Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 prihlaska (Neprijaty)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ezoteric
Anonymný




prihlaska (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: prihlaska (Neprijaty)   prihlaska (Neprijaty) Icon_minitimeŠt január 08, 2009 6:05 pm

Zdravím,

Jmenuji se Honza K.,je mi 30 let jsem z Pha a wow hraji cca rok a kousek,pred tim jsem hral Guild Wars asi tak 4 roky.
zacal jsem hrat na burning legion polsky server(mam totiz kamarady z polska,stejne jako v gw),ale nicmene oni zacali mit trochu jine starosti takze kolektiv se casem rozpadnul.Mne osbne se chce hrat porad:-),takze jsem uvazoval o Drakthulu z logickych duvodu.Od Te doby jsem se snazil najit sve misto na DT coz neni uplne jednoduche ne snad z duvodu me povahy ba naopak spis diky tomu,ze vsechny lepsi kolektivy jsou/byly uzavrene z jasnych pricin parta,sehranost etc.Ve wotlk se objevila nova prilezitost,ponevadz se rozehrala kapitola Lich king a spousta guild se snazila oprasit kabat a vrhnout do raidovani....pokousel jsem se hledat,ale tank,class ktera me naplnuje byla vetsinou ve stavu full.,nebo se jednalo o skupinu,kt se sesla jednou,dvakrat do tydne a jeste se stacila pohadat.Hledam porad a stale tak doufam,ze existuje parta normalnich lidi,kt vedi co maji delat,jsou v klidu a chapou.ja osobne jsem nekonfliktni typ rekl bych,mam rad relax a hlavne partu v klidu.Urcite neznam vsechny triky ale myslim si,ze chapu kdyz
se to vyzaduje a dokazu se zlepsovat.Skill posoudit mohu,ale nechci jelikoz to mi neprislusi,to radeji prenecham jinym.Trpelivosti mam dostatek casu rovnez.Pokud tedy jeste stale hledat off tanka jsem k dispozici.nick Ezoterica pro lepsi predstavu o mem gearu.

Budu se tesi na dalsi spolupraci.

pzn.vetsinu casu jsem odehral v PUGU,coz z meho sobniho pohledu byla dost narocna zkusenost nicmene naxx 10 jsem dokoncil 25 1/2,OSclear,VoA rovnez.EoE bohuzel,na to nemam ani dostatek skill kamaradu ani casu a nervu,ani chuti progressovat z bandou random pug deti.Tod vse.veskere info,ktere jsem poskytnul je pravda nic nez pravda:-)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




prihlaska (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska (Neprijaty)   prihlaska (Neprijaty) Icon_minitimeŠt január 08, 2009 6:13 pm

cau Prihlacka koneccne nekdo napsal neco podle sebe a ze sve vlastni hlavy ja sem PRO prijeti
Návrat hore Goto down
Ezoteric
Anonymný




prihlaska (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska (Neprijaty)   prihlaska (Neprijaty) Icon_minitimeŠt január 08, 2009 6:19 pm

pokud pracuji....mam cas od 19:30
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

prihlaska (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska (Neprijaty)   prihlaska (Neprijaty) Icon_minitimeŠt január 08, 2009 9:24 pm

No aj mne sa paci prihlaska aj gear je slušný, len trosku može robiť problém ten čas... Sad ako bežne máme invite o 18:30 a cca 18:45 - 19:00 je start raidu... Ako často robiš do tej 19:00? Je to nejak pravidelné? Myslím či máš napr. jeden týždeň rannú a další poobednú smenu lebo ako?


Inak som ZA

PS. Este urcite nech sa vyjadri Mixxer co sa tyka gearu ale myslím si že je to OK!
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
ezoteric
Anonymný




prihlaska (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: prihlaska   prihlaska (Neprijaty) Icon_minitimeŠt január 08, 2009 10:40 pm

mam 15 smen kazda 12 hodin od 7-19 z toho 2-3 nocni muzu si je planovat jak chci cca.....takze rozvrhnout tak aby jich bylo co nejmin v raidovacim case by slo nejak.....pokud je to zasadni tak me to mrzi ale vic udelat nemuzu.
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member
Freezbe


Počet príspevkov : 117
Location : Nitra
Registration date : 23.10.2008

prihlaska (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: ezoterica   prihlaska (Neprijaty) Icon_minitimePi január 09, 2009 9:36 am

Cus tak prihlaska je cekom good, v poslednom case to bolo dost biedne, tie ostatne nestali za moc. Ku gearu sa moc vyjadrovat nebudem popravde ani nemam co, defcap mas, avoidance je tiez celkom slusna(mozno by som viac daval do dodge namiesto sieldblock-ale to skor casom s gearom) takze z tohto hladiska nemam nic co by som nejak musel komentovat. Su tu dve veci ktore hovoria viac menej proti tvojmu prijatiu aj ked by som ta rad videl v guilde(prihlaska, vek,gear). Jedna je ze sme vcera prijali tankadina....nebol by problem mat dvoch v guilde, ale aj tak mame tankov celkom dost a neviem ako by si sa dostal na raidy. Premysli si ako sa k tomu postavis je blbe prijat niekoho, na druhy den dalsieho a dat mu prednost potom na raide...Druha vec, ktora hovori trocha proti je ten cas, viem ze s tym nic nespravis ale musis uznat ze ked ti to nebude vyhovovat tak si 24 ludi nemoze prote posunut cas na raid o hodinu dopredu, lebo by sme skoncili o 12 a to uz nevyhovuje viacerym ludom. Urcite sa este porozpravame o tomto s officermi a dneska napisem konecne stanovisko.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prihlaska (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska (Neprijaty)   prihlaska (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
prihlaska (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška (Neprijaty)
» Prihlaska (Neprijatý)
» Přihláška (Neprijatý)
» přihláška (neprijatý)
» prihlaska (neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: