Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Přihláška/prot/war (Neprijaty)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Daggonet
Anonymný




Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška/prot/war (Neprijaty)   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitimePi január 02, 2009 1:50 pm

1 ) Daggonet, warrior, 80,

2 ) Není problém PVE ma u mě číslo jedna.

3 ) Chci se přidat k lepší guildě. Dozvěděl jsem se o vás z trade channelu v guildě jestli někoho znám tak to sám nevím možna jo.

4 ) Ty guildy nestoji za zmínku

5 ) To mi nevádí a ostatní mám

6 ) No tak raidovací zkušeností mam hodně jenom ze všech světů u týhle postavy mám ale málo prolezlích dungeonu protože jsem ji doexpil těsně před wotlk ale to nic neřeší protože jsem si již mnoho instancí prolez za postavu jménem Siegge takže jakoby zkušeností mám až až. Ve wotlk jsem byl mnohokrát raid leader a raid asistent a taktiky znam na všechny dungeony a raidy bouhžel EoE nemám diky špatným lidem kteří nejsou schopni pochopit taktiky.

7 ) Account mám svůj a hraju na něm jenom já. Když jsem hrál poprvé za warriora tak jsem si myslel že budu napořád arms protože me strašne za ten spec bavilo ale jednou když jsem dorazil do OU a tam jsem byl dungeon a tankovy spad net tak jsem musel tankovat a od ty doby mě to tak chytlo že tankuju a tankuju pořád nevím čím to je ale strašne mě to baví a strašně rád experimentuji. A talenty podle guildy bych neměnil protože to je moje věc.

8 ) PC a net mám dobrý není problém je mi 17 a rodiče mě nikdy nevyhazujou od PC.

9 ) Ano čas mi vyhovuje.

10 ) Heh tato otázka je taky zkopirovaná a odpovím na ní stejně jako vždycky ne nevádí mi wipovat tědka rád experimentuju takže wipovaní mi nevadí.
Návrat hore Goto down
Jetta
Champion
Champion
Jetta


Počet príspevkov : 75
Registration date : 23.10.2008

Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška/prot/war (Neprijaty)   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitimePi január 02, 2009 2:10 pm

PROTI i když máš hezký eq tak musím být proti a to z toho duvodu ,nelíbí se mi tvoje přihláška
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška/prot/war (Neprijaty)   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitimePi január 02, 2009 2:24 pm

Za mna PROTI, otrasna prihláška, nemas prejdeny Naxx 25 a pozeral som aj Sieggeho a pred BC si nemal prejdene nic a BC nic moc...

cau

Kagei
Happy New YEAR santa santa rendeer rendeer cherry cherry geek
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Anonymný
Anonymný




Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška/prot/war (Neprijaty)   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitimePi január 02, 2009 2:26 pm

takze za prve tvoje prihlaska je bez comentare vis vubec co si sem napsal za picoviny? jak muzes mit projity cely svet kdyz nemas ani posrane repky jeste pred BC svet sak kurva tam ses ani nepodival tak nas tu tim nekrm za dalsi ze si byl nax HC ano to si byl ale tak akorat pavouky a to je tak vse dal ses ani nepodival ono achviementy mluvi za vse a neojebes to to ze guildy nestoji za zminku? lol? jak si mohl projit cely svet kdyz ty guidldy nestoji zazminku?
muj zaver ses faker vymyslis si a ses arogantni bouzel nemas proc protoze si nic nedokazal zkus se zamyslet mej se

NEPRIJAT
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member
Freezbe


Počet príspevkov : 117
Location : Nitra
Registration date : 23.10.2008

Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: prot   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitimePi január 02, 2009 2:41 pm

Cus tak sry ale par veci si si zrejme neuvedomil....myslis ze sme sprosty? Co to prosim ta pises ze mas prejdene dungy, dneska sa da velmi lahko podla achievmentov zistit ci si niekde bol alebo nie...ten naxx 25 si zrejme iba videl niekde na youtube a mozno si si predstavil seba v tom videu ako tankujes v arms spece robis rl a asistenta.....s takymto pristupom s ani nedivim ze na otazku 4 je tvoja odpoved taka...hmm skus porozmyslat preco nemas guildu a preco su vsetci "ostatny" noobovia okrem teba. Pokial si das niekde prihlasku kde klames...tak to je lol!



P.S. zabudol som kvoli comu som chcel napisat post: som proti.
Návrat hore Goto down
Daggonet
Anonymný




Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška/prot/war (Neprijaty)   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitimePi január 02, 2009 3:13 pm

No to je sice recht ze nemám před BC skoro nic ale ja neřeším stárý světy protože tědka je WOTLK a vněm se progresuje a ne že se tu budete vymlouvat na takový kraviny s old světa ano psal jsem že mám hodně projitýho a.. to vám muže bejt ukradený tam už stějne jenom choděj lidi na FLEX a nic jinýho a ten naxx HC jak říkáš tam jsem byl na 2 quarty a 3 jsem šel radši pryč protože lidi tam nevěděli co je to + a -. Ale co vy jste hodnotily kraviny co mi chybi ale který jsou uplně zbytečný.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška/prot/war (Neprijaty)   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitimePi január 02, 2009 3:31 pm

my sme hodnotili to co si napisal do prihlasky takze si tam napisal polo pravdy a lzi takze to je absolutne nepripustne aby sme do guildy prijali cloveka ktopry klame v prihlaske... NEPRIJATY LOCKED
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Přihláška/prot/war (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška/prot/war (Neprijaty)   Přihláška/prot/war (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Přihláška/prot/war (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska-Prot warrior (Neprijatý)
» 80 lvl Prot Paladin (Neprijaty)
» Prot warrior (Neprijatý)
» warrior-prot. (Neprijaty)
» prot warrior Autexan (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: