Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)

Goto down 
AutorSpráva
Zunthy
Anonymný

OdoslaťPredmet: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 3:11 pm

Good news everyone ! I think I perfected a plague that will destroy all life on Azeroth !

Race & Class: Troll, Warrior 80

Specialization: Main Prottection / Off Fury

Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Zunther

O mne:

Meno: Peter, Vek: 22, Bydlisko: Košice / Bratislava, Zamestnanie: Študent na Univerzite Komenského v Bratislave

História hráča: absolútne chronicky známy všade kde som hral .)

Vanilla WoW:

- free server Antik (7 postáv)
- free server CzechDream (2 postavy)

Burning WoW:

- free server Anthoria (2 postavy)

10 mesiacov pauza

WOTLK:

- offik (1 postava) - všetky skúsenosti, achievmenty, progress a podobne sa dá pozreť na armory, snáď to nemusím písať

Zameranie a cieľ hráča:

Hrajem pre zábavu, nijak to nehrotím, ale taktiež si dávam na kvalite hrania záležať Shocked Buď riadne alebo vôbec, inými slovami progress mi nevadí. Cieľ je jednoduchý - patriť k tým lepším, ako obyčajne. Celý život je o tom, buď nato máš, alebo tiahni kade ľahšie.

Shocked

Ponúkam:

- Tank - Armor Gear, Frost Gear
- DPS - okolo 10-11k, je to len Off Spec

Prečo Deep Thunder, Poznáš tu niekoho ?:

V prvom rade má Deep Thunder svoju históriu o tom niet diskusie, v druhom rade ste achievmentovo zameraná Guilda a najmä ma veľmi oslovil prístup Kageia. Progressol som s ním napr. aj Traitor King (10 player). Ináč nepoznám nikoho.

Čo očakávam ?

Možnosť achievmentovania, pohodu na raidoch ? To snáď asi každý

Razz

Možnosť raidovať, prístup na internet, VT ?

Môžem raidovať koľko chcem, internet stabilný, VT funkčné.

Na čom hrám ?

TOSHIBA Qosmio F50-125

Notebook Toshiba Qosmio představuje rychlý a bohatě vybavený multimediální notebook. Qosmio spojuje kvalitní přehrávač, vynikající zvuk a dostatečný výkon v elegantním provedení. Jeho základem je dvoujádrový procesor Intel Core 2 Duo s modelovým číslem P8600. Nechybí ani integrovaná webkamera usnadňující videohovory. Širokoúhlý TFT displej o velikosti 15,4 palců Toshiba TruBrite má rozlišení 1280 x 800 bodů a nabízí tak neuvěřitelně kvalitní podívanou, při sledování filmů. O kvalitní grafiku se stará výkonná grafická karta NVIDIA GeForce 9700M GTS s vlastní grafickou pamětí. Notebook je vybaven gigabitovou síťovou kartou a bezdrátovou kartou standardu WiFi. Dále nechybí ani data/fax modem a bezdrátové rozhraní BlueTooth. Pro připojení externích zařízení jsou k dispozici 4 porty USB 2.0, 1 port eSATA a také jeden port moderního rozhraní IEEE 1394 FireWire.
Výstup z grafické karty je možný přes D-Sub VGA konektor, ale i HDMI výstup. O stereo zvukový výstup se stará dvojice kvalitních zapouzdřených reproduktorů a jeden subwoofer.

Parametry a specifikace:

Procesor:
Typ procesoru: Intel Core 2 Duo P8600
Frekvence procesoru: 2,4 GHz
3 MB L2 cache
FSB 1066 MHz

Displej:
Typ displeje: TFT
Toshiba TrueBright
Rozlišení displeje: 1280 x 800 bodů
Úhlopříčka displeje: 15,4"

Grafická karta:
NVIDIA GeForce 9700M GTS
Velikost grafické paměti: 512 MB (až 1791 MB s využitím TurboCach)

Optická mechanika:
DVD±RW/RAM

Pevný disk:
Velikost pevného disku: 400 GB

Operační paměť:
DDR2
Velikost operační paměti: 4096 MB
Frekvence paměti: 800 MHz
Maximální rozšiřitelnost: 8192 MB

Na záver:

Nemám, čo by som ešte dodal, všetky vaše dotazy otázky môžem zodpovedať dodatočne. What a Face
Návrat hore Goto down
Zunthy
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 3:17 pm

A pozerám, že mi armory vôbec nejde nahodiť na fórum, tak snáď to administrátor fóra nejako potom linkne tu. Evil or Very Mad

Ospravedlňujem sa zato ...
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran

Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 4:00 pm

Cus. Warra nehram takze ti neviem povedat ci je vsetko v poriadku ale jeden warr tank sa nam zide vzdy. Prihlaska velmi pekna.

PRO
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 5:09 pm

Prihlaska pekna, nech sa este nejaky warr na to pozrie inak som za PRIJATIE tanka nutne potrebujeme...

Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 468
Registration date : 24.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 5:59 pm

ZA PRIJATIE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 7:00 pm

Jsem ZA PRIJETI tanka velice nutně potřebujeme....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 10:34 pm

Zdravim, prihlaska pekna, tanka urcite potrebujeme ale k tvojim talentom: v arms stlpci si daj miesto iron will improved charge, v prot stlpci si nedaj 4 body do shield spec. lebo block sa teraz aj tak neoplati mat ked z 40k hitu 3k bloknes tak to moc nepomoze nehaj si tam len 2 body a tie zvysne 2 si daj do improved disciplines , myslim si ze -1min s cd na shield wall sa oplati. su to drobnosti, inac ostatne ok, ja som ZA
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 10:36 pm

ses odlogovanej ve fury tak si prehod main hand a of hand a v protu si dej glyph of shield wall

na prot eq snad ale neni co zkazit

a k tvejm zkusenostemsou promin ale low ulduar nemas projitej togc25 nemas projity ja vim nekdo muze namitnout ze ted je to k nicemu ted je tu icc ale podle me tanka dela dobrym prave to cim si vsim prosel a z toho si urcite neco odnese muj neutral nazor
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 10:47 pm

Najken napísal:
. lebo block sa teraz aj tak neoplati mat ked z 40k hitu 3k bloknes tak to moc nepomoze

btw asi 5x nam umkrel MT na overkill 500+-(u lk) Smile ja bych to nepodcenoval
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   Ut jún 22, 2010 11:01 pm

ale zase ked si tie 2 body da do -1min cd na shield wall tak zase to ho zachrani v inych situaciach kde by mu block nepomohol
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)   

Návrat hore Goto down

Zunther Warrior Prott / Furry (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: