Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Tarothus
Anonymný




Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 5:57 pm

Tak tady prikladam screen z ToGC 25 1st boss imapler...
Vcetne UI Razz


-- Dmg je pouze 100% (only do bosse) a neni nahanen pres cleavy / whirly pres addy
-- Dmg je bez Bloodlustu ktery se zapnutym Deathwish poskytuje opravdu imba boost celkove
-- Dmg je ve Fury Specu

(arms aktualne o par veci lepsi, poskytuje lepsi raid boost ale dmg dava o neco mensi pokud neni pomala zbran typu Shadow edge)

Návrat hore Goto down
Tarothus
Anonymný




Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 6:00 pm

tak koukam ze nejde postovat ani obyc linky bez tagu takze to zkusime takhle...

img98.imageshack.us/img98/8219/tarothusdmgui.jpg
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 6:14 pm

Dmg vyzerá celkom slušne skús priložiť ešte zopár screenou.
Návrat hore Goto down
Tarothus
Anonymný




Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 6:22 pm

Detail vypisu recountu
-Umrel jsem na preagrovani na preagrovani na 18% bosse (VoA Pug shit tanci)
(cca 10-15s Po zapnuti BL +30%haste a par s (cca 10s) po zapnuti Death Wishe +20% dmg

-Chybejci raid buffy : Improve WF totem (4% Haste)
Improve Strange Totem (nejaka sila+agi navic)
Blood Frenzy (4% Dmg)

img215.imageshack.us/img215/7886/tarodmg.jpg


- Vic screenu opravdu nemam tento je jeste z doby kdy ARP pene nebyla uplne capnuta
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 8:09 pm

Musim uznat, ze svoju classu ovladas na jednotku. Jedine minus by som ti dal za to ze niesi ORC. Prihlaska super.
Nedalo mi ale a pozrel som fora inych guild a postnut to sem musim.

http://leftfordeath.eu/forum/viewtopic.php?f=2&t=509
http://www.stonesguild.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=2290

Kazdopadne GL s prihlaskou.
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 8:40 pm

cus ja som ZA ,
to co som cital na fórach neviem co je pravda nikdy som si netrufol delat si pug prave kvoli mojim nervom aj ked vyzeram ako kludas niekedy to vo mne vrie Twisted Evil

ako DPS vyzeras vazne dobre takze za skusku sa to urcite risknut oplati Smile

ak by boli nejake EMO vylevy na VT a neviem co este tak /gkick sa da vzdy ale verim ze to sa dialo len na pugoch a navyse niekoho mi to pripomina Smile
Návrat hore Goto down
Tarothus
Anonymný




Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 8:43 pm

Jsem si tech prihlasek vedom proto pisu ze i tadle neni naprosty original....

Jak jsem postl na uz forech sice jsem obzvlaste na stones foru docela vytekl ale to by si musel znat interni pomery aby si vedel proc (tech krivych obvineni tam bylo prilis)

Ohledne prihlasky do LFD
- Zlodej motorky v dobe kdy jeho alt nebyl ani 80 a nemel ani eng na skillu 1 je taky naprosta absurdita...

- Lidi vi ze jsem loot delil spravedlive (23lidi z guildy 2 z pugu prvni raid icc 25, t10 token si odnesl clovek z pugu)


Mno nic mene toto je me posledni vyjadreni a dale se verejne vyjadrovat nebudu, obzvlaste pokud se zde objevi neco od dalsich lidi ohledne cehokoliv "skodliveho" na moje jmeno... Pokud budete mit nejake dotazy rad vam na ne odbovim ale budu rad pokud to pujde pomoci PM, nerad bych se stal Top Star Drak'Thulu
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitimeSo január 30, 2010 9:16 pm

tarothus doslo k chybe a omylom sa tvoja prihlaska zmazala ak ju mas este niekde ulozenu posli mi ju na kageidt@gmail.com
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE   Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tarothus - DPS Arms PvE / Fury PvE
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» tarothus Prihlaska
» prihlaska fury war
» Fury warrior
» Fury warrior - Tecora
» Gogs fury warrior

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: