Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Furiio-retri paladin (Neprijaty)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Furiio
Anonymný




Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimeŠt júl 22, 2010 10:16 am

Zdravim guildu DEEP THUNDER,
jmenuji se Jan Lukáš, je mi 21 let a bydlim v Železné Rudě na Šumavě.

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (momentálne nefunkčné pre nezaregistrovaných užívateľov, davajte sem len meno postavy)
Jméno: Furiio; alti 80(Fuurio,Camber,Sajulka)
class: retri paladin
armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Furiio

alti: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Fuurio
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Camber
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Sajulka

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
preferuju PVE. PvP hraju, když se nudim nebo když chci zabit par aliků, beru to jako takovej odpočinek Smile

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
O Deep Thunder vim již nějaký pátek.Od Vás znám Zunthera, začal s námi chodit ICC10 hc když Shadistyle skončil v Remedach.


4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Chtěl bych k Vák kvůli raidovaní.Byl jsem v Remedach, kde jsem raidoval asi 1 měsíc když jsem tu začínal.Ale pak jsem musel přestat kvůli změně pracovniho času stejně jako Elrion.Tudiž nebyl žádný aktivní retri paladin.Tak jsem navrhl at se přijme Warrex, znal jsem ho už ze Skurutu. A nyní, když mohu zase aktivně začít hrát, tak se neuplatnim, páč jsou momentalne 2 aktivni retráci. Tudíž jsem zvážil podat si přihlášku do INCOMINGU, do které jsem byl přijat ale po dvou dnech jsem se dozvěděl, že jádro guildy odchází do jiných guild kvůli LK 25HC. A když se včera nesložil ani klasický 25man raid, tak bych rád podal přihlášku k Vám a začít koneně raidovat:)

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Vůbec ne, já radši mluvim než píšu. Chodim na VT i když dem blbé bg Smile

6 ) Raidovacie skúsenosti:
TBC: BT, SSC, KZ, GL, ML, SWP, TK,
WoTLK: Naxx, Ulduar, Togc10(5/5) ToGc 25 (5/5), Malygos,Sartharion, icc10 (12/12), icc10hm (11/12), icc25 nemam zabiteho lk vim,je to fail ale neraidoval jsem no.chodim akorad v utery ten nas Alt run, který se doplňuje s pugu.Dame tam nějaky ty HM obvikle tak 6 a končí to po sindře. Dále RS 10 i 25 na normal 10tku HM progressujem(32%)

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
acc je pouze můj, leveluju 5 80tku, tudíž nemam za potřebí kupovat acc/prodávat acc (citový vztah)
talenty mam klasicky v retri a v holy na aura mastery př u Lord Marrowgara davám AM na bonestorm, u Concilu při Conjure Flame a u Sindry na stacky

8 ) jaký máš přístup k WoW:
FPS mi v ICC problém nedělají, akorád se mi to trochu seká v RS25 HC při addech.zvažuji o koupi nového pc.
jinak v icc cca 25 pri fightu
věk jsem napsal na začátku přihlášky

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
S raidovacim časem nemám problém. Zažil jsem i horší raidovaci časy. Obvzlášt v BD kdy se šlo TOGC 2 runy:)
Na raidovaní si čas vždy rád najdu:)

10 ) WWS alebo podobna statistika!
bohužel nemám.Chodil jsem akorad ty alt runy v útery a tam se wws nedělali.

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo simyslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.
No sám sebe posuzovat neumim:) Snad jen co se ode mne očekává, být připravený včas na raidy s flaskami,vt a žrádlem, jinak necham posoudit Vás.

Děkuji za Váš čas strávený nad touto přihláškou.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimeŠt júl 22, 2010 5:35 pm

Cus prihlaska je pjekna to je ok... ku gearu a talentom by sa mohli vyjadrit iny ludia... mas slusny pocet achievement points to je +... prijali sme teraz retri paladina takze museli by sme to zvazit alebo dat duel Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Furiio
Anonymný




Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimeŠt júl 22, 2010 6:09 pm

jj slysel jsem, rikam mi jeden lock od vas co macroval trade:) + u toho retraka je,ze ma tiny a dc.coz je bis pro retraka:(
Návrat hore Goto down
Zunther
Novice
Novice



Počet príspevkov : 13
Registration date : 23.06.2010

Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimePi júl 23, 2010 9:29 pm

Neviem či bude mať moje vyjadrenie nejakú váhu alebo nie, ale každopádne točiť vie, skill má, a skôr failnem ja ako on ... a neznášam jeho umenie mi urvať zakaždým moby Razz Razz Mohol by byť solídnym prínosom. Shocked
Návrat hore Goto down
Furiio
Anonymný




Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimePi júl 23, 2010 9:52 pm

blazne, vsak ja i setril DS nez si naberes addy i concetracku musis mit vetsi skill na to lk 10hc no:DD
Návrat hore Goto down
Furiio
Anonymný




Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimeSo júl 24, 2010 4:40 pm

omlouvam se, jeste predevcirem bych k Vam rad sel, ale zustavam nakonec v INC i kdyz se neslozi raidy.diky za Vas cas
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimeSo júl 24, 2010 6:47 pm

ok aj tak teraz by to bolo asi spatne ked tak sa ti ozvem neskor...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Furiio
Anonymný




Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitimeNe júl 25, 2010 9:20 am

OK ok:))
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Furiio-retri paladin (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Furiio-retri paladin (Neprijaty)   Furiio-retri paladin (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Furiio-retri paladin (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prot / Retri Paladin (Neprijatý)
» Maxuberpwng - Prot/Retri Paladin (Neprijatý)
» Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)
» 80 Retri Paladin
» Retri Paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: