Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 přihláška holy paladin

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
layia
Anonymný




přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 2:20 pm

Zdravim vsechny co budou cist moji prihlasku.


Jméno moji postavy je Layia Holy paladin s offspecem Prot.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Layia

1)Neco o me v realu: jmenuji se Vítek jsem od breclavi a mam 23let a pracuji jak stavbyvedouci.Co se týče vzdělaní tak nějake ty skoly hotove mam.


2)Co se wowka tyce zacal jsem hrat asi pred 4mi lety v dobach BC predtim jen na neofiku.To jsem zacal jako Warrior a prosel zakladni a mirne pokrocile instance a raidy BC.Mezi tim jsem si expil mage, ktereho jsem doleveloval pred prichodem WOTLK.Po té co jsem zakoupil datadisk jsem si vyexpil první DKco na 80 a potom Maga s tim jsem hral az pred prichod patchu s TOC.pote jsem si dal pauzu asi 2mesice a po pauze vyleveloval paladina.Paladin je pro me zatim nej postava kterou jsem hral s paladinem mam prohozene toc - normaly ;togc krome anuba jak 10/25 v ICC 25 12/12 normal ICC25HM 9/12.

3)Rad bych sel do vasi guildy z toho titulu ze rad raiduji a u nas v ITTP je ted prazdninova krize a na raidy dojde sotva 10lidi a to mame jit 25man.Jak jsem se o vasi guilde dozvedel no cirou nahodou jsem sel s 2ma lidma od vas z guildy rep run v outlandu.

4) Co se hrani tyce tak hraji na notebooku s VT problem nemam sluchadka 2x kdyby 1 odesly, internety mam taky dva z toho tytulu kdyz na jednou poruchu prepnu se na druhy a pokracuji takze vypadky u me nehrozi.


5)Momentalne hraji holy/prot talenty kvuli snizenemu cooldawnu na stun a vetsi absorb a cas na sacred shield jinak neni spatny jet holy/retry na celkove boostnuti critu o 5%.
- eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Layia -

6)Rad bych sel k vam do guildy protoze za dobu v ITTP mam 90%ucast left time coz znamena ze jsem snad vzdy na raidu, za posledni 3 mesice 100% milion dkp rank HC raider ale k cemu mi to je kdyz se ted nechodi.
Ja vam muzu nabidnout aktivitu na raidech spolehlivost healu a znalost taktik.


No uz me vic nenapada tak nezbyva nez se rozloucit.

For The Horde
Layia

Good Luck
Deep Thunder
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 3:03 pm

zdarec Smile nejak sem zapomel nick toho tveho maga, a stejne si myslim ze sme byli spolu v BP?
Návrat hore Goto down
lay
Anonymný




přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 3:21 pm

Ahoj lunchere, byli jsme spolu v breakpoint a mage ma nick Layila. Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 6:22 pm

Prišel mi v pohodě. Jeden paladin by se asi ještě hodil na LK. Střídat se můžou. Ehim moc online nevidím, ale třeba má dovolenou.
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 6:53 pm

ma sux prot talenty, ale nechapu moc proc mas tolik veci bez hastu a s manaregenem :X jak kdyby palatovi mela dojit mana Very Happy
Návrat hore Goto down
lay
Anonymný




přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 7:04 pm

Ahoj jelikoz tankuji jan kdyz musim tak mi ty talenty az tak nevadi ale muzes mi poradit.Ale co se tyce toho haste a podivam se na tvuj ekvip tak to mas uplne stejne jako ja tak nvm o co go mam 4 veci na manaregen a zbytek na haste (stejne jako ty) a 709haste (ty mas 716) je pro palata az dost holy light za 1.1sec ale pokud bys trval na haste tak si dokoupim ty z BS s tim haste nebo z Lorda Marrgarowa z 10man na HM.
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 7:11 pm

ja nejsem primarne holy, takze beru equip co se mi dostane pod ruku, kazdopadne mi prijde sux paladin bez haste itemu, ale oni se ti vyjadri ostatni, ja se jdu zasnubovat tak cya Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 8:38 pm

I Pakinko má PM5, ikdyž sux asi:)
Návrat hore Goto down
Nod
Raider
Raider
Nod


Počet príspevkov : 70
Location : Ostrava
Registration date : 03.02.2010

přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 9:21 pm

Nevim odkud ale toho maga znam. Sice sem teď namrdany jak prase ale sem za přijeti:)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeSo júl 10, 2010 9:31 pm

Nod napísal:
Nevim odkud ale toho maga znam. Sice sem teď namrdany jak prase ale sem za přijeti:)

YEAH:D
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitimeNe júl 11, 2010 2:18 pm

Som za prijatie na skusku uvidime co s teba bude... ale to s tym zaloznym internetom sa mi paci Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





přihláška holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihláška holy paladin   přihláška holy paladin Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
přihláška holy paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)
» Holy Paladin - 85
» Holy paladin
» Holy paladin :)
» Holy Paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: