Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 pupek (Prijatý)

Goto down 
+4
Mitrandir
Juday
megaan
Ehim
8 posters
AutorSpráva
holy pal
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimePo marec 29, 2010 11:16 pm

Něco o Vás
Skutečné jméno: Martin
Věk: 19
Pohlaví: Male
Národnost: ČR
Bydliště: Zlinsko

Vaše herní postava
Jméno: Pupek
Level: 80
Klasa: Paladin
Rasa: Blood Elf
Talentové zaměření: Holy (off retri/prot)
Trade skilly Inscript enchanting cooking

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Pupek


Bráníte se respecu pokud by bylo třeba?: Rad pro gilde vse akorat v retri bych potreboval poradit

Pve vs PvP?: S paladine me to moc nebavi proto mam 2 alty Resto druid ciste na pvp
a pak rogue zatim assa chci combat je to alt na icc 25 pro alt runy Smile ale pvp sem tam taky zajdu

Proč vaše guila?
Jste jedna z tech top gild. A chci pro vas odvest to nejlepsi co dokazu

Předchozí guildovní historie:
Jsem clovek ktery nerad meni gildy ovsem uz jsem byl nucet hledat nové gildy prvni gilda ktera skoncila byla Disbanded odtamtud jsem prisel do gildy The Alts of Saurfang kde to mel pod vedenim jeden Hunter ktery ovsem rozdeloval dropy hlavne kamaradum coz se mi moc nelibilo zak jsem tuto gildu opustil, dalsi v poradi byla gilda funky dudes kde jsem se citil dobre vsechno fungovalo skvele az do nejakeho casu kdy se neco stalo sam nevim co a prestali me bravat na raidy jediny kam jsem se dostal byla farma to se mi nelibi protoze chci progresovat a tak jsem se dostal do stavajici gildy ITTP kde zase vsechno fungovalo jak melo pak ovsem muj CL udelal lehky kix a nepohodl se s cleny G tak tuto gildu opusti, v gilde je zhruba trio lidi co me nemaji raidu a strhavaji na svou stranu.Moostroopers super gilda ale proste progres 25 se totalne rozpadl tim padem bych se rad pridal k vam

Co od nás očekáváte?:
To co jsem nalezl jen v gilde Disbanded (rozpadla se) a Moostroopers pohodovy klidny pristup.

Čeho u nás chcete dosáhnout?:
Stabylni misto v raidu. A najit nove wow pratele popr kdyby nekdo bydlel na zlinsku nebo praze nejake te akci Razz

Odkaz na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Pupek
k eq back se snazim vymenit ale chci koupit duhou cast T10 setu + chodim toch normal ale ten trinket proste nechce padnout + dneska mi padla mace z HC tak shanim +30 intel tak to prosim omluvte

Zkušenosti z PRE-TBC instancí?: Bohuzel ne

Vaše zkušenosti v TBC instancích? Kdyz jsem doexpoval paladina zbyvali asi jen 3 mesice do vydani datadisku takze jsem toho moc nestihl jen KZ + dungy. Doufam ze toto me neodsoudite:)

Prostor pro další věci, které by jste nám rádi sdělili:
Progres Wotlik
Odprogresoval sem si naxxx 10/25 malygos 10/25
OS 10/25+3 clear UD 10/25 Dalsi tejden jsi du na 10 pro draka 25 zatim v nedohlednu Sad se TOC 10/25 clear TOGC10 clear 25 predchazejici gildy na to nemeli a stavajici se zamerila na ICC takze na TOGC nezbyva cas
ICC10 11/12normal 8/12HC
ICC025 9/12

A nazaver neco o sobe? Jsem student ktery ma dostatek casu jinak zajmy fotbal karate + zacnu zkouset kickbox jinak vseobecne sporty + vikendove akce s prately Smile

Všeobecné požadavky
Ventrilo/TS?: Ano
Deadly Boss Mods/Bigwigs?: Ano
Omen Threat Meter?: Ano


Tímto bych vamchtel podekovat ze jste si nasli cas pro precteni me prihlasovaci zpravy a doufam v kladna vyřízení Váš Martin (pupek)
Návrat hore Goto down
Ehim
Raider
Raider



Počet príspevkov : 33
Registration date : 19.10.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 12:16 am

Takze vyjadrim sa ako prva, kedze som momentalne jediny funkcny holadin v guilde. Druhy holadin by sa nam urcite hodil, kedze ideme progresovat icc 25 hc.

K equipu
Vidno ze mas stastie na drop narozdiel od nas. Ten stit nie a nie padnut Very Happy o braceroch a waiste ani nehovorim Smile Co sa tyka toho trinketu, lepsi je meteorite crystal z algalona 10, avsak ja ho planujem vymenit za solace hc ak sa na mna usmeje stastie Smile Zaujimalo by ma, preco nemas druhu cast T10. Set bonus ti ulahci o dost helaovanie, najme pri fightoch, kde tank dostava permanentne velky dmg a clovek ma strach zapnut divine pleu. Co mi tam este nesedi je ten back so spiritom, ale to je proste len nestastie v drope Smile Taktiez maj pri niektorych fightoch po ruke libram of renewal, niekedy sa zide usetrit manu Smile

Proti talnetom nic nemam su v podstate rovnake ako tie moje Smile Takisto glyphy su v poriadku.

Gemovanie v poriadku, paladin nema ani velmi do coho ineho ist ako do intelectu Very Happy

Vidno ze skusenosti mas, chyba kill LK, ale to sa da lahko napravit, ak mas zohratu grupu. Nejaki bosovia na HC su down takze s progresom icc 25 Hc by si problem mat nemal.

Co sa tyka staleho miesta v raide, momentalne ti asi bude poskytnute, kedze na niektore fighty su dvaja holadinovia nevyhnutni. Som za prijatie, urcite aspon na teraz, kedze je otazne kedy a ci sa pakinko vrati...
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 12:27 am

sem rad ze se ti eq libi co se tyce backu na ten mam smulu Sad co se tyce T10 chybi mi 10 badgu a Token bez tokunu to moc cenu nema Sad doufam ze se uvas najde jeden prebytecny jinak nvm kde ho budu shanet Smile co se tyce zkusenosti s HM tak mam jen na 10 man a bohuzel mi vsude chybi LK tak doufam ze kdy se vam bude chtit tak ho dame Smile ale to uz je otazka do budoucna esi se vam budu libit Smile tak doufam ze zbytek oficiru se vyjadri kladne a ze te ve ctvrtek prozenu na raidu Razz
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 2:10 am

Ehim sa uz vyjadrila k equipu a podobnym veciam ohladom holy palata, ale ja by som mal na teba este jednu vec, mozes prosimta spravit screenshot UI, jeden v raide (najidealnejsie pocas nejakeho boss fightu so zapnutym FPS) a 1 mimo raidu obycajny niekde v dala tiez s tym FPSkom. FPS zapnes CTRL - R keby si nahodou nevedel. Aj to nam pomoze spravit si aspon aku taku predstavu o tom ako asi healujes. kludne to uploadni na nejaky imgshack alebo podobne. diky
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 2:32 am

Zdravím,

Gear hodnotit nebudem, kedže dneska si už gear môže nazbierať každá lama. jeden Hpala by sa nám určite hodil. Ako písal Megaan tie screeny určite pomôžu takže sem s nimi.

Čo sa týka teba. Počul som ževraj to s tebou čo sa týka failovania nieje až také svetlé. Ževraj si si zvykol celkom často failovať. A kôli tomu som zatial nestranný a svoje zdroje si radšej ešte raz overím, ale už len to že som to niekde započul neveští nič dobré. A tým pádom prichádza táto otázka: Myslíš si o sebe že si skill ? Odpoveď ANO, NIE a zdvôvodniť.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 5:41 am

No, tie skúsenosti by teda mohli byť aj lepšie, ale vrámci možností sa to dá, budem sa radšej pozerať na ICC 10 HC. Na dátum pri TOGC, ULD a OS+3 sa radšej už druhý krát neskúsim pozrieť Smile ICC 25 máš rovnaký progress status ako má Tvoja súčastná guilda, takže asi sa raidov zúčastnuješ.
K Equipu sa už vyjadrila Ehim, ja jej budem veriť a nebudem si pozerať GS Smile

Povedzme, že by to šlo, na skúšku by som Ťa zobral, keďže sa Nám Holadin zíde.
Určite odpovedaj Judayovi na jeho otázku, ja by som sa Ťa ešte chcel spýtať, či Ti vyhovuje Náš raid time, prípade kedy presne sa Ti s niečím kryje.


PS: Enchant Weapon + 30 int nabudúce hľadaj u mňa, ak si mi ho kúpil z AH, tak ďakujem ;-)
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 7:24 am

S Pupekom som teraz par dni komunikoval prisiel mi akov pohode človek, aj ja som pocul ze robil nejake faily sam to zdovodnil tym ze predtym mal malo fps na raidoch a tym mal zhorsene hranie ale inak ako vyskusanim si to neoveríme... Paladina potrebujeme ak sa do stredy neozve lepsi uchádzač zatiaľ som ZA...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 9:20 am

caw za na skusku

ale rad by som videl ten screen ui s fps , a budes pod velkym drobnohladom s tym rataj videl som par logov a smrte na trample a tak podobne nie je dobra vyzitka
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 1:00 pm

Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 1:17 pm

no neviem zrovna fps kde je sam z raidu nie je bohvie aky material Very Happy , ja mam pri studni tiez 30 fps ale v raide mam 10-12 ked mam zapnuty recount a nehra sa mi najlepsie Smile
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 2:12 pm

Tak FPS by mi sly nahoru kdyz vypnu recount BB apod kraviny tak sem zvedavej na rozhodnuti
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 2:46 pm

Môžeš sa ešte vyjadriť k tej otázke ?
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 3:06 pm

Rikat osobe jestly jsem skill nebo ne je pomerne hloupé protoze se vzdycky najdou lidi kteri tvou praci krytizuji a kteri te pochavaly takze obrazek otom bych nechal navas at si udelate samy
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 3:54 pm

Podla mna to vôbec nieje hlúpa otázka a nieje ani hlúpe na to odpovedať. Ty zjavne nechápeš na čo som ti tú otázku vôbec položil. Položil som ti ju na to aby sme videli na kolko si veríš ty sám, ako sám seba hodnotíš. Preto je tá otázka taká dôležitá a kladiem na ňu dôraz...


BTW: Nikdy niesu ludia, ktorí kritizujú alebo, ktorí ťa chvália. Vždy sú to tvoje výkony, na ktoré ludia reagujú.
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 4:08 pm

to vubec neni pravda. Muzes mit vykonost jakou chces ale proste kdyz te ten clovek nema rad tak proste te pomluvy za kazdou cenu. proste hodnotit se nebudu a kdybych simyslel ze navas nemam tak si sem prihlasku nedavam. takze by to melo stacit jako odpoved
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 4:26 pm

No takze k tym screenom, islo mi skor o to aby som videl ci pouzivas grid, xperl, alebo def. blizz raid frames. Postni sem este 1 screen s pohladu toho palata a nie roguny, kde budes healovat. Dalej k tomu fps, ziadna slava. Ja mavam v dala tak 40-50 fps a na Sindragoze mam 15-20 fps, u teba by som to videl tak realne na max do 10 fps.

Co sa tyka key bindings tak to je tiez slabota, alebo by som skor povedal ze to je nedostacujuce. Ja nechapem preco nemas nabindovane take zakladne ability ako napr. Cleanse, Lay on Hands, Divine Shield, Hand of Protection, Hand of Freedom, Divine Pleu, Aura Mastery, vidim tam 2 macra, neviem ci jedno z nich neni nahodou DSacrifice, a ani na baroch nevidim ability Divine Favor a Divine Illumination. Takze z toho usudzujem, ze budes tipicky myskoklik.

Sam mam alta Holy palata a viem ti preto povedat, ze tieto ability musis mat nabindovane inac nemas sancu na fightoch reagovat pohotovo a mozno aj to bude dovod preco niektory o tebe hovoria ze failujes. Mozno to bude prave tymto.
Z toho sa da este usudit, ze tankov mozes healovat v pohode na lahkych odprogressovanych fightoch, ale na tazsich prave pre tieto nedostatky to bude slabucke.

U healera su podstatne pohotove reakcie, co bohuzial podla screenov o tebe povedat nemozem.

Cize ked to mam cele zhrnut, kedze potrebujeme holy palata, navrhoval by som, aby si si nabindoval ability ktore som hore spominal a co najskor sa ich naucil pouzivat. Urcite ti to bude nejaky ten reset trvat kym si na to zvyknes ale ked sa ti to dostane do ruky tak sam pochopis o com hovorim a tvoj skill pojde urcite prudko hore.
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 4:48 pm

Bohuzel zkusenost s macry moc velkou nemam tak jak jsem psal nahore v prihlasce rad se priucim ...
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 5:08 pm

Screeny som si popravde nepozeral ale ak megaan vraví, že nič nemáš nabindovane tak nechápem ako si do teraz mohol hrať Hpalu. Pokial viem na ťažších boss fightoch rozhodujú desatiny sekundy o tom či tank skape alebo na neho doleti heal a ak si akurát vtedy naklikávaš miškou nejakú abilllitu tak...

Moje konečné rozhodnutie je že som PROTI možno budem jediný, ale za svojim názorom si stojím.
Návrat hore Goto down
Daemios
Novice
Novice
Daemios


Počet príspevkov : 1
Registration date : 29.03.2010

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 5:14 pm

No, kedze priatelka je holypalatka a par krat som ju sledoval ako healuje a co pouziva, mozem len potvrdit, ze tie macra MUSIS mat spravene a pouzivat v kazdom pripade.

Dalej sa mi trocha nepaci ten druy trinket (silver of pure ice), podla mna tych 158SP co ti dava, ta nezachrani. POdla mojho nazoru lepsi by bol ten z algalona, ale chapem ze ten padnut nemusi, preto je lahsie ziskatelna alternativa z TOCH normal z posledneho bosa, lahko nafarmitelny a lepsi ako ten co mas, je to sice 200 ilvl ale niekedy je lepsie mat nizsi, lebo ti da viac.
ten tvoj ti dava 1625 many kazde 2 minuty. ten 200vkovy ti dava 500many kazdych 45s(taky ma interny CD) co mas skoro 3 procnutia za 2 minuty co mas 1500 many + 84 itelect (84x15=1260 many), co ti dava dalsi mana regen jak z replenishmentu, tak aj z racialky BE a z Divine Plea.

Kedze na icc25 a ICC25HC dostavaju tanky neskutocne rany a vacsinou pouzivas holy light(obcas shock/flash), tak je lepsie mat 200vkovy libram co ti znizuje mana cost holy lightu a vydrzis dlhsie.
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 5:25 pm

Hodim ti sem zopar linkov kde najdes vsetko o holy palatoch, su tam aj macra a podobne vychytavky.

http://www.mmo-champion.com/class-paladin/holy-paladin-pve-guide-and-faq/
http://www.mmo-champion.com/class-paladin/holy-paladin-guide-%28updated-for-3-3%29/
http://www.mmo-champion.com/class-paladin/the-3-3-pve-holy-paladin-guide/

Teraz je podla mna otazne, ze co s tebou, kedze palata potrebujeme ale skor takeho ktory ma uz theorycraft nastudovany a to si bohuzial nepreukazal.
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 5:41 pm

Co se tyce macer dekuju mrknu na to
co se ty ce trinketu vim otom toch sem byl 15 a furt nic
co se tyce toho vy si myslte ze jednim myskou a klikam na jednotlyvi spelly?
sem rad kdyz mi nekdo poradi, jako kouknu nato udelam si ty veci a kdyz me prijmete tak se je budu snazit vyuzivat abych pro vas byl co nejplatnejsi
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 5:48 pm

Že sa chceš zlepšiť je jedna vec. Že si si podal prihlášku a nemáš porobené dovolím si povedať základné veci je druhá vec. To že sa začneš zlepšovať až keď sa ti niekto do toho rýpe nieje zrovna známka toho že by si chcel o svojej psotave vedieť čo najviac a je vidieť že si sa teda do teraz vôbec nesnažil niečo zlepšiť. Toť môj osobný pohľad....
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 6:05 pm

Jedna prihlasku sem si podal protoze mi napsal vas GL
A jednak ste me nevideli nidko v posledni dobe healovat
kdybych nic neumel tak neuhealuju nic v icc10 hc ....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 6:14 pm

Připadá mi zbytečné screeny ui, kdyby někdo viděl, jak to mám já, tak by asi nadšení někteří nebyli, ale vyhovuje mi to. Nepotřebuju mít nabidovaných 100 tačítek, abych si připadal jako progammer. Toť mů názor.

Ps.: náš nový druid měl též problémy a nikdo nic nenapsal...
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeUt marec 30, 2010 6:18 pm

Nechcem nikoho obhajovat ale mozno by bolo dobre spravit v guilde prieskum a nech kazdy spravi screen fps na raide tak by nas tu mozno zostalo 15, mozno sa mylim... no nic viac menej nechame si to prejst hlavou zajtra tu budes mat konecne stanovisko :O
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeSt marec 31, 2010 11:30 am

megaan napísal:
Hodim ti sem zopar linkov kde najdes vsetko o holy palatoch, su tam aj macra a podobne vychytavky..
macra sux Very Happy

No tvoj gear je o nieco lepsi ako Skejtandov. Jedine co ma zarazilo je ten back so spiritom co je dost fail ale tak ak ti nic nepada tak OK. Dalsia vec je ze nemas shouldre a headku t10co je hned prva vec co sa kupuje za badge. Trinket z marrowgara je trosku sux podla mna ale tak ak nemas nic ine ok.
Posledna vec co chcem je WoL. Zatial neutral este napisem ze ci som za teba alebo za Skejtandu po tom ako sem postnete WoL
Návrat hore Goto down
pupek
Anonymný




pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: pupek   pupek (Prijatý) Icon_minitimeSt marec 31, 2010 11:55 am

Co se tyce backu taky me stve ale proste nepadl Sad Co se tyce T10 bohuzel jsem mel smulu chastu tak sem asi 2 tejdny nosil Cloth chestu s hitem a tu sem chtel rychle vymenit a od te doby mi stejne ta plate chesta nepadla takze si myslim ze to byla dobra volba. Jinak dneska koupim T10 dalsi cast - ovsem nemam Token na lepsi coz je na houby:( co se tyce trinketu natom uz tecu jak dlouho byl sem TOCH normal 18x a porad nic uz mi z toho nednak hrabe a jednat uz stim zacinat stracet nervy .... ovsem asi mi nic jineho nezbyde a chodit tam nez padne Sad
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeSt marec 31, 2010 12:01 pm

tak to uz si radsej nechaj tento ako ten z TOCH normal, radsej chod TOC po solice a kup si ho napr za 3k alebo chod algalona ten je tiez velmi dobry
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeSt marec 31, 2010 1:29 pm

Paki precitaj si PM potom
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 4:34 pm

Pupek napis si v hre niekomu o invite... skusime to s tebou, uvidime...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





pupek (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: pupek (Prijatý)   pupek (Prijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pupek (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska (Prijatý)
» mage (Prijatý)
» Kazz 2 (Prijaty)
» Nexul DK (Prijatý)
» prihláška (Prijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: