Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)

Goto down 
AutorSpráva
Dalkaga
Anonymný

OdoslaťPredmet: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   Pi jún 25, 2010 9:35 am

Cawko vsem. Volam sa Lubo alias svokra alias dalkaga a mam 21. Som z Kosic. Som niekedy horuca hlava a ked mam tazky den tak som podrazdeny ale ludi varujem aby zbytocne nedoslo k hadka. Pre vasu guildu som sa rozhodol vdaka tomu ze som si vsimol ponuku na trade chate ( podla mna ked uz to piste radsej na iny chat predsa trade je na nakup/predaj ) a hlavne preto co mal nemenovany hrac napisane v tejto sekcii prihlaska je premna viac ako top eq co vomne vyvolava pocit ze sa tu ludia nebazia len po eq. Z predchadzajucej guildy som odisiel pre nezhody s 2 ludmi aj ked som tam isiel kv kamaratom bola to guilda Unchained. Sice dobra guilda co sa tyka hry ale ako povaha na hovno. Platit za itemy z guild banky ochota pomahat poradit nulova a halvne v pohode partia a to je podla mna hlavne co ma niest pojem guilda pod svojim nazvom. Aj ked sice nesplnam podmienky prijatia za skusku nic nedas. Som arms pvp warrior na tomto servy mam postavy aj na inych ale to nieje podstatne o tranfsery neuvazujem. Pvp a arms som si zvolil vdaka hracovi menom Klinda a moja snaha je sa prebojovat nad rating 2k popripade viac. Ani pve mi nieje cudzie kedze som pobehal vsetky dungy ale len 25 mody ICC TOC a na free som behal aj Ulduar a Naxx. Co sa tyka pve dokonale ovladam warr tank. Co sa tyka technickych zalezitosti nedavno som kupil novy notebook bohuzial mal som peniaze presne cize micro este i musim zaobstarat casovo nemam problem do 23 myslim ze je to v pohode ak sa to dodrziava a zbytocne sa nieco nepredlzuje. Vt ts3 mumble a podobne programy mam aj nastavene taktiky ovladam chut k hraniu po 5 rokoch este stale mam ale ako som pisal viac ma berie pvp ako pve. A moj prinos? Dlhorocne skusenosti, snaha v postupe co sa tyka guild rankov predsa nechcem byt len clen:D, rady, typy, triky, vtipy, rad poradim a pomozem aj v sukromnych zalezitostiach. A co cakam? Oddych, zabavu, prijemny kolektiv a mozno aj nejakeho skuseneho holy palata na pvp Smile Dik za precitanie a skore vybavenie nech uz sa rozhodnete akokolvek. Za skusku nic nedas:)
Návrat hore Goto down
Dalkaga
Anonymný

OdoslaťPredmet: Prihlaska Dalkaga   Pi jún 25, 2010 9:42 am

Pripojenie mam magio Tcom je to celkom v pohode. Moja postava: mam ju cca ani nie mesiac vlastnorucne vyexpena:) P.S. : zabudol som to napisat z toho dvovodu ze som rozmyslat co je premna podstatne aby ste vedeli a na toto som zabudol preto je to dodatocne.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   Pi jún 25, 2010 9:49 am

V tom co som pisal do tradu bolo aj "/w for info" keby si mi napisal skor ako si prihlasku podal tak by som ti napisal ze warrov mame vela a s tvojou postavou nemas sancu na prijatie... A ak ma byt wall of text podla teba ako dobra prihlaska tak sa velmi mylis... PROTI neprijaty

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Dalkaga

Anonymný

OdoslaťPredmet: Prihlaska Dalkaga   Pi jún 25, 2010 9:55 am

Nie nemyslim si to ze tym prerazim:D Napisal som to ako som uznal za vhodne ale problem je opat niekde inde:D dik za skore vybavenie:)
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   Pi jún 25, 2010 1:10 pm

Neviem či si si všimol my sme PvE guilda a naozaj nehladáme arms PvP warriora v pod priemernom geare.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   Pi jún 25, 2010 7:59 pm

Dalkaga napísal:
na free som behal aj Ulduar a Naxx

Shocked
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider

Počet príspevkov : 225
Registration date : 09.05.2010

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   Pi jún 25, 2010 9:10 pm

Very Happy Very Happy sem videl ulduar i naxx na freecku u brachy... hegian bez behani zerg... XTcko se puluje i s vozidlama Very Happy a levi stoji na miste a nic nedela Very Happy...
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran

Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   Pi jún 25, 2010 10:21 pm

Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   So jún 26, 2010 7:08 am

neprijatý locked

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)   

Návrat hore Goto down

Prihlaska Dalkaga (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: