Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 synith - shadow priest (Neprijatý)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
synith
Anonymný




synith - shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: synith - shadow priest (Neprijatý)   synith - shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSt júl 28, 2010 6:18 pm

Zdravím,
Je mi 19 let a jsem student VŠ. Moje postava je Synith,troll Shadow priest.
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Synith


PvP jsem nikdy pořádně nehrál, věnuji se čistě PvE

Vaši guildu jsem našel přes wowprogress recruitment. Zaujala mě protože hledáte SP a vypadá to že máte slušný progress.

Wow hraju od vydání TBC, kdy jsem hrával za resto shamana od progressu Gruula až po progress KJ. V té době jsem hrál více než aktivně, takže jsem byl snad u všech first killů kromě prvnich bossů v BT a Hyjalu. Po vydání WotLK jsem rerollnul na shadow priesta, se kterým jsem prošel Naxx, Ulduar s většinou HM, ToGC až po progress Anuba. Za tu dobu jsem prošel tři guildy. V tbc jsem hrál za bohemii(DT), po rozpadu někdy v době progressu BT jsem šel k No Way(DT později BB), kde jsem hrál do rozpadu guildy při progressu ToGC. Od rozpadu no way jsem nějakou dobu nehrál, poté jsem transfernul na DT a hrál chvilku(asi týden) za Conspiracy. Před killem anuba HC jsem přestal hrát z časových a guildovních důvodů. Občas jsem chodil pugy ICC, jinak jsem nehrál až do teď.

Acc je moje, postavy taky.
Talenty mám takle, že mě připadají vzhledem k equipu nejlepší. V případě větších aoe dmg do raidu respecuju na vylepšenou VE.

Internet mám 25Mbit/2Mbit přes kabelovku, takže co se týče odezvy a stability nemám problém. Na PC mám v raidu asi 50-70 FPS, na NTB asi 30-40.

Momentálně mám do 20. Září prázdniny, takže s časem by neměl být problém, pokud někam nepojedu.

Achievy typu Glory of.... raider mě nevadí. Ostatní neřeším.

Snad jsem na nic nezapomněl, Synith
Návrat hore Goto down
Nod
Raider
Raider
Nod


Počet príspevkov : 70
Location : Ostrava
Registration date : 03.02.2010

synith - shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: synith - shadow priest (Neprijatý)   synith - shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeSt júl 28, 2010 8:11 pm

Equip nedostačujici, vzhledem k progressu guildy Haliona a LK HC zkušenosti taky nedostačujici. Za mě PROTI,počkej si na vyjadřeni Kageie. GL
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

synith - shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: synith - shadow priest (Neprijatý)   synith - shadow priest (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 29, 2010 4:02 pm

Sry musim suhlasit s ND skus stastie inde...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





synith - shadow priest (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: synith - shadow priest (Neprijatý)   synith - shadow priest (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
synith - shadow priest (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow priest (Neprijatý)
» Shadow priest (Neprijatý)
» Keshko Shadow Priest lvl 78 (Neprijaty)
» Zashar - Shadow Priest (Neprijatý)
» shadow priest přihláška (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: