Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Scarecro
Anonymný




Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 9:01 pm

Zdravím, takže Mé jméno je Tomáš a je mi 14 let (Za cca ½ roku mi bude 15 doufám, že to nebude problém, nejsem žádné malé,hádavé děcko nebo tak podobně.)

1) Tak, teď ke hře tedy. Jméno mého charu je Aweersia lvl 80 unholy DK.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Aweersia

2) PvP jsem nikdy ani pořádně nezkusil, nějak mě to nelákalo.

3) Proč právě k vám ? No, viděl jsem od vás in-game pár lidí v dobrém eq. Slyšel jsem že váš progress není vůbec špatný.

4) Od asi 20 lvlu až do 80lvlu jsem byl v guildě Funky dudes , kde jsem prošel celý Naxx, OS a VoA. Za dob Ulduaru jsem se na raid moc nedostal, tak jsem si napsal přihlášku do Enklávy(pro guilda Razz :DD) tam jsem prošel pár bossů a hm v Ulduaru, ale než jsem se stihl rozkoukat, absence mnoha lidí zapříčinila rozpad. Dále guilda Proven, kde jsem prošel toc 10 a poté z důvodu nedostatku lidí jsme se čirou náhodou spojili o5 s guildou Funky Dudes, kde jsem teď a vykonávám funkci Class leadera DK.
Důvod proč bych chtěl guildu opustit je že náš progress ICC 25 zamrznul na bodě zvaném (duo krasavců Very Happy) Festergut&Rotface a problém s některými lidmi
(ne otevřený, něco mi tam vadí, ale to není podstatné)

5) Pravdou je, že přes VT toho moc nenakecám, až na důležité informace se moc neozývám.

6) Podíval jsem se všude až na pár výjímek a těmi jsou Malygos, pan Profesor(icc 10) a pan Yoggurt.
Se znalostí taktik problém nemám a asi díky mé speciální schopnosti kterou mnoho lidí asi nemá a to vžívání se do role postavy ve smyslu: au tohle vypadá nebezpečně tak u toho nebudu stát a tp. Zvládám i nové taktiky na 1st pull. A ne jako někteří kteří např. stojí u Marrowgara v ohni a je jim to celkem volný. Very Happy

7) Je to vlastnoručně vyexpený char. WoW jsem začal hrát na ofic. Serveru přesně se začátkem WOTLK , pak nějaký to hraní na free serverech a kamarádových accech na TBC není moc podstatné (hovno jsem věděl) Very Happy
A unholy jsem jel už od začátku, akorát temná doba vlády blood talentu mě osobně moc nebavila.

8)Internet připojení: O2 8mbs Comp mam nový a celkem i za slušnou sumičku, afro takže hry, natož hry jako WoW se mi nesekají.
9) S raid time dvojslovně Very Happy nemám problém

10) dps se pohybuje kolem 6-7+k podle toho jak moc wipujem.. po hodině a půl wipování, si únava vybírá svou daň. Very Happy Pokusím se najít nějaky screen , nebo něco.

Omlouvám se možná je přihláška moc obsáhlá.. Very Happy nějak jsem se rozepsal a pak už to šlo samo.. Very Happy omluvte případne gramatické chyby (stává se) Very Happy Díky Awers.
lol!
Návrat hore Goto down
Darkener
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 32
Age : 34
Location : Bratislava, Slovensko
Registration date : 23.10.2008

Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 30, 2010 11:31 pm

Cau, no tak na zaciatok nemas capnuty expertise 21 je malo, dalej Arp nemusis gemovat to budes mat s icc 25 veci a s T10, staty u DK Hit>Str>Arp..... mas hitu az az, gem v gatiach 20 hit je zbytocny + uz spominany 20 arp gem vo waiste, tieto dva gemy by som skor zamenil za 2x 20 str nakolko mas malo attack poweru, dalej ako vidim uz mas 2x T10 a bolo by dobre si dat do unholy talentov Reaping nakolko s druhym t10 bonusom je ten build optimalne najlepsi single dps. Dalsia vec nemas dorobeny jwc tie 34 str gemy by ti dost pomohli. v icc mas len prve zakladne kridla ale to sa da vysvetlit slabsou guildou. daj sem alebo posli kageiovi wolka alebo screeny s bojov nejakych k prijatiu alebo nie sa zatial nevyjadrim
Návrat hore Goto down
Scarecro
Anonymný




Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 31, 2010 12:41 am

ted jsem cca 2 tydny moc nehral, ale momentalne jsem si sehnal 11k goldu, takze gemy uz jsou opraveny a pustim se do skillu JWC a WoL mme, ale radsi bych udelal vlastní dokumentaci, takze zitra(dneska) by jsme meli dat par pokusu o Togc 25, tak tam to nejak zdokumentuju a poslu screeny a td.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 31, 2010 10:15 am

Cus, DK momentalne nejak extra nehladame, problemom moze byt tvoj vek (sry), osobne si nechám poradiť od Darkennera posli mi te wol a uvidime... kageidt@gmail.com
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 31, 2010 12:05 pm

já jsem PROTI, nevidím smysl v tom, brát do guildy někoho, kdo si až teď začne řešit capy, gemy, talenty, nemá dotrénovaný JWC a ty achievy jsou taky hodně slabý....
Návrat hore Goto down
Scarecro
Anonymný




Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 31, 2010 2:30 pm

jak uz jsem zminoval tak jsem vic nez 2 tydny kvuli skole skoro nehral takze jsem se potykal i s nedostatkem goldu... ktery jsem ted vyresil takze jsem byl schopen napravit jiste chyby o kterych jsem vedel ale predtim nemel motivaci je napravit a o expertise capu ja jsem vse co ted tak nejak vim o DK zjistoval z BD fora a tam pisou ze 20-26 je akorat ale kazdy se muze mylit a ja si rad necham poradit. Smile
Návrat hore Goto down
PIGLAMPA
Raider
Raider



Počet príspevkov : 43
Registration date : 01.11.2008

Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 31, 2010 6:31 pm

Cu,

Za 1.:nedoreseny gear,gemy,talenty,.
Za 2.: byl schopen napravit jiste chyby o kterych jsem vedel ale predtim nemel motivaci je napravit a o expertise capu ja jsem vse co ted tak nejak vim o DK zjistoval z BD fora a tam pisou ze 20-26 je akorat ale kazdy se muze mylit a ja si rad necham poradit. : NEMEL MOTIVACI JE NAPRAVIT affraid a jestli dk znas jen z bd fora takto gz,existuje i simcraft,urcite u dk neco jako u enha enhsim,rawr,elitejerks,apod.,ircite informace jen z bd fora nestaci.
A urcite NEPOTREBUJEM DK,kteremu bysme meli radit.

Za 3.:tvoje dps je naprosto nedostacujici,koukal sem zbezne na par logu z vasi guildy 5-6k vecne uprostred,u nas bys byl tak akorat tesne nad tankem.


Zasadne PROTI
Návrat hore Goto down
Scarecro
Anonymný




Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 31, 2010 7:09 pm

tak jeste zkusim par slov na svoji obhajobu i kdyz to nevypada moc slibne Sad ten druhy post byl muj fail.. myslel jsem to jinak a napsal blbe v kalhotech mel gem stary protoze kalhoty jsem vytahl stare z banky kvuli set bonusu gem do pasku to jsem jen zkusil a pak uz to nestihl napravit... jelikoz jsem se poradne logl tak jsem zkusil podat prihlasku sem a DK neznam jen z DB fora to je dalsi fail co jsem napsal silent dps z raidu je vetsina co uz jsem se moc nesnazil.. u.u kdyz bych dostal jeste sanci udelam par screenu...
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 31, 2010 7:14 pm

caw
tak dalsi fail je to ze si napisal ze logy su z raidov na ktorych si sa uz nesnazil , wtf Exclamation Question proc by sme mali brat cloveka co nespravy na kazdom raide maximum Exclamation Question je mi jedno ze chces opustit doterajsiu guildu
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitimePo február 01, 2010 8:01 am

Nevidím pre teba využitie u nás čus a GL inde!



Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)   Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kemris - DK unholy dps (neprijatý)
» prihlaska dk blood-unholy good dmg (Neprijaty)
» Greiss unholy dk
» Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)
» Blood DK dps Morties (unholy) (Prijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: