Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Retri pala

Goto down 
+3
Zupi
Neero
Launcherek
7 posters
AutorSpráva
Vordigan
Anonymný




Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 10:25 am

1. Vordigan, retribution paladin, 80 lvl,
2. Takze paladina mam cisto na pve, rad s nim chodim raidy sice skusal som aj pvp ale to ma s palachom nebavi, to skor za rogunu alebo DK.
3. O Deep Thunder som sa dozvedel priamo od Kageia na trade pisal ze hladaju retri paladina tak som mu whispol ze ake ma konkretne poziadavky a odpisal ze aspon item lvl 264, ze si mam skusit dat prihlasku, tak som si povedal ze to skusim. Chcem sa pridat ku guilde pretoze uz dlhsi cas zhanam nejaku good guildu co progressuje icc 25 na hc.
4. Bol som vo viacerych guildach ked som zacinal na DT bola to guilda Blood Dragons, postupom casu som si nasiel lepsiu - Destiny, dovod preco som sa rozhodol odist mozem kludne napisat whispom ale priamo Kageiovi, pretoze to tu nechcem rozoberat aby si to tu kazdy cital.
5. Komunikacia cez VT mi nerobi ziadny problem, skor naopak ja rad komunikujem.
6. Takze mam prejdene VoA 10 a 25, Ulduar 10 cca po 8 bossa, ToC 10 a 25, Icc 10 hc komplet, a na 25 mam po 6 bossa, taktiky samozrejme poznam na vsetkych 12 bossov.
7. Acc mam vlastnorucne vylevelovanu kazdu postavu co mam na tom acc a to je - 80 lvl Paladin, 79 lvl DK, 50 lvl rogue a teraz som zacal aj 7 lvl huntra expit Very Happy, Talenty som si dal podla seba myslim si ze je to asi naj build na pve, nic lepsie ma nenapadlo ale ak je v guilde nejaky skusany retri pala rad si rad necham poradit i ked tam sa toho moc menit neda.
8. Internet mam 4Mb/s na wowko myslim ze staci padne mi raz za den, fps mam v dala 60, mam new PC som si teraz kupil cize s tymto ja problemi urcite nemam, rokov mam 20.
9. Cas na raidovanie mam asi nasledovny: Chodim do prace na 2 smeny ranna od 6:00 - 14:00 a poobedna od 14:00 do 22:00 okrem toho casu co som v praci mozem raidovat kedykolvek, takze raidy by som s vami chodil asi len kazdy druhy tyzden ale obcas sa stane ze mame aj volno takze to by som mohol stale potom.
10. To teda poslem Kageiovi.
11. Tak o tom ci ma zoberete do guildy rozhoduje hlavne GuM to je cisto na nom a ja budem respektovat jeho rozhodnutie nech bude akekolvek, ale strasne by ma potesilo prijatie do guildy a progressovat s vami icc, ponuknut vam mozem slusne dps dalej ak budete nieco potrebovat mam 2 profesie a to mining a BS full skill + na BS aj niektore icc recepty. Takze dakujem a dufam ze sa uvidime aj na raidoch.
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 10:42 am

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Vordigan

Ahoj, talenty necham na ostatnich, ale proc mas 245 helmu s arp? neni lepsi za frosty? setova 251cka? a budes mit i 4T10.
A nejak malo zkusenosti mas, +ko za LK na HC Smile

- za praci na smeny, ale clovek nic nenadela kdyz se potrebuje uzivit Smile

Návrat hore Goto down
Vordigan
Anonymný




Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 10:48 am

jj za tu headku sa omluvam nepodarilo sa mi zohnat lepsiu teraz mam 72 frostov cize co skoro kupim t10, som mal asi smolu na drop nejakej good headku nuz co narobim Very Happy
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 4:15 pm

k cemu je palatovi arp a nebo pvp wristy? :X
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 4:50 pm

len tak toho licha si aj progresoval alebo si to kupil lebo mi to velmi do hlavy teda nejde ako si to dal ale ruku na srdce (nic proti)
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 6:46 pm

Tento clovek kupil Bane of the fallen king od BDciek, plus mam na neho zle referencie od nich.
Neviem ci potrebujeme dalsieho retri palata, ale bez recountu/logov by som ti moc sanci nedaval.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 6:47 pm

ani dual spec nemas... low..
Návrat hore Goto down
Ruro
Novice
Novice



Počet príspevkov : 11
Registration date : 22.06.2010

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 6:58 pm

Nazdar
pro začátek řeknu že s přihláškou si si mohl dát více práce ale ok.

Takže k eq: headka fail zbran fail wrist fail ale když nepadne nic lepšího co nadělat, jen nerozumim proc jsis kupoval T10 ruce když když nemáš headu, zároven sis koupí rukou udelal vcelku velký over hit ve výsledku stejně ruce nebo kalhoty vyhodíš jelikož 5xT10 se nenosí a pokud bysis třeba chtěl nechat shouldery které máš tak bys měl mnoho problémů s hitem. Když se na tvuj eq tet podívám říkám že nekdo ovdvel špatnou práci a výsledné dps nebude nic co by mně zvedlo ze židle.

Dále bych se rád vyjádřil k tvému killu liche na 10hc nevěřím že si to nekoupil stím co máš nasobě pochybuju že by tě nato někdo vzal stímto gearem co máš nasobě.

Talenty:ty jsi naklikal bobře glyfy máš také ok akorát nemáš načudlanej druhej spec co mně příjde dost nepraktické.



[left]
Návrat hore Goto down
Vordigan
Anonymný




Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimeŠt júl 01, 2010 11:42 pm

Heh no dik za komenty inu reakciu som ani necakal, celkom sranda ale najviac ma rozveselil Megaan jj ta prva cast sedi kupil som to od BD ale to druhe ze ti dali na mna zle referencie rofl lutujem toho dmnta od nich co to napisal lebo som s nimi bol 1x Icc 10 hc a 1x LK hc ktoreho sme dali na 7 pokus cize nechapem ako mohol niekto z nich davat na mna nejake referencie ked ma nepozna a bol so mnu raid 2x ale ok asi to bol nejaky genius. Dalej sa chcem vyjadrit este k Najkenovi duel spec mam daj si okuliare len nemam dane talenty, pisat o mne ze som low trosku drze ked ma nepoznas, low je ten co ta robil nie ja. Ale este vam to tu musim uvies na pravu mieru aby ste si zas o sebe nemysleli aky ste skilleri, robite tu z toho nejaku vedu ako keby pve mohli hrat len nejaki vyskoleni vedci z NASA pri tom je to len obycajna rotacia spellov 12345 a ja si myslim ze to dokaze stlacat aj cvicena opica po tyzdni treningu Very Happy, proste robite z toho vedu ako keby to bol konkurz na prezidenta, mohli by ste byt radi ze sa k vam ludia hlasia a da sa to napisat aj slusne bez urazok a pobonych veci ale ok ja to chapem nejake 12 rocne decka si riesia komplexy tym ze urazaju ludi no co uz, ale za to ja ozaj nemozem ze vas doma biju alebo ste pod papucou to nahlaste na socialku nvm preco to riesite cez hru Very Happy. Takze tak to vidim ja ze v realnom zivote ste uplne low a preto sa hrate na machrov aspon vo WoW ale ok ja vam to prajem. Viem ze teraz vsetci budete na mna nasrati a budete nadavat aky som kkt atd lenze musite to brat tak ze som jediny clovek ktory vam sem napisal pravdu a kazdy z vas by sa mal nad sebou zamysliet, pretoze vsetko co som tu napisal na vas sedi bez urazky takto sa chovaju 12 rocne deti. Este za zmienku samozrejme stoji fakt ze z vasho pohladu je to asi nasledovne: No vies my sme velki skilleri a ti si noob, lama alebo ako tomu hovorite, jj som mozno lama ale aspon bezdovodne neurazam ludi a to ze si myslite ze ste skilleri no lol takych guild jak je ta vasa je plna rit samozrejme vo svete, nemyslim teraz na DT ale aj na DT hlavne co sa tyka pristupu k ludom tak to uz je aj Princezna Andrejka lepsia Smile i ked na nich vsetci nadavaju, praveze nadavat by mali na takychto namyslencov aki sa tu prave predviedli, heh takze popravde je my vas luto, takze tymto to uzavrem a GL pri progressovani icc. P.S. Sem mi uz ani nepiste nemienim citat nezmysli co sem napise nejake decko male a v hre mi uz vobec nepiste nejake urazky nadavky a podobne veci lebo idete porad do ignore, papa "skilleri" Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 12:07 am

lol Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Ruro
Novice
Novice



Počet príspevkov : 11
Registration date : 22.06.2010

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 12:10 am

EHM Drahé děti z Deep thunder konečně byl někdo upřímný a řekl nám že jsme děti které z toho dělají vědu a dohromady ni neumí.

A tet normálně. Jelikož sme na tohoto hráče prakticky neřekli jedinou urážku nebo cokoli nepatřičného nechápu jeho reakci, která je absolutně neptřičná a myslím že ono označení na 12leté díte by dle mého názoru patřilo spíše jemu poněvadž tudy opravdu cesta nevede.
Snad ho v Princezně Andrejce příjmou a otevřenou náručí.
[/left]
Návrat hore Goto down
megaan
Raider
Raider



Počet príspevkov : 45
Registration date : 29.11.2009

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 12:11 am

Vidim, ze si si v tom co som napisal nasiel to svoje, sorry ak som sa ta dotkol, ale to som pocul a tyka sa to prihlasky tak preco nie. Neviem preco sem tahas nejake RL sracky, ale nic o nas nevies tak si svoje vyplody fantazie nechaj pre seba diky. Kludne sa dalo reagovat aj inac a tvoje podrazdene komenty svedcia len o jednom. Som rad, ze si sa takto zachoval aspon sme sa zbavili dalsieho EMO kandidata. GL inde s takymto pristupom mozes hladat miesto u princezny andrejky papa.
Návrat hore Goto down
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 12:15 am

Napisem to sem, lebo som si na 110% isty, ze si to precitas :-)

Dakujeme za tvoje vyjadrenie, ale bohuzial pises tu nieco v zmysle "vy ma nepoznate, nemate ma co sudit" a ty nam tu napises priblizne ( ~130*8 = 1040 znakov = 10 min) 1000 znakov aby si nas okomentoval, ze ako poznas vsetkych v nasel guilde. Memyslim si, ze si clovek so zdravym usudkom a nemyslim si, ze mas viac ako 15 rokov.
Som rad, ze si sa takto "vyfarbil" v prihlaske a nie niekde na raide...Usetril si nam cas a sebe si si vyrobil (mozno len doplnil) , ale urcite tie "Referencie" tam su.

Nech te sila Snowmena sprovadzi svetem, čús I love you
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 12:32 am

nadavas tu a osocujes se 12 letymi detmi? Podivej se na sebe, pokud ti je vic nez 12, tak te moc lituju, protoze jsi mentalne zaostaly a wow ti jen skodi. Zkus se nekdy podivat z okna, nadechnout se a skocit. Diky
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 6:11 am

juuu tady pulku lidi nekdo nevidel doopravdy Smile... upozornuju te ze podle 2 raidu se da poznat clovek co umi a co ne Smile).

[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img32/8374/facepalmzm.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us




Tohle hovori za vse Smile

BTW pokud si nedovedes sehnat grupu na ICC10 a progresnout si poradne LK HC tak ses LOW Razz
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 9:08 am

Drzost idiotov na servery uz prekracuje hranice... Počul som že sa zakladá nova guilda s názvom Brain v Prdeli, že hľadajú CL paladinov skus to tam, určite ti napíšu k prihláške aký si úžasný a hneď ťa zoberú...


Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Vordigan
Anonymný




Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 9:34 am

Takze neda mi vyjadrit sa k par jednotlivcom tuna: Ruro - nepovedal som ze chcem ist do Princezny Andrejky len ze dam ruku do ohna za to ze su tam urcite normalnejsi ludia ako vy. Megaan - s princeznu andrejku tak isto a ked si spomenul EMO to asi svedci o tom ze si EMO tak to ta vopred lutujem totiz emaci su ti najvecsi uboziaci hned po vasej guilde, lenze oni aspon ublizuju len sebe kdezto vy aj ostatnym normalnym ludom ale neva, btw uz si si aj rezal zily ? Smile ... ak nie skus to bude o jedneho dmnta menej. Neero - hmm pekne na tebe som sa najviac pobavil, mentalne zaostali su asi tvoji rodicia ked splodili take hovno ako si ty Laughing a ako vidim mas sebevrazedne sklony chces skakat z okna no lol na psychiatriu sa choj dat vylieicit, dmntov je tu dost ale ze su tu aj psychopati to som nevedel lol! , Kagei - ak si toho idiota myslel na mna tak to ta sklamem, idiota mas tak v gacoch ty chudacik malicky a radsej budem robit CL v guilde Brain v Prdeli ako v guilde Banda Namyslenych Kktov. No to by bolo asi vsetko ak ma este niekto nejake pripomienky staci napisat dost som sa na tom pobavil na debilkoch cize kludne mozte pisat tie nezmysli dalej rad sa zasmejem na vasej dmncii. lol!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitimePi júl 02, 2010 9:38 am

Ani som to necital, uz nas nudis cau...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Retri pala   Retri pala Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Retri pala
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 80 Retri Paladin
» Retri paladin
» Retri paladin
» Retri paladin
» Retri Paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: