Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Nitox
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 13, 2009 10:00 pm

1 ) meno, class, level + odkaz na armory
Nick: Nitox Level: 80 Classa: Rogue


2 ) Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?
PVP jsem si dosti uzil na TBC na meho bejvaleho maina Warlocka(Noxona).. a na WLK jsem se rozhodl ject pouze PVe a to Rogunu ! xD jelikoz jsem na TBC doexpil dost pozde tak jsem uz spatne schanel dobrou PVE guildu ktera by me chtela jelikoz muj EQ byl t4+ badge a nikdo me nechtel tak jsem jel to PVP.. jinak jsem srdcem pveckar:D

3 ) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.

Jelikož jsem narazil dnes na vaseho clena, ktery me zaujal.. tak jsem mu jen tak z hecu napsal.. jestli nahodou vase guilda nabira jeste cleny. a rekl ze nemam co stratit tak jsem si rekl proc ne:)) tak zkousim..) a uvidime.. Jinak : libi se me Very Happy nazev guildy... vsimml jsem se vas uz na TBC.. a vzdycky jsem se do nake takove guildy na urovni chtel dostat. a dosahnout vyssich cilu.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

Byl nebo jeste jsem v guilde Fun Division.. Proc chci odejit? jelikoz nase guilda nema nad sebou pevnou ruku a vedeni a ja v tom bouzel nevidim budoucnost.. a chtel bych rad na WLK neceho dosahnout! Vadilo me ze lidi se prihlasili na raid pak bez omluvy neprisli a bylo jim to v celku jedno.. a jelikoz nase guilda nejela pres DKP tak zadny postih ani mozny nebyl jelikoz lidi na raidy nebo tolik aby se jim mohlo vyhrozovat tim ze se priste nedostane do raidu! abych to schrnul uz me nebavi cekat od 17:00 u PC do 20:00 aych se dozvedel ez se nikam opět nejde..

5 ) Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).

Vt me vubec problem nedela VT mam Mikrofon Taky! Jsem celkem komunikativni typ.. Very Happy takze vetsinou na VT upa nemlcim no:) jen kdyz nasi jdou spat tak se malinko utisim abych je nerusil!

6 ) Raidovacie skúsenosti:

10naxx Znam cely... 25 naxx tak tam jsme dali cele Plague, a cele Pavouky no... dalsi den kdyz se melo jit skusit dat neco noveho tak se raid proste neslozil.. coz me celkemmrzelo jak lidi na to proste kaslou.. OS+OS hc a VoA+ HC.. jsme chodili pravidelne... ale OS bez pritomnosti Draku takez normal loot bez bonus lootu.. Zkuseenosti s RL max asistenta.. kdyz kamosovy padl net a ja za nej tankoval zbytek naxxuu Smile jelikoz on mel problemy s netem:D jinak obcas nakou tu taktiku na VT jsem doplnoval Very Happy o to co jsem si nekde precet nebo kdyz me neco prislo duleziteho. Na Malygose jsem se jeste bouzel nedostal.. i kdyz klic uz mame proste nejsou schopni se domluvit a vyrazit! Sad


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

Acc je jedine mujj nici jiny!!! Kazdej level je poctive levlovany moji rukou xD a prstama:) miluju kdyz muzu mit vsechno nabindovane Smile
Talenty PVE... momentalne combat, do ted jsem jel 8/20/43 na 5 raidy kuli Honor among thieves diky tomu jsem asi vyvinul nejlepsi DPS ... diky tomuto talnetu rogue mel se da rici neustale plno Combopointu ale jelikoz by to melo fungovat tak ze rogue by mel moct dostat poze 1 Combopoint za sekundu tak ted jeste jich dostane klidne 25 taze to prej maji spravit tak uvidime.. Jinak respecovani to je moje muj sen je Multilate .. bouzel me ted v 25naxxu padnul paradni dagger ale vyhral ho hunter no:ú coz me mrzi:D ale kdykoliv jakkolik Very Happy me bude moc jaka koliv roguna moc pomoct zvednou DPS s cim koliv poradit rad se poucim! takze respec me problem nedela vubec:)


8 ) jaký máš přístup k WoW:

Kvalita vyborna,, Mistni poskytovatel 3,5Mg/bit Uploat 1000kb/s.. jinak zadne problemy jsme s nim doposavad nemnel jsem spokojeny! PC mam dva.. V obejvaku tu lepsi masinu v Pokoji tu horsi masinu Very Happy wow jede bez problemu na obou:)) Jsem :S stary 17 let:) ano no rodice me rikaji at jdu spat:D ale coz muzou delat:) akorat byl driv tata rano treba nastvanej kdyz sel vecer ve 4 hod rano na zachod a ja sedel u PC:D ale to sem tak nak nepatri:) takze s tim problem nemam..

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (cca 4x - 5x do týždňa). Ako si na tom?

Tento cas jsem se snazil prosadit i u nas.. Bouzel neuspesne! cas vyhovujci. Raidovani 5x az 4x no nwm jestli se pokazde budu moc ucastnit kazdeho raidu jelikoz obcas v ten patek nebo v tu sobotu jdeme s kamosema nekam zakalit ale tak to asi vetsina znate.... a kdyz amm nak vela uceni tak bouzel asi taky pokazde nestihnu.. ale kdyz uz se ucim tak to vetsinou zachranuju 4 Smile.. takze to ez ybch se ucil a nemel cas na raid se az zas tak casto nestava:)

10) Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?

Nemam s tim problem naopak.. mam rad kdyz ten boss po progresu padne tak tu atmosferu na VT a proste ten uspech tj Parada!! Nemusim lidi kteri 5x wipnou a zacne atmosfera ... to nema cenu, to je bez sance, jdem jinam, tohle stejen nikdy nedame atd.. Pravda je ze jediny Very Happy progres poradny ktery jsem zazil byl asi jen Keal v TK an TBC Smile)
takze Progres me problem nedela:)

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Tak Very Happy proc asi prijmout Nitoxe?Very Happy tak je to skvely komunikativni a spolecensky clovek... jelikoz jsou moje profese herbal/mining.. farmici.... tak mohu pomoci nekomu s nakym matrosem na neco ... nebo prispivanim do guild banky.. nebo kdyz nekdo bude mit naky problem se me muze treba sverit ja vstrebam vsechno Smile) jinak neco o me... je me 17 jak uz jsem psal.. Jezdim na Honde 125 CBR wow hraju jiz velice dlouho... Studuju Gymnazium.. ale jestli se muzu povazovat za gymnazistu Very Happy to bych asi nerek..

PS: Omlouvam se ze prihlaska neni s hackama a s carkama je mozen ze se tam objevi nekolik chyb:D ale napsal jsem jednu prihlasku s hackama carkama:D jeste delsi nez toto:D a pak sem dal send a jak se tam opisuje ten kod tak jsem si vzpomnel ze sem tam nedal link na armory tak jsem dal zpet:D A veskerej text nikde... tak jsem to psal znova a jelikoz takto pisu rychlejc Smile tak sem to podal napodruhe takto:) Je toho asi celkem dost... snad vas to nebude nudit cist Smile
Návrat hore Goto down
Nitox
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 13, 2009 10:13 pm

Jeste dodavam Link na armory nak se me tam neukazal:D eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Nitox
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member
Freezbe


Počet príspevkov : 117
Location : Nitra
Registration date : 23.10.2008

NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: nitox   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 13, 2009 10:49 pm

Cus prva vec na ktoru by som chcel upozornit v pripade tvojej prihlasky je, ze priblizne takto by to malo vyzerat. Je tam toho dost a clovek sa naozaj dozvie info na ktore sa pytame v kazdej otazke takze nemam k tomu co dodat...gj
Co sa tyka veci ohladne gearu a talentov to nebudem komentovat kedze nie som rogue. Iba jedna vec asi, trocha ma zarazil ten ench na headke 50ap 20resil ked uz mas s ebon blade exa a tam je predsa ench na headku-pve ak sa nemylim Cool Ale ok, toto su detaily ktore nie su az take dolezite....Ako vidim vec ja: v guilde su momentalne dve roguny a su aktivne takze vzhladom na tento fakt som PROTI aj ked prihlaska super ale jednoducho viac ako 2 roguny sa do raidu nezmestia. Celkovo ak by som sa mal vyjadrit k melee dps tak si myslim ze mame stop stav, uz aj tak je nas moc a par ludi je na striedacke.
Návrat hore Goto down
Manciny
Champion
Champion



Počet príspevkov : 28
Registration date : 05.12.2008

NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: nitrox   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 13, 2009 11:28 pm

Ahoj, ta tvoje prihlaska je uplne SUPER ! .. GJ!! . Jinak me zarazil tvuj spec protoze combat rog se uz skoro vubec nehraje takze by me zajimalo jestli bys by ochoten respecnout ?? Nejlepe na subtetly roga, protoze combat roga uz na raidu mame a jeho dmg je podle meho nazoru velice slaby. Co se tyce gearu mi pride ze na combat roga mas slaby hit (cap cca 550+ podle webu) Jinak o prijeti nejak nerozhoduji takze to necham na nasich oficirech jak se poradi. Ale podle me rogun mame dost...
Návrat hore Goto down
Manciny
Champion
Champion



Počet príspevkov : 28
Registration date : 05.12.2008

NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: nitrox   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 13, 2009 11:47 pm

Omlouvam se ti prihlasku sem jenom preletel ocima v 7. bodu pises ze respecovani neni problem a to se mi libi... Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeSt január 14, 2009 1:38 pm

cus prihlaska fajn:) ja sem PRO PRIJETI a proste bych to udelal tak ze ktery rogue bude mit nejlepsi dps tak ten bued v raidu 2 nejlepsi
Návrat hore Goto down
Nitox
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeSt január 14, 2009 3:38 pm

Jo vsak.. ja psal combat.. jelikoz sem byl momentalne combat ... prtoze jsem respecnul ten den:D ... sem proste nemnel co delat raid se nesel... EQ se me zmenil tak jsem rikal skusim na nake to HC respecnout a uvidime jak to pujde... jinak uz sem vecer zase respecoval... na to 8/20/43 myslim... nevim jestli takto je to presne:) no na ten enchant sem uplne zapomnel:)) jj repku uz tam mam exalted.. takze to koupim no... to celkem dik za pripomenuti:).. jinak casem bych nejradsi jel tu Multilate rogunu:) ale daggery poradny zatim nejsou no..Smile
Návrat hore Goto down
Pepkoun
Guild Member
Guild Member
Pepkoun


Počet príspevkov : 85
Registration date : 23.10.2008

NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: moo   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeSt január 14, 2009 8:14 pm

Aloha, no prihlaska super jak tady uz bylo parkrat receno Razz Sice je meel dps dost, ale tak jak rikal teurgo .. takze PRO PRIJETI
Návrat hore Goto down
Nitox
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeSt január 14, 2009 9:41 pm

Heh:D to jsem rad aspon ze ta prihlaska se libi Very Happy ... jen kdyby neco tak nevim presne jestli zejtra se dostanu na wow... Vratim se ze skoly hrozne pozde.. a jelikoz je pololeti pisu v patek jeste:D nakej ten test:D abych dozachranil nakou tu znamku(Ten kdo jeste chodi do skoly tak asi zna:)) tak jeste nwm jestli se tu objevim.. ale cas na to abych si to tu precet si snad udelam.)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 20, 2009 12:26 pm

CAU V prvni rade se omlouvam ze to tak dlouho trvalo ale resili sme veci ohledne lagu situace je takova ze mame 2 aktivni pekne eqple roguny a treti co uz v guiolde expila se pomalu oblika takze mame rogun dost takze status NEPRIJAT ikdyz je mi to lito (nemohl si hrat treba neco co bysme vic potrebovali?Very Happy:Very Happy:D vypadas jako pohode clovek)
Návrat hore Goto down
Nitox
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 20, 2009 12:46 pm

Ok..Sad skoda.. Tak GL v progresu na novem patchy... Smile trba nebude ani potreba:) ale:Dkadopadne dik za vyjadreni no:)) aspon sem moch doufat:D. BB
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 20, 2009 2:08 pm

Ak sa niečo zmeni davm ti vedet... inak tvoju prihlasku dam ako vzorovu na forum! Smile ak ti to nevadi
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Nitox
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeUt január 20, 2009 2:34 pm

Heh no ok:)) jasne ze nevadi.. Smile bude mi cest:D
A muzes tam dat titulek:D i takto vypracovana prihlaska neznamena ze vas prijmeme:D
Tak jop... poku by se neco zmenilo urcite dej vedet.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitimeŠt január 22, 2009 2:02 pm

TAKZE SITUACE SE zmenila a jestli mas porad zajem tak si napis ingame o invite Teurgo/kagei / mixxer
Návrat hore Goto down
Sponsored content





NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)   NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
NitoX-UD Rogue Dps (Prijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hobzik 70 rogue (Prijaty)
» Rogue
» Rogue
» Combat Rogue
» Prihlaska - Rogue

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: