Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Shadow priest (Neprijatý)

Goto down 
+3
Juday
Pakinko
Littla
7 posters
AutorSpráva
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 10:43 pm

hi Very Happy
Takže. volám sa Martin mám 19 rokov a bývam v bratislave.
Môj main char je Smallbone(i ked už sa to tak nedá povedať) bol premenovaný z nicku Littla, dalej tu mám priesta ktorého nick je Smallz (Littlalól)
(len aby ste boli v obraze whos here) do guildy chcem vstúpiť s LVL80 BE female priestom PVE main spec: Shadow
offspec: Disc/holy
Armory link Smallz: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Smallz
Armory link Smallbone: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Smallbone

PvE vs PvP
Momentálne hrajem viac pve ako pvp, a dá sa povedať ze pvp je do konca season tak polo inactive, tj už iba dohrávamé na gladiátor rank (dúfam že to dáme konečne)

Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
O guilde som sa dozvedel na začiatku wotlku asi trade spam, k vám chcem isť pretože som tu už bol a mam tu pár znamich (teda aspoň dúfam Very Happy) a bola to moja jediná pve guilda čo som kedy mal vo wotku btw

Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Ako som už napísal bol som v deep thunder a odišiel som (neviem presne dátum) ale cca pri progresse toc25hc 2/5
a odišiel som kôli (no ani ne, skôr RAGEquit) Nalanasovi ........ (je tu jeden fakt že keby som to vtedy neleavol tak tento priest asi neexistuje)

Raidovacie skúsenosti
Od naxxu až po togc + pugnutý icc10 11/12, icc25 6/12 , progress par achievamentov(naxx,eoe,ul) + hardmody, hmmm leader tak max pug icc bez vt :DDD
Achievi nájdete na nicku smallbone (littla)

Podrobnosti o tvojej postave
Account je len môj a nikoho iného Wink (postavi som expil ja)
Talenty som si spravil sám a potom som si iba "čekol" paragon týpka či je všetko na poriadku, viedla ma k tomu svoja vlastná skúsenosť z pvp, lvling spec etc, myslím že ked moje pvp talenty su z mojej vlastnej skúsenosti tak už je jednoduché čo sa asi bude hodit do pve Smile

Jaký máš přístup k WoW
Pripojenie slovanet, fpska su dobré, v dala cez deň cca 30-40fps inak cca 50-80fps, pc mám v izbe.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?
Myslím že by nemal byť problém plne vyhovuje a aj keby som bol active z pvp tak sa time nekrižuje z raid time (večšinou hráme okolo 17:00)

Napíš prečo by sme mali prijať do gildy
Zatial vam móžem ponúknuť focus na raidoch a čo najmenej failov z mojej strany a možno niekedy dobrú náladu Very Happy (už som prestal LOL)

WoL logy

http://www.worldoflogs.com/guilds/66410/
(poslal som to aj na email) a iba podotknem že mi chýba len 6 frostov na druhý set bonus takž dps pojde o dost vyššie thats all




Littla
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 10:52 pm

čus fetak Very Happy. Littlu poznam z cias Vezax HM a tam dokazal ze vie spravit za kazdy spec dmg.
PRO


Naposledy upravil Pakinko dňa So máj 08, 2010 10:56 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 10:55 pm

Pakinko napísal:
čus fetak Very Happy
čauko, este predávaš gramy za gečka ? bounce bounce bounce bounce /w me ingame Very Happy
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 10:57 pm

vies co ja mam teraz tovar z japonska kamo ale ten ked si drbnes do kablov mas stav " nevidim , nepocujem" Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 10:59 pm

Tak Littla si myslím, že by mohol byť pre nás znova prínosom... poznáme sa tak nebudem tu vypisovať hodnotenia za ten čas čo si u nás bol môžem povedať, že po skillovej stránke to bolo ok... NalanAssa už v guilde nemáme ( našťastie ) takže ťa tu znovu rád uvidím...

BTW: Nabudúce, keď budeš pozerať Péčko tak si vypni VT Smile) Raz som tak ku tebe vošiel do miestnosti a boli počuť sáme vzdychy Razz
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:02 pm

pre teba je to
Juday napísal:
Péčko
ale pre littlu poucny dokumentarny serial Very Happy
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:05 pm

Pakinko napísal:
vies co ja mam teraz tovar z japonska kamo ale ten ked si drbnes do kablov mas stav " nevidim , nepocujem" Very Happy Very Happy
Pošli pack na skúšku poštou affraid

Juday napísal:
Tak Littla si myslím, že by mohol byť pre nás znova prínosom... poznáme sa tak nebudem tu vypisovať hodnotenia za ten čas čo si u nás bol môžem povedať, že po skillovej stránke to bolo ok... NalanAssa už v guilde nemáme ( našťastie ) takže ťa tu znovu rád uvidím...

BTW: Nabudúce, keď budeš pozerať Péčko tak si vypni VT Smile) Raz som tak ku tebe vošiel do miestnosti a boli počuť sáme vzdychy Razz

ROFL Very Happy ešte si hovorím že račej nebudem písať že mam low fps ked zabudnem vypnut péčko :DDD ale budem si nato dávať bacha santa cherry
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:09 pm

Pakinko napísal:
pre teba je to
Juday napísal:
Péčko
ale pre littlu poucny dokumentarny serial Very Happy
už dávno ne, ale používam to ako kricie slovo že kukám dokumentárny serial, omg Very Happy prestante sa haluziť Very Happy lebo poslem tvoje fotky že co robíš po večeroch na balkóne
vyzlečeny Very Happy
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:11 pm

fuuuuha respect Very Happy
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:13 pm

lal
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:22 pm

čo ti jebe ste ma úplne zdisovali normálne že quit čus Very Happy ked nájdem niečo na vás tak napísem new prihlašku a končite normalne našupu vas zníčim teraz som "zatáál" slabý Very Happy
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:24 pm

pakinko+juday 2250rating
littla + unknow 48rating ci?
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:29 pm

Pakinko napísal:
pakinko+juday 2250rating
littla + unknow 48rating ci?

to si failol, predam ti dalsi team chces ? 2500+
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:32 pm

na pvp nemam nervy a cas kedze teraz mam ten biznis z japonskym sajrajtom Very Happy
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSo máj 08, 2010 11:48 pm

Ja ho kupim kludne... 2v2 či 3v3 budu aspoň body keď doexpim priesta...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 12:27 am

ja vam prodam team 7000+ chcete? sem to dal s pepkem on jako boomkin a ja za shamana jako enha dam vam to za 5g /trade me in game
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 12:30 am

a jinak caf litlaku nic proti tobe nemam jen reknu svuj osobni nazor ze stejne bud jak zacne nova sezona tak se na pve vyseres nebo chytnes emo a smazes to nebo zas rerolnes to sou uz proste veci ktere se stebou potahnou ostatne kdo te zna vi o cem mluzvis ale proc te neviuzit aspon na tech par bosu vid:)
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 12:47 am

Teurgo napísal:
a jinak caf litlaku nic proti tobe nemam jen reknu svuj osobni nazor ze stejne bud jak zacne nova sezona tak se na pve vyseres nebo chytnes emo a smazes to nebo zas rerolnes to sou uz proste veci ktere se stebou potahnou ostatne kdo te zna vi o cem mluzvis ale proc te neviuzit aspon na tech par bosu vid:)

ano, zase to ber tak ze odvtedy uz neaky cas ubehol, par veci sa zmenilo no, ale zase nemozes tvrdit ze pvp nemoze focusovat aj pve alebo zase naopak, pvp hram od tbc pve to iste, v tbc ne az tak huste pac tam to bolo trosku inak z gearom, ked som leavoval guildu tak to nebolo koli pvp to je 1 vec, 2 vec je ze ano mas pravdu tusim 3x som nesiel (este ked bol Ulduar) na raid koli pvp ale teraz sa maju veci uplne inak, za maga pvp nehram iba pugujem pac, a za priesta iba drzat rating a clovek sa uci sam na svojich failoch, takze si myslim ze ked chcem naozaj hrat pve tak si to dam do poriadku aj z pvp, na raide a v arene v rovnakom case nemozem byt, ale ked pojdem najprv areny a potom na raid, alebo naopak tak myslim ze problem nebude, takze ked tuto vec dodrzim tak bude vsetko v pohode... ja sa budem snazit thats all
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 1:05 am

lidi se meni takze proc ne:) kazdopadne vzdykcy si byl v klidu na pokec Smile
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 1:12 am

Teurgo napísal:
lidi se meni takze proc ne:) kazdopadne vzdykcy si byl v klidu na pokec Smile
A co ty ? jak to ide v BD? btw sem tam checknem vas progress toho 100 kiloveho hovada ked napise Denisse
som chcel kupit ten trinkac z rotface kua ale zevraj goldov mate 3 prdele tak som z toho smutny Very Happy teda su bezpredmetne Very Happy
Návrat hore Goto down
Pepkoun
Guild Member
Guild Member
Pepkoun


Počet príspevkov : 85
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: yeah   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 3:12 am

Chlastej ty dobytku ! Very Happy yeah ja u hzg sem popil tak pij tauky jinaka PRO
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 7:02 am

Cus omg to co je za spam tu Very Happy No prejdem k veci Littla dobre si rozmysli to s tym pve vs pvp lebo vies ze netolerujem uprednostnovanie pvp... ! Takze opakujem dobre si to rozmysli lebo ked ma sklames tak ma uz naseres poriadne...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 10:31 am

Kagei napísal:
Cus omg to co je za spam tu Very Happy No prejdem k veci Littla dobre si rozmysli to s tym pve vs pvp lebo vies ze netolerujem uprednostnovanie pvp... ! Takze opakujem dobre si to rozmysli lebo ked ma sklames tak ma uz naseres poriadne...

dohodnute Very Happy
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 12:46 pm

Výborne ste si tu všetci pokecali, pospomínali na staré časy, ale tak sa mi zdá, že pri prečtaní mena ste ďalej s prihláškou skončili.

Tak v prvom rade, neviem či tie PVP itemy (samozrejme okrem weapony, ktorá je do PVE slušná aj napriek pene gemu) tam máš kvoli tomu, že nemáš lepšie, ale aj to čo tam máš do PVE je na strašnej úrovni. Jediná poriadna vec sú tie nohavice a dokonca aj na tých máš enchant SP + stamina = FAIL!!! a o tom, že by si tam nemusel nasilu strkať Runed Cardinal Ruby ani nehovorím.
Na backu máš 15 haste miesto 23 haste a pritom by si tam mohol mať aj 27 SP z engineeringu.

Celkovo máš equip na strašnej úrovni a aj keby si z neho vytiahol najlepší damage aký môžeš (čo podľa kvetnatých rečí ostatných členov guildy zvládneš), tak aj tak to bude slabota oproti tomu čo by sme na HM do ICC 25 potrebovali.
Pokým doberieš DKP na to aby si si mohol spraviť slušný equip tak budeme mať aj Cataclism.

Mimochodom odišiel si (alebo si bol skôr kicknutý) z guildy preto, že si odmietal chodiť na raid na úkor PVP. A to v čase keď sme progressovali Faction Championov, pričom tam by sa Nám bol dobrý Mage so skúsenosťami z PVP najviac zišiel. A myslím, že to bolo vtedy keď Kagei nebol na raide (alebo nestíhal invite), boli potrebné dps a tvoj konflik z Nalanasom, kvoli ignorácii raidu skončil tvojím kicknutím, v čom som s ním ja osobne plne súhlasil, pretože to bola TVOJA chyba! Preto sa čudujem, že si to tu dovoluješ vôbec vyťahovať a využívať Nalanasa ako výhovorku, len preto, že už nie je v guilde, to je úbohosť. A celkovo si vyprosujem, aby ho tu niekto v prihláškach akokoľvek urážal, alebo si z neho robil srandu, snáď máte úroveň!

Po týchto skutočnostiach som ja PROTI.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 12:55 pm

Mitra skludni sa... inak asi o tom este neves ale Nd s hranim skoncil preto hladame shadow priesta... Samozrejme tie veci co si vytkol Littlovi musia byt spravene skor ako ho invitneme (ak), ale vo vseobecnosti... podla logov z takymto gearom ma dobry dmg, gear sa nazbierat uz da kedze tento save mozno ne ale dalsi uz nejake veci nikto nebude chciet + craft... Ja by som to skusil ako hladat zase nejakeho shadow priesta o ktorom nebudeme nic vedet...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Nod
Raider
Raider
Nod


Počet príspevkov : 70
Location : Ostrava
Registration date : 03.02.2010

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 09, 2010 8:32 pm

I když teď delši dobu nebudu hrat tak se vyjadřim jako jediny shadow v guilde,protože mě zajímá co se v guildě děje a chtěl bych až zase začnu raidovat vratil do takove guildy v jake jsem skončil. Takže co se tyče trinketu jestli nemaš jine je to fail. SP je fajn ale neda se to srovnavat s trinketama co ti zvednou staty+procuji tudiž maš dost malou dmg z dotek. Dalši věc sou pvp doplňky ktere jsou dobre ale nedaji se srovnavat s věcma které na sobě maji sp+crit+haste takže dalši fail. Hodnotim tvuj equip tak jak to pravě vidim na armory a nemaš dokončeny 4set což je epic fail. Zkušenosti neodpovídaji progresu guildy a jestli chytaš emo zachvaty nevim jestli pro tebe je DT to pravé Very Happy Ta dmg z těch logu taky neni nic moc ale na větši dmg asi neni equip. A souhlasim s odpovědi od Mitry. Sry za mě proti. Ale posledni slovo ma Kagei takže GL Wink
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 2:03 am

to Mitrandir: jo o tich enchantoch som si bol vedomý iba čo sa týka cloaku tak proste to mi normálne došlo lúto tam dávať enchant .... toe moc
gear mam napicu, avšak premna moméntalne slovo GEAR spatný je úplne bezpredmetne pác uprednostnujem skill asi mam preto tak (LOLpsycho) názor
pretože som pugger momentalne a bol som odkázany na PUG jako stači ked si pozreť prvý log je tam ten máge ktorý si sem dával prihlášku 3k dps max a pritom ma gear tak na 8k MINIMALNE dps tak čo ti mam na toto povedat ..... možno to bolo toto od veci ale sry jednoducho RAGE ked vidim jak týpek zobere hentaklé poleno na raide ... a o 5200gs t9 maga nemá zaujiem a povie ti ze lol low gear gtfo fucker u noob.....
Nalanas verziu, no nič nezmeniš natom že guildu som leavol ne dostal kick, ale inak no čo ti poviem možno špatný ťach.... ale pravda to je bohžial iba ešte pridám že možno v tom bolo ničo viac ale PVP NE kámo tomu ver že ne... to že som nešiel 3x na raid je moja chyba a áno kôli pvp ale to som si už dávno porešil z kageiom A PRESNE AKO TY si tu vyprosuješ aby som si nalanasa do huby nebral tak prosim ťa pekne jake EMO ??? nervy z pvp iste to k tomu patrí ... ale lol na raide ?? no nikdy Raz som sa pohádal z mixxerom aj to som sa ospravedlnoval na forum a potom rage z nalanasom nič viac takže neviem čo tu riešiš .... čau a dik, btw neviem čo máš proti mne ale nevadi jebať mixtape Very Happy

to Nod neviem hmm hore som napisal že kedy bude setovka dokončena ale ty mas stále tu nutnosť napísať źe JU FEJLED, EPIX FIOL, ale ok pohoda ;p inak podstate to iste čo napísal mitra nothing spešl... a možno sám nevizerám ale mitrandir mi pomohol a som mu vdačny, takže ked nieco budeš potrebovat z pvp tak ti pomožem hehe no viac ti nedám Very Happy (ten back no aspon ma to donútilo) btw nod čo by si napisal keby nitra bol ZA ? .

to kagei: dik za dôveru, vážim si to

no a na záver: prijali ma do STONES na skúšku, takže ked FAILNEM tam tak tu si možete výdíchnuť aspon ušetríte nervy, ak bude všetko v pohode tak možete lutovať(asi)



ps: sry tu aroganciu k NoDovi ale on je troll lol! a ja trollujem lol!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 7:56 am

Pisal som ti ze mas pockat a do dalsieho savu ta prijmeme a ty sa das invitnut do Stones a navyse tam napises prihlasku kym si nemal rozhodnutie u nas? Tazka demencia to som od teba necakal... Nakoniec som rad ze si neskoncil u nas...

Cus
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 8:28 am

Kagei napísal:
Pisal som ti ze mas pockat a do dalsieho savu ta prijmeme a ty sa das invitnut do Stones a navyse tam napises prihlasku kym si nemal rozhodnutie u nas? Tazka demencia to som od teba necakal... Nakoniec som rad ze si neskoncil u nas...

Cus

Zrazu, nevidim nic spatne natom si dat 2 prihlasky, ano najprv bola tu a potom som ju dal do stones a to co si pisal ze ma zoberete teda aspon to co sme si pisali tak si mi povedal nieco v zmysle kasli "nanich" dalsi save budes asi unas, HLAVNE sprav to co ti tam napisali, tj gemy,enchanty, crafty... no ja som to spravil teda okrem opasku no ten neucraftim (ked ratam nieco na urovni icc) boty som urobil zo spiritom kedze hit uz mam aj tak recap...

citácia :
Nakoniec som rad ze si neskoncil u nas...
hehe, jak rychlo ludia menia nazor len koli jednej blbej prihlaske navyse že ?! Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 8:37 am

prihlasku si si podal vcera a nie zaroven s touto alebo sa mylim?

A dam sem par peral co si v prihlaske napisal...

citácia :
je tam aj moj mage ale to neriešte možno sa to ešte zíde lebo ked ne
stones alebo dt tak andrejka to istí

citácia :
LOGY ktoré tam sú su z vecami ktoré my DT FAILLo omg
(nedokončený
bonus set i ked som to tam sám písal ale šak nevadi asi niečo ty prajsti
maju proti mne ale neriešim) pvp boty ale už mam craft a pvp + neake
echanty atď proste mi záleži sa dostať do dobrej pve guildy thats all. a
opasok je epic fail od random dps 4k čo ma večši luck rofl no comment. a
samozrejme trinkety no posudte sami a to že to je low viem aj sám ale
samozréjme berem každu vašu kritiku, urči to pomože buducej prihláške Shadow priest (Neprijatý) Icon_e_biggrin

Keby sem napise nejaky neznamy clovek s gearom co si mal ty na sebe pvp veci a enchanty low a podobne ho rovno poslem do a ja som si ta este zastaval... Ale samozrejme GL HF Very Happy


Naposledy upravil Kagei dňa Ut máj 11, 2010 8:46 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 8:44 am

Kagei napísal:
prihlasku si si podal vcera a nie zaroven s touto alebo sa mylim?

Vcera, zatra je reset tak som si povedal ze skusim Stones kukal som ich recounty a na posledy tam nemali SP tak si hovorim ze mozno tam neaka sanca bude napriek mojmu gearu, a btw aby si si nemyslel ze som az taka pica tak vcera fakt netusim presne ale nieco okolo 7-8 hodiny som ti whispoval asi 4x minimalne a chcel som sa stebou dohodnut ze proste ci mi to mozes presne povedat jak to bude somnou, bol si najprv afk a potom v ulduare no neviem, cakal som asi 45minut minimalne ziadny answer tak som proste napisal prihlasku... vlasne som ti chcel napisat ohladne novich veci co som spravil pre prijatie do guildy teda minimalne co som mal spravit ... thats all bounce bounce bounce
Návrat hore Goto down
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 8:47 am

Kagei napísal:
prihlasku si si podal vcera a nie zaroven s touto alebo sa mylim?

A dam sem par peral co si v prihlaske napisal...

citácia :
je tam aj moj mage ale to neriešte možno sa to ešte zíde lebo ked ne
stones alebo dt tak andrejka to istí

citácia :
LOGY ktoré tam sú su z vecami ktoré my DT FAILLo omg
(nedokončený
bonus set i ked som to tam sám písal ale šak nevadi asi niečo ty prajsti
maju proti mne ale neriešim) pvp boty ale už mam craft a pvp + neake
echanty atď proste mi záleži sa dostať do dobrej pve guildy thats all. a
opasok je epic fail od random dps 4k čo ma večši luck rofl no comment. a
samozrejme trinkety no posudte sami a to že to je low viem aj sám ale
samozréjme berem každu vašu kritiku, urči to pomože buducej prihláške Shadow priest (Neprijatý) Icon_e_biggrin


AHA, neviem co je natom spatne ze to co ste mi tu vyhodili na oci tak som 90% opravil lol ... to ze nemaju mojho maga riesit je ok, to ze ci stimi priestami tu nom ti pisal aj do whispov btw, neviem naco narazas fakt ne
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 8:47 am

Mne to pride tak ze napisal si prihlasku sem, vytkli sme ti nejake veci tie si napravil a potom si si dal prihlasku do Stones ale je mi to jedno aspon som si usetril nervy ked by si sa vyjebal na pve pri dalsej sezone... koncim Very Happy

PS. Sry ale pri raide neriesim ziadne veci... uz sa s tymto nejdem zaoberat...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 8:51 am

Kagei napísal:
Mne to pride tak ze napisal si prihlasku sem, vytkli sme ti nejake veci tie si napravil a potom si si dal prihlasku do Stones ale je mi to jedno aspon som si usetril nervy ked by si sa vyjebal na pve pri dalsej sezone... koncim Very Happy

ROFL, a co je kurwa spatne natom ze som schopny si opravit svoje vlastne faily, a spravit nieco preto aby som niekde dostal invite, pokial viem tu mam prihlasku skoro tyzden, + - ..... a dobre jaka new season alebo koniec season rofl, len pre tvoju informaciu v mojej guilde (for fun) padla odomna hlaska: Felle , pocuj pojdem asi do neakej pve guildy takze areny mozeme drtit max do 19:00.... neviem co mate proti PVP no minimalne spoznas classu

kagei? sa mi to zdá alebo ty si sa namna jednoducho urazil ?
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 8:55 am

Pre tvoju informaciu v mojej guilde padla hlaska : "Juday pocuj raz dame Deathwinga Very Happy"

Inak proti PVP nemam nic ked sa nemiesa s pve co je pri tebe vysoko pravdepodobne... Mal som si to premysliet hned na zaciatku ked si mi pisal... gl v progresse... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Littla

Littla


Počet príspevkov : 36
Age : 32
Registration date : 27.12.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 9:02 am

Kagei napísal:
Pre tvoju informaciu v mojej guilde padla hlaska : "Juday pocuj raz dame Deathwinga Very Happy"
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2pyx93n.jpg bounce
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeUt máj 11, 2010 9:34 am

diky Very Happy

Nic to nemeni na tom ze si si pocas rozhodovanie o tvojom prijati napisal prihlasku inde.. od random cloveka by som to bral ale nie od toho co u nas uz bol a chcel sa k nam dostat naspat cus...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow priest (Neprijatý)   Shadow priest (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Shadow priest (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow priest (Neprijatý)
» Keshko Shadow Priest lvl 78 (Neprijaty)
» synith - shadow priest (Neprijatý)
» Zashar - Shadow Priest (Neprijatý)
» shadow priest přihláška (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: