Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
gaspadin
Anonymný




gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý)   gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Icon_minitimePo marec 08, 2010 3:20 pm

zdravim volam sa jano hravam za locka nick gaspadinka som cisto PVE hrac PVP nechodim resp. nic ma na nom nebavy. preco chcem prave k vam lebo by som rad skusil nejake raidy v g ktora nieco dava. co sa tyka guild tak prevazne som bol v untamed a vindicatum inac realm nagrand odtial som prisiel resp. presunul si tuna postavu 7.3.2010 cize vcera a preco som odisiel prevazne pre jazykovu barieru. komunikacia cez VT mi problem neroby mikrofon mam a tak isto aj VTmix cize s tymto neni problem

co sa tyka raidou tak samozrejme take ako naxx malygos onyxia pripadne OS to je down ulduar po algalona, TOC 10/25down, TOGC 10 down 25 4/5 anub bohuzial bol nad nase sily a co sa tyka ICC tak 10man som moc nechodil resp. mam tam 8bossou dole a v 25man 9/12 normal mode.

tento acc je normalne vyexpeny a na raidoch som moc nekecal kedze vsetko islo cez RL tak som prevazne pocuval a pisal no tuna nebude problem kedze cestina alebo slovencina je tuna normalna.
Co sa tyka talentou tak tie su premenlive kedze mam 4xT10 tak momentalne som DPS spec zvolil vyhradne cez affli a popripade demo co sa tyka raid buffu
moj comp je momentalne si myslim na celkom slusnej urovni tj. INTEL CORE QUAD 9300/6GB ram/GeForce 8800GT a net tak ten mam optiku 20MB/S co sa tyka DC alebo freezou tak s tym problem nemam aspon zatial.
je mi 26 a pracujem vo firme tuna v michalovciach a to je asi jediny problem ze nebudem sa moct zucastnit kazdeho raidu lebo moj pracovny cas 2dni rano,2dni poobede, 2dni noc a 2 dni volna a to iste dookola to znaci ze raz do tyzdna budem 4 noci online inokedy 3 podla toho ako vijde tyzden no mozem povedat ze pokial budem mat volno v praci tak po veceroch som vo wowku je len na vas ci mi date prilezitost. co viac dodat snad len to ze som hrac ktory ma rad raidy a zvlast dobru cool partu ludi to je wowku si myslim to najdolezitejsie lebo parta a doplnanie sa navzajom tvory najlepsie uspechy co sa tyka tejto onlinovky tak dik za sancu dat tuna prihlasku a ak mi to nevijde tak GL v ICC nech sa dary cus Smile
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý)   gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Icon_minitimePo marec 08, 2010 4:05 pm

Ahoj Jano z Michaloviec.
Vzhladom k tvojmu veku som cakal prihlasku na urovni ako od dospeleho cloveka. Pravdu povediac som si zozaciatku myslel, ze mas tak max 14 rokov. Kopec gramatickych chyb, wall of text...

Ale podme k veci:
Co sa tyka gearu, tak je priemerny, co sa tyka gemovania, enchantov a talentov tak k tomu sa ti vyjadri Kagei.
Skusenosti slabe, nedodal si ziadne logy, ani aspon nejake screeny recountu. Ale myslim, ze dmg bude tak isto asi priemerny ako mozeme vidiet v kazdom dnesnom pugu.

My potrebujeme ludi, ktori maju uz nieco odohrane, svoju classu ovladaju perfektne. Toto je slabota.
Osobne som PROTI.

Ale pockaj si na vyjadrenie Kageia, ale myslim, ze bude podobne.
Cau
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý)   gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Icon_minitimePo marec 08, 2010 5:14 pm

Slabá prihláška fakt si si s tým mohol dať viac roboty. Robíš na smeny, takže by si ťažko stíhal náš raid time a to je podstatný problém. K ostatným veciam je zbytočné sa vyjadrovať.

Prajem GL cus



Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý)   gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
gaspadinka lock-affli/demo (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Demo/Affli lock (Prijatý)
» Daemi Demono/affli lock
» dark mage Muad (lock :p ) (neprijatý)
» Warlock/demo -PVE
» Demo warlock (Prijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: