Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Protection warrior (Neprijaty)

Goto down 
AutorSpráva
Pato
Anonymný

OdoslaťPredmet: Protection warrior (Neprijaty)   Ut január 06, 2009 12:54 am

1 ) meno, class, level + odkaz na armory
Boosterterik Warrior 70

2 ) Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?

3 ) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.
Mam tam par znamych ktory mi vraveli o kvalitach vasej guildy , dozvedel som sa o vas od nich , Napriklad Spili (s nim som hral pred cca 3 rokmi na jednom servri ) Carefull (este nedavno sme spolu hrali na jednom free servri pozname sa uz dlhsi cas kedze sme tam patrili k top hracom)

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
v inej guilde som na offi nebol tohto warriora mi dal kamarat s ktorym sme dlho hravali pretoze sa mi nechcelo zase zacinat odznovu (Warriora hram cca 3 roky iny class som zatial neskusal..)

5 ) Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).
komunikacia cez VT nieje problem je to samozrejmost na kazdy raid..

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
Tankovaval som : Klasicke WOW: BWL , MC , Naxx +vsetky instancie pocas expenia WOW BC : EyE , SSC , Gruul , KZ , ZA , Hyjal , + HC instancie
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
Raid som vecinou skladal ja , takisto taktiky som vravel....

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované? - Dar
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto? - momentalne ich mam na pVP/Expenie kedze som este nekupil WOTLK
- si ochotný si upraviť talenty v prospech guildy? - samozrejme

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia? 20 MB/s
- zdieľaný / vlastní PC? - Vlastny PC
- koľko máš rokov? Stáva sa, že ťa rodičia ženú po večerníčku do postele? 18r.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (cca 4x - 5x do týždňa). Ako si na tom?
vecinou Hej

10) Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?
nie wipovanie mi nevadi
Návrat hore Goto down
Pato
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Protection warrior (Neprijaty)   Ut január 06, 2009 12:56 am

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Protection warrior (Neprijaty)   St január 07, 2009 1:14 am

cus nepochybuju o tom ze uz mas neco projityho ale freecko neni ofic to ti potvrdi kazdy kdo prechazel:) za dalsi mame 2 pwot wary 1 tank druida a 1 tank DK takze na raid by ses nedostaval nehlede na to ze este nejmin 14 dni nebudes pouzitelnej kvuli lvl cekal sem ze nekdo z tech kdo te zna sem napisou neco pro prijeti nikdo tu nic nenapsal coz mi jen potvrdilo me rozhodnuti

status: NEPRIJAT-duvod lvl a dostatecne mnozstvi tanku
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Protection warrior (Neprijaty)   St január 07, 2009 7:04 am

suhlasim s Teurgom... inak presne o to ide mas znamych v guilde a oni nie su schopny napisat nieco na tvoju obhajobu Very Happy ... tak im mozes pekne podakovat... inak GL v dalsom wow life Smile

Kagei
flower flower flower
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://deep-thunder.rpgwars.org
pato
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Protection warrior (Neprijaty)   St január 07, 2009 1:39 pm

diki , oni uz pisali ingame
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Protection warrior (Neprijaty)   

Návrat hore Goto down

Protection warrior (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: