Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Halapua - prot paladin (Neprijatý)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Halapua
Anonymný




Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 1:25 pm

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (momentálne nefunkčné pre nezaregistrovaných užívateľov, davajte sem len meno postavy)
Maxuberpwng, paladin, 80

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Maxuberpwng

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Ja som staaaale PVEckar ako vzdy

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Eh bol som tu a uz by som rad presiel na ICC25 HC

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Este stale som vo Firestorm, skvela banda, mal by som si dat facku za to ze tu pisem prihlasku aaale chyba mi ten pocit davat achievy medzi prvymi na realme

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Neprejdete na mumble? Je to free z lepsou kvalitou zvuku + paradne moznosti nastavenia klienta, automaticke stisovanie hlasu ostatnych aplikacii (nastavitelne) ked hovorite vy alebo niekto iny. A vt mam a ukecany som primerane.

6 ) Raidovacie skúsenosti:
ICC10 12/12
ICC10 HC 11/12
ICC25 11/12
ICC25 HC 0/12 :-(

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?

Nemal som organizacnu pracu a ani velmi nechcem Smile

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

- kúpený account / vlastnoručne levelované?
Ano vsetko sam som leveloval.

- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?
Experimentujem a skusam co sa hodi pre moj equip.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
Ako aj pred tym aj teraz 100/100mbit, FPS mam dost
- zdieľaný / vlastní PC?
Vlastne PC
- koľko máš rokov?
24,5 rokov

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?
Momentalne tak isto ibaze Ne,Str,Stv raid time 19:00 - 23:00

10 ) WWS alebo podobna statistika! Pošlite na kageidt@gmail.com.
Chces moj prot rotaciu alebo co ako?

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.
V terajsej guilde odkedy som nastupil mam 100% attendance, nevynechany ani jeden raid za viac ako pol roka.
Ja hladam slot v raide a nie sedenie na lavicke a mam aj dps offspec.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 1:33 pm

Halapua uz si u nas bol a nedopadlo to dobre a uz len jediny dovod pre ktory ta nemozeme prijat a to je šípy za 2g v AH. CUS PROTI

Very Happy


Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Halapua2
Anonymný




Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 1:39 pm

Jak nedopadlo dobre vtedy som bol lama... ty vole sak som ani nevedel poriadne naxx. Ale teraz!
A ako mam brat vazne teba co cely cas vysedavas na nakej kure? Very Happy
Návrat hore Goto down
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 2:07 pm

Halapua ... s tebou som mal vzdy problem. Hlavne tvoje kecy/dristy/sracky na VT (aj mimo neho), ktore nikoho nezaujimali a zneprijemnoval si ako Raid tak aj celu hru. Equip a skusenosti si mozno vylepsil od mojho posledneho inspektu, no nemyslim si, ze si sa zmenil ty ako osoba.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 2:15 pm

Halapua bol ten sfetovaný resto shaman čo skapínal na každej vlne v Obsidian Sanctum ?? Razz

PROTI
Návrat hore Goto down
Halapua
Anonymný




Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 2:18 pm

To uz je davno za mnou... kludne mozem na VT byt uplne ticho mimo mojej teraz otrepanej, berem, ber si ho, tauntujem, casti hento a toto a uhni s toho... nieje problem. A nic viac na vt ani raid nenapisem, mozem len dostavit na raid zrobit to co sa odomna ocakava a po raide vypadnut a nikoho neotravovat. Neboj ja sa VELMI dobre ucim na vlastnych chybach.
Návrat hore Goto down
Hlapua
Anonymný




Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 2:23 pm

Juday: ak teraz skapem na vlnu tak ti zaplatim repair za wipe Razz
Resp. inu blbost v icc co teraz frci.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt apríl 15, 2010 2:31 pm

Chápeš to že je sem zbytočné písať takéto veci ? Nikto ťa tu nechce, zlé referencie čus. A keď sme už u toho tanka nám netreba...

BTW: Radšej to tu locknite pokial sa tu nespustil wall of text emo výlevov... Razz
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Halapua - prot paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Halapua - prot paladin (Neprijatý)   Halapua - prot paladin (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Halapua - prot paladin (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 80 lvl Prot Paladin (Neprijaty)
» Prot / Retri Paladin (Neprijatý)
» Holy/prot paladin (Neprijatý)
» Maxuberpwng - Prot/Retri Paladin (Neprijatý)
» Prot paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: