Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Slavi
Anonymný




Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)   Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Icon_minitimeSo február 27, 2010 7:39 pm

1 )Meno postavy : Slavi
Class : Warrior
Level : 80
Link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Slavi

2 ) PvE vs PvP?
No moj nazor je taky 50% na 50% pytate sa preco?
PvE je tiez zaujimave ucenie sa novych taktik raidovanie novych bossov zlepsovanie taktik lepsie myslenie atd.
Pretoze PvE chodievam dost casto napriklad ako Raidovanie Bossov,Heroicy,farmenie urcitych Badgov.
Poprytom sa musim nejako odreagovat a sem tam si behnut nejake to PvPcko. PvP mam rad Koli konkurencii
chapete nabehnete si napriklad do nejakeho raidu a RL povie:No povieme si taktiku a hovori.Ale pri PvPcku
nemate taku istu taktiku,pretoze vas oponent nie je NPCko ale hrac taky isty ako vy a on ma nepredvydatelne
moznosti cize to ma natom asi tak fascinuje.

3 ) Preco chcem prave kvam:-)?

Z dôvodu ze vraj ste pohode guilda zo skill hracmi a dobry kolektivom ludi medzi ktorymi neni taky vysoky
vekovy rozdiel.Chcem sa trocha zlepsit v Raidovani a hlavne si zlepsit znalost taktik a rozvinut moje RL shopnosti.
Dozvedel som o vas od mojho kamarata vasho guild matea Wildmaxa .-)



4) Preco som sa rozhodol odist z guild ktorych som bol?

To bo vzdy z jednoduchych dôvodov napriklad:Zle reci a nadavky na moju osobu
:Zly zakomplexovany kolektiv ludi
:Mozno az moc vysoky vek na mna
:Zle komunikacne podmienky mala aktivita
:Vyhovorky.
:Malo Raidovania


5 ) Komunikacia cez VT

Nie nemam problem z komunikaciov cez VT,alebo Xfire som komunikativny hrac ktory si rad pokeca.
Nemam rad ticho a som aktivny.


6 ) Raidovacie Skusenosti:

Cize Presiel som:Naxx10
:ToC 10
:ToC 25
:ToGC 10 4/5
:TOGC 25 2/5
:ICC 10 6/12
:ICC 25 4/12


Mal si pri raidoch organizačnú prácu?? Ano mal som ked som bol bez guildy tak som bol nuteny
nejak ziskat achivmenty zlepsit si znalosti taktik a updatnut gear
Skladal som si Pugy ako napr:ToC 10
:ToC 25
:ICC 10
:ICC 25 Ako Raid leader sa snazim aby boli
zvacsa vsetci ludia na VT motivujem ich no lootom alebo proste kickom.
Pred kazdym bossom sa spytam ci vie niekdo taktiku a poviem priznajte sa cil
a vysvetlim vam to ako by sme tu mali wipovat.


7 ) Acount si platim z mojim bratom.Postavu mam vylevelovanu vlastnorucne a aj keby nie za warriora hram asi cca 4roky :-)
cize by to moc velky problem nebol.poprytom mam este (Rouga a Shamika)

Volbu talentov som zvolil podla dlhodobej skusenosti talenty som menil asi 15x krat a tieto sa dobre rozhadzane
a hra sa mi snima dobre.Som spokojny.


8 ) PC mam 1 striedam sa z bratom.Internetove pripojenie mam Opticku siet niekedy tomu zablbne ale inac to ide pohode.
FPS mam stale 60Frames Per Second v Dalarane mam tak 25 az 30. Sekanie nepoznam iba LAGY:-)
Moje vek: 17 rokov v auguste budem oslavovat 18 niesom ziadne male decko alebo take nieco xD.
Vek bude hrat asi velku rolu u vas pretoze urcitiy mlady ludia si nemusia rozumiet zo starsymi ludmi pokial niesu
velke vekove rozdiely.



9 ) Cas a raidovanie: Mi vyhovuje hravavam vacsinou od 17:00 alebo od 18:00 az do vecera tak 23:00 cize raid time mi vyhovuje
ked raidujete 4x do tyzdna tak je zvysena ucast na raide cize keby som napriklad nemohol zucastnit dany den tak mam este
3x dni v ktorych by som mohol ist raid.


10 )Chcem do vasej guildy z jednoducheho dovodu pobavit sa, porozpravat sa, zaraidovat si.
spoznat novych ludi.tot asi vsetko. hope you like it.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)   Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Icon_minitimeNe február 28, 2010 6:23 am

Na armory máš PVP gear, ak ti dobre rozumiem nemôžeš raidovať 4 dni v týždni? Nejak som prehliadol koľko máš rokov?
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)   Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Icon_minitimeNe február 28, 2010 9:19 am

Slavi napísal:

9 )
ked raidujete 4x do tyzdna tak je zvysena ucast na raide cize keby som napriklad nemohol zucastnit dany den tak mam este
3x dni v ktorych by som mohol ist raid.

možno som po včerajšku trocha zabrzdený ale čo si chcel týmto povedať ?

veľký dojem teda nespravíš keď pri podaní prihlášky odlognes v pvp geare a typujem že aj talenty sú pvp

keď som otvoril armory tak mi vrazilo do očí tvoj achiev : Obtained [Emblem of Frost]. 26-Feb-2010 ?!?
Návrat hore Goto down
Dead_MAX
Raider
Raider
Dead_MAX


Počet príspevkov : 113
Registration date : 26.05.2009

Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)   Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Icon_minitimeNe február 28, 2010 3:31 pm

Kagei napísal:
Na armory máš PVP gear, ak ti dobre rozumiem nemôžeš raidovať 4 dni v týždni? Nejak som prehliadol koľko máš rokov?

Moje vek: 17 rokov v auguste budem oslavovat 18 niesom ziadne male decko alebo take nieco xD.
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)   Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Icon_minitimeNe február 28, 2010 4:32 pm

citácia :
Poprytom
citácia :
nepredvydatelne
Aj toto hovori o tebe co si za cloveka, ked si podavas prihlasku mal by si si ju po sebe precitat.

Logout-nes sa v PvP geare...
Equip tipujem tak max na urovni ToC25, co je uz absolutne nedostacujuce pre nas sucasny progress.
Malo skusenesti z ToGC aj z Uld. o ICC ani nehovorim.

citácia :
PC mam 1 striedam sa z bratom
Aj tu by urcite nastali problemy, nie je nad to mat vlastny PC.

Radim ti si najst si guildu s podobnym progressom ako mas ty a zacat pekne pomaly ziskavat skusenosti.
GL v inej guilde.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)   Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Icon_minitimeŠt marec 04, 2010 9:28 am

Neprijatý locked...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)   Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Slavi Warr Tank/ off dps (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PADIKUS - PROT WARR (Neprijaty)
» Thouras - prot. warr (Neprijatý)
» Scrat- fury warr (Neprijaty)
» Dado furry/prot warr (neprijatý)
» Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: