Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 shadow priest přihláška (Neprijatý)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Jaenea
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 11:33 am

Ahoj, rád bych se k vám přihlásil...Jmenuju se Jarda, je mi 25 a teď už k postavě:

1) Jaenea, lvl 80 shadow priest (link neházím, protože píšete, že by mi nefungoval jako neregistrovanýmu hráči)

2) rozhodně se považuju za PvE hráče, baví mě raidování a hra v družině, na pvp moc nejsem...pvp equip spbírám až ve chvíli, kdy mám za emblemy nakoupený všechno možný do pve:-)

3) narazil jsem na vás náhodou na trade channelu, kde jsem si všiml, že hledáte shadow priesty

4) jsem tady pár dní, minulej tejden jsem provedl transfer...strašně mě mrzelo, že jsem dával wowku hodně času, ale zároveň to nešlo moc dobře s raidováním (hrál jsem u aliance na stejným serveru) a tam gildy progresujou to, co horda chodí pug...proto jsem přešel k hordě a už během toho týdnu je vidět fakt rozdíl v hraní:-) jsem teď v jedný gildě u známejch, chodí pravidelně 10, ale pořád to není ono a já bych se svým časem chtěl naložit trochu intenzivnější hraní a chodit 25 pravidelně, ne v pugu

5) ne, používám pravidelně a zapínám je, i když se chce někdo domluvit třeba na nějakej achievement

6) prošel jsem v podstatě všechny instance ve WOTLK, ale teprve od ToC jsem začal hrát trochu intenzivněji, dal dohromady dostačující eq a chodil každej tejden...proto mám ToC a ICC (10 i 25) nachozeno mnohonásobně víckrát než ostatní 80lvl raidy...při některejch raidech jsem měl organizační práci, nicméně v poslední gildě u ali jsem byl "jen" class leader, takže to většinou stejně táhl někdo z oficírů

7) moje postava je mnou expená od lvlu 1, shadow talenty jsou částečně seskládaný podle buildu na wowwiki, částečně podle diskuze na netu s ostatními shadow priesty...ofspec disco mám cca 3 dny, jinak jsem byl předtím celou dobu holy a rád bych se k holy vrátil, jenže jak jsem teď v tý gildě, co chodí ICC10, tak tam chybí tank healer, proto mám disco - opět seskládaný podle wowwiki

Cool mám rok starej comp a kvalitní adsl + wi-fi připojení, takže mi v plynulým hraní nic nebrání

9) s časem na raidování není problém s jedinou výjimkou - hraju v kapele a tak jednou za měsíc míváme koncert, tyhle večery nebejvám doma, nicméně vím o koncertech minimálně čtrnáct dní dopředu a tak se na raid v takovým případně nezapisuju

10) pošéfuju a pošlu

11) wow mě baví a není pro mě problém věnovat mu větší množství času když vím, že se mi to vrátí v podobě fajn zážitku, funny encounteru nebo třeba jen proběhnutí dungu s pohodovejma lidma...nejvíc mě baví raidování a to jak v shadow, tak i jako healer
pokud bych byl přijatej do gildy, získali byste shadow priesta, kterej sice nemá kompletní progres ICC, zato je to fajn dospělej kluk, kterej se rád učí a trpělivě bude wipovat jen proto, aby se dokázal dostat dál:-) jako ofspec heal můžu klidně někomu pomoct jen tak, když bude shánět třeba heal na low raidy, který dneska nikdo jinej nechce jít...taky rád sbírám achievy, takže pomůžu druhejm při jejich plnění, ale to už jsou spíš takový blbinky

mějte se fajn a kdyby už pro mě místo nebylo, přeju hodně štěstí do budoucna!
Jarda
Návrat hore Goto down
Jaenea
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: ještě dodatek   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 11:49 am

zapomněl jsem napsat - taktiky ICC znám všechny až po LK a to jak na 10 tak na 25, jako dpsko tak jako healer s výjimkou queeny, tam jsem pokaždý healoval kvůli tomu, že se hodilo to holy...od tý doby co jsem transfernul, jsem se ale do ICC dostal vždycky akorát jako healer, tak bohužel nemůžu posloužit screenem recountu...co jsem chodil posledně jako shadow, tak jsem stabilně dával minimálně těch 7k+ na single target

na wws jsem se už registroval, teď čekám na potvrzovací email, ale netuším, jestli mi to zobrazí i statistiky zpětně před registrací
Návrat hore Goto down
Nod
Raider
Raider
Nod


Počet príspevkov : 70
Location : Ostrava
Registration date : 03.02.2010

shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 1:08 pm

Čus,přihlašce si teda moc nedal ale co už Very Happy Equip nic moc počina je že nemaš hit cap přes hodně věci na spirit. 5 čast setu je ti na nic pokud nejsou všechny 277 HC. Mnohem lip by tě vyšlo koupit rukavice nebo chestu za frosty,vzhledem k tomu že maš problemy s hitem tak spiš tu chestu. Co se tyče zkušenosti s raidovanim je to docela bida a progres nejtěžšich bosu ve hře je docela rozdil než prvni 4 bosove na normal. Promiň ale za mě proti počkej si na vyjadřeni Kageie. GL
Návrat hore Goto down
Jaenea
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: ...   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 1:19 pm

wow, tak to jsi první, kdo mi tohle říká, hit jsem trochu podcenil, protože jsem si teď všude možně nasocketoval haste, to je pravda, ale spirit? to jsi fakt první:-) ale díky, pošéfuju to, frosty už šetřim...co se progresu týče - to je prostě ten důvod, proč jsem přešel k hordě, pro mě není problém wipovat, progresovat a dávat tomu několik hodin každej večer, jen potřebuju vědět, že to má smysl...a to právě u tý aliance nemělo, proto jsem si zaplatil přesun, abych se tý hře věnoval stejně intenzivně, ale zároveň tu svou postavu posunul trochu dál, jestli víš, jak to myslím?
Návrat hore Goto down
Nod
Raider
Raider
Nod


Počet príspevkov : 70
Location : Ostrava
Registration date : 03.02.2010

shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 1:37 pm

Chapu co tim mysliš ale nejsem si jisty jestli se budeš zvládat držet mezi našimi dmg dealery kteří toči stabilně kolem 11k dps. Neřikam že to neumiš hrat ale v součastné situaci nepotřebujeme dpska které budou vymetat spodní části recountu a na equipovaní z normal 25 už čas není Smile a co se týče toho spiritu tak ti ve fightu neuděla to co haste nebo crit.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 1:39 pm

Ahoj tvůj gear a zkušenosti jsou na velice nízké úrovni tím pádem nejsi pro guildu přínosem... PROTI
Návrat hore Goto down
Jaenea
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: ...   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 1:51 pm

jo takhle...já z toho spamu na tradu pochopil, že prostě hledáte shadow priesta, kterej má chuť a čas raidovat...to bych měl, ale lepší gear než ten z ICC 10/25 jsem prostě neměl možnost nabrat, nebylo jak...tak good luck, dejte někdy třeba vědět, když vám bude chybět spriest třeba na altrun
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 4:14 pm

no ide o to ze 7k dps je naozaj malo my hladame dps co da minimalne 10k+ s buffom v icc t omusi byt ovela viac
Návrat hore Goto down
Jaenea
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: dpsko   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 4:43 pm

Rozumím, nevim, jestli mi to pomůže, ale udělal jsem dneska screen dpska z Toravona, je to bez ryby, bez flasky s tím, že jsem nešel jenom do bosse, ale musel jsem i do orbů. 8k, no
Návrat hore Goto down
Jaenea
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: screen   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 4:45 pm

jaj nefunguje mi vkládání linků, najděte si na rajčeti uživatele heepee, v albu Jaenea je čistě ten screen recountu
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 8:35 pm

ahoj, vkladani linku funguje akorat to musis dat to phpbb codu... http://heepee.rajce.idnes.cz/Jaenea/#voa.jpg
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimeNe máj 16, 2010 11:37 pm

Ten metagem je FAIL, keby si poskladal lepsie gear tak sa mozes vyhnut gemovaniu haste.
Ani jedneho bossa si nevidel na HC co je slabota uz v dnesnej dobe.
Ako uz viaceri spomenuli, hladame ludi co by mohli drzat dps aspon porovnatelne s nasimi raidermi.
Za mna proti.
Návrat hore Goto down
Jaenea
Anonymný




shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: metagem   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimePo máj 17, 2010 12:16 am

jestli myslíš to s tím run speed increase, ten tam mám provizorně kvůli sindře, protože to tam prostě pro tenhle run po mně chtěli...jako jwcrafterovi mi nedělá problém si to prohodit několikrát za run:-) ale rozumim a nebudu se mezi vás cpát, díky za váš čas a good luck do budoucna
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitimePo máj 17, 2010 1:47 am

Kvoli runspeedu sa dava enchant na boty a nie metagem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





shadow priest přihláška (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow priest přihláška (Neprijatý)   shadow priest přihláška (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
shadow priest přihláška (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow priest (Neprijatý)
» Shadow priest (Neprijatý)
» synith - shadow priest (Neprijatý)
» Keshko Shadow Priest lvl 78 (Neprijaty)
» Shadow Priest/ off Disco (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: