvam:tak hledal jsem lepsi guildy u hordy tak jsem nevahal a napsal
Co vam muzu nabidnout:Stale prispevky do guild banky,aktivitu a snahu se stale zlepsovat.
Zaver:Tak doufam ze budu moct byt prinosem vasi guildy,kdybych byl prijat tak udelam transfer do nedele a predem se omlouvam za gramatiku
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 9:59 am

citácia :
Darkamster

Takýto char neexistuje....
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 10:14 am

Kagei napísal:
citácia :
Darkamster

Takýto char neexistuje....

má tam překlep Smile odkaz by měl bý tenhle: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Darkmaster&gn=Iron+Guards

jinak přihláška celkem pěkná, zkušenosti taky nejsou špatný, ale chtělo by to nějaký wol nebo aspoň ty screeny z recountu, takhle těžko soudit jinak

edit: trochu sem koukal na to gemování a ikdyž do dk moc nevidim tak jaksi mi nejdou do hlavy ty žlutý gemy +20 crit a mix red gemů str/arp
Návrat hore Goto down
darkmast
Anonymný




dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 10:23 am

jaj za to se omlouvam charr se jmenuje darkmaster
Návrat hore Goto down
darkmast
Anonymný




dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 10:26 am

screen s fotkou recountu jsem posila kageovi snazim se pregemovat a tak cekam na nove veci a ty zacinam gemovat arp a ten crit chci taky pregemovat az v novejch vecech ale pokud to bude hodne vadit muzu ihned pregemovat
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 10:43 am

darkmast napísal:
gemovat arp
Podla mna je DKcku zbytocne gemovat arp kedze tvoja runa ti dava 15% Strength a este nikoho som nevidel gemovat arp Shocked
Návrat hore Goto down
darkmast
Anonymný




dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 10:54 am

Ja to jenom zkousim a zatim se to vyplaci.(vetsi dps) ale pokud reknete tak nemam problem pregemovat.
Návrat hore Goto down
Darkener
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 32
Age : 34
Location : Bratislava, Slovensko
Registration date : 23.10.2008

dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 11:20 am

Cau, takze na uvod staty u DK Hit>Str>Arp. Hit mas v pohode, ale ten Strengh je fakt velmi slaby priorita u DK je gemovanie do Str, a do hybrid 10str 10 crit, niesi warior tak vela arp nepotrebujes dokonca ani v bloode. Expertise mas zalostne pod capom sorry ale 12 expertise je fail. talenty mas klasicke blood, vidim ze v dual speci mas talenty do pvp, skor by som tam uvital pve unholy spec, ale pises ze respec neni problem, skusenosti nejake mas takze to by bolo ok. nevidel som tvoju dmg a dps zatial nikde takze zatial sa nevyjadrujem.
Návrat hore Goto down
darkmast
Anonymný




dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 11:30 am

ok tak ty gemi predelam
Návrat hore Goto down
darkmast
Anonymný




dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 11:41 am

jo a tu expertisu srovnam t10 kalhotama (doufam)
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitimePo február 01, 2010 7:58 am

Prepáč, ale nevidím pre teba uplatnenie u nás v Deep Thunder! GL HF inde


Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





dk-blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: dk-blood (Neprijatý)   dk-blood (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
dk-blood (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)
» Swich - dk blood dps off frost (Neprijatý)
» prihlaska dk blood-unholy good dmg (Neprijaty)
» Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)
» Dieselruthar - DK frost dps / blood tank

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: