Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Trifon-restoration shaman

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Trifon
Anonymný




Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimePo jún 28, 2010 11:19 am

Zdravim Vas!

NIECO O MNE:

Meno : Peter
Vek : 20 rokov
Stundet na vysokej skole bezpecnostneho manazerstva v Kosiciach
Moj PC : AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core, 4GB RAM 800Mhz, Grafika MSI GF N9600GSO
Pripojenie : DSL 4MB
Ventrilo : pouzivam a aktivny mozem byt to neni problem mikrak mam a hovorit sa nehanbim Smile mam aj TS aj Mumble
ACC : moj vlastny pristup ma akurat tak fotrik ked si chce nakopat rudy Smile
Nieco o mne? : Som obycajny clovek ako vsetci ostatny Smile medzi zaluby basketbal futbal aj stolny dobre padne pri pivku v krcme Smile yoseikan-mix bojovych umeni a samozrejme v piatok vybehnut von a riadne sa opit s kamosmi Razz

NIECO O MOJOM CHARE:

Nick : Trifon
Class : Shaman
Spec : main spec resto, off spec pvp resto abo encha ten eq na encha neni bohvieco dps tak okolo 7-8k
Link na armory: Trifon
Alti: mam feral druida eq uroven toc a momentalne aj fotrovho shadow priesta bo prestal hravat... a teraz som si zacal robit maga momentalne 65lvl..Smile

PROGRES:
Co sa tyka progresu starsieho sveta ako WOTLK cize BC a uplne zaciatky ako MC a BWL tak to nemam bo na ofi som zacal hravat dva tyzdne pred wotlkom. Co sa tyka WOTLKu tak mam odprogresovane vsetko az na par vynimiek ale co je hlavne a co kazdeho teraz najviac zaujima tak ICC mam 11/12 hc aj 10tku aj 25tku co sa tyka licha zazil som aj na vlastnej kozi aj 10tku aj 25tku ale kill neni ani z normalu tam musim pvoedat ze nejake nedostatky tam budem mat ale zase blbec nie som zazit odskusat si to na vlastnej kozi a bude to ok. Co sa tyka toho licha ze nemam kill na neho tak to preto bo som bol v guilde stones tak 3mesiace dozadu mozno viac a tam bola primarna 25tka hc progres ako sa patri a nie vzdy som sa dostal na toho licha aspon na normal a dovod preco nie som uz v stones? Dostal som kick kvoli nezucastnovaniu sa raidu a to s toho dovodu bo vysoka skola mi bola prednejsia zapocty skusky bola sa treba ucit a skola je o dost vyssie v mojom rebrisku priorit ako wow. Co sa tyka mojhu skillu a brainu tak si myslim ze s tym by problemi nemali byt s puberty som vyrastol davno cize nejake vylevy nervov a pod nie som pohodovy clovek:).
Co sa tyka skusenosti s tym ic nebol som tam az tak vela krat ale tak naucit som sa tam naucil co je potrebne niekedy sa stane ze kazdy spravi nejaku chybu stane sa to aj mne ale snazim sa a budem sa snazit hrat tak aby to prospelo kazdemu a nic som nekazil...

To je myslim z mojej strany vsetko ak som na nieco zabudol tak sa pytajte... Smile
Návrat hore Goto down
Trifon
Anonymný




Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimePo jún 28, 2010 11:21 am

ako pozeram nejak tam neulozilo link na armory tak tu je
Návrat hore Goto down
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimePo jún 28, 2010 12:45 pm

Poprosim ta aby si sa odlogoval v resto geare, ale kde nie je ani šťipka resilky I love you
Návrat hore Goto down
Trifon
Anonymný




Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimePo jún 28, 2010 12:54 pm

sorry to nebol umysel uz to je v pohode:)
Návrat hore Goto down
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimePo jún 28, 2010 5:10 pm

Talenty a enchanty - Standartne pre resto shamana.
K Gearu = niektory maju stastie a niektory proste nie :-)
Neviem ci nepoznas equipment manager alebo len nemas lepsiu zbran ?

To ze kazdeho zaujima "ICC 11/12 HC" je pekne, hlavne ked Icecrown je teraz velmi lahky dung s 25% buffom.
Nejake tie skusenosti podla achievementov mas... to sa musi nechat, ale stale je co dobiehavat.



Prejdem k podstatnym veciam...Blizi sa leto a my chceme raidovat aj cez letne prazdniny, pretoze je stale co davat.

Momentalne mame v guilde cez 10 healov. Samozrejme stane sa, ze niekedy niekto chyba, ale neviem si bohuzial prestavit tvoje miesto v raide.
Musel by si sa vyrovnat s tym, ze by si musel niektore raidy odsediet na striedacke. Co je zavazny detail.
Dalej co by nas zaujimalo je to, ze aka by bola tvoja dochadza cez leto, pretoze ak by si po prvom tyzdni napisal , "sorry idem na dvolenku na Honolulu a pridem 1. Septembra" tak si myslim, ze nema ani zmysel dalej diskutovat o tejto prihlaske.


Naposledy upravil Skycaller dňa Po jún 28, 2010 7:04 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Trifon
Anonymný




Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimePo jún 28, 2010 6:44 pm

Mno lepsiu zbran nemam mam pve zbran item lvl 251 ale je tam o 200sp menej a ta pve mi prida okolo 40haste co je cez percento ale co som skusal viac sa mi oplati toho 200sp naviac....

Co sa tyka dochazdky cez leto nebude s nou problem cele leto stravim doma brigada u oca v robote a dovolenka akurat tak na doma s lopatou v ruke, a co sa tyka ze na raid sa niekedy nedostanem je mi to jasne ze nebudem mat hned trvale miesto mozno zacom sa prepracujem... hlavne nech je dobry kolektiv zabava a sem tam ten raid to mi bohate staci...
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 9:32 am

Ja by som to skusil na Leto sa uvidi kto bude aktivny a kto nie...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 4:54 pm

nie som proti gear vyzera v pohode , talenty su take ake maju byt

otazkou je ci sa uzivy, neviem ako to bude cez prazdniny, takze si to rozmysli kagei
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 6:44 pm

hmm gear vyzera v pohode, ale ako napisal zupi neviem neviem ci sa uzivis, lebo resto shamanov mame 2 aktivnych
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitimePi júl 02, 2010 9:40 am

Skusime to invite ingame...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Trifon-restoration shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trifon-restoration shaman   Trifon-restoration shaman Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Trifon-restoration shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rhent - Restoration Shaman (Neprijaty)
» Balance/Restoration Druid Application - Truegurtha
» Shaman Ele
» ELE shaman
» Ele sham (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: