Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Jero, lvl 80 Balance Druid

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Jero
Anonymný




Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Jero, lvl 80 Balance Druid (prijatý)   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 3:03 pm

1 ) Jero, balance druid, lvl 80, http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Jero
2 ) Můj názor na PvP je takový že sice nějaký pvp eq mám, sbírám honory, ale PvP chodím ve feral tank talentech, takže to není žádná sláva. PvE je pro mě zábava i když se má progressovat.
3 ) Do Vaší guildy chci kvůli kvalitním raidům v ICC, a abych samozřejmě zabil Lich Kinga. O Deep Thunder jsem se dozvěděl na trade, kde jste psali že hledáte balance druida.
4 ) Předchozí guilda byla The Death Itself, kterou jsem se rozhodl leavnout po neochotě lidí pohnout s progressem ICC.
5 ) Komunikace přes Ventrilo mi nedělá sebemenší problém.
6 ) Na Drak'thulu jsem začal hrát 21.12.2009 takže jsem přišel v době kdy začínalo ICC a neměl jsem žádné extra zkušennosti se staršími raidy jako Ulduar, Naxxramas, atd.
Instance které jsem prošel jsou UD 25 (bez Mimirona, Yogga a Algalona), Naxx 10, OS, Malygos, Toc 10, Togc 10 na mad skill, Toc 25 a Togc 25 (jen Beasty a Jaraxxuse), ICC 10 HC 9/12 a nakonec ICC 25 9/12.
Na 25 man raidech jsem se do leadrování nijak nehrnul, ale ICC 10 jsem odleadroval cele.
7 ) Tento account jsem si podstivě leveloval sám.
Talnety jsem si uspůsobil na ICC encounter a to hlavně Kvůli HM.Typhoon jsem si dal kvůli odkopávání addů na Deathbringerovi na HC, a Owlkin Frenzy jsem si tak z důvodu že v ICC jde hodně AoE dmg do raidu kterému se nedá vyhnout a jelikož je tento talent zaplý poměrně často pomáhá mi v DPS. Cool
8 ) Internetové připojení je stabilní Jero, lvl 80 Balance Druid 774658936
Počítač mám vlastní a v červnu mi bude 16 let.
9 ) Váš raid time by pro mě neměl být problémem.
10 ) Odkaz na WWS:
kód:
http://worldoflogs.com/reports/f7o24k9sepw8dc7t/
A jeden screen z raidu :
kód:
http://img9.imageshack.us/i/wowscrnshot040710211210.jpg/
Návrat hore Goto down
Smrto
Warlord
Warlord



Počet príspevkov : 75
Registration date : 06.10.2009

Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 4:30 pm

Vek je minus ale skusil by som ho, poznam hracov v tomto veku ktory su bezproblemovy a skill.
Som za na skusku ...
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 5:07 pm

Zdravím,

Prihláška nič moc, ale zasa nieje ani najhoršia.

Gear ani hodnotiť nebudem, ten si dnes vie vďaka Blizzu zaobstarať každý...
Skušenosti - Velmi chabé... To by ale nebol ešte až taký problém...

WOL - Pre mňa osobne nedostačujúci DMG... 9.1k tvoj max a to som pozeral logy 2 mesiace dozadu...

Pre mňa v prvej rade nedostačujúci DMG takže som PROTI
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 5:10 pm

Aď koukám jak koukám tak nikde tě nevidím překročit 9k na bossovi což je podle mne hodně velké mínus s porovnáním s dpsky co máme na raidu...


Naposledy upravil Opil dňa Št apríl 08, 2010 5:22 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 5:21 pm

damage mensi nez mam ja s mojim altom .....
Návrat hore Goto down
Jero
Anonymný




Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 5:34 pm

Bohužel za poslední 3 týdny se v guildě nesložil pořádný raid se všemi supporty a navíc jsem zapoměl na WWL a nikdo jiný je nedělal, Od té doby se mi docela změnil eq a dps trochu vzrostlo...Včera na raidu na Festergutovi jsem měl 10k DPS, ale nemůžu to nijak dokázat, bohužel Sad
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 6:04 pm

My hladáme ludí kt. točia perma 10k+ a nie že raz za mesiac im to pocrituje a dajú 10k...
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 6:22 pm

gear mas pomerne slusny to je Ok... co sa tyka skusenosti je to horsie ale fighty na normal a na HC sa pri vacsine az tak zasadne nelisia... Vratim sa k tomu gearu gear mas na to aby si v priemernom raide tzn ze fight netrva prilis dlho mal mat urcite nad min 10k na pasivnom fighte tak bud robis niekde chybu alebo ako pises nemas tam dostacuju buffy aj ked som pozeral a ele shamana ste tam mali boomkin si ty takze uz dalsie su minoritne buffy... keby si dokazal so svojeho gearu vytiehnut to co by mal davat bola by moznost to skusenia s tebou kedze bookina potrebujeme... Uvidíme či sa ešte prihlasia další kandidáti a potom sa rozhodneme cez viken respektive po vikende sem dam svoje rozhodnutie... skus popripade doplnit este nejake wolka... ak mas
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Jero
Anonymný




Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 6:30 pm

Odkaz na WOL jsem ti posílal na mail,ale byl to jen vybraný raid, kdyžtak se podívej na celé WOL, nebo mohu postnout odkaz.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 8:30 pm

Zdar,

odloguj se v sova gearu.

Díky.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimeŠt apríl 08, 2010 11:04 pm

Gear je složený docela v pohodě. Osobně bych vyměnil ješte back a wristy primárně (ty wristy za cloth, leather nejsou). Spirit je poměrně useless stat. No, asi bych toho vyměnil víc:D ale to už je na dýl, ale základ se mi libí.

Talenty OK.
Profese OK.
Zkušenosti slabší.

Jsem ZA.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitimePo apríl 12, 2010 7:53 am

Prijatý! Invite ingame!
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Jero, lvl 80 Balance Druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jero, lvl 80 Balance Druid   Jero, lvl 80 Balance Druid Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Jero, lvl 80 Balance Druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto Druid
» balance druid
» resto druid!
» Druid-Balance (Neprijatý)
» Huan - feral druid (dps)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: