Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Enquire - Frost DK

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Enquire
Anonymný




Enquire - Frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Enquire - Frost DK   Enquire - Frost DK Icon_minitimeSt august 04, 2010 12:32 am

Zdravím Deep Thunder

Jmenuju se Petr letos me bude 23 a studuju na UHK financni matematiku.
Nejsem na oblashle slohovky a muj pravopis taky nestoji zanic takze to shrnu do bodu podle univerzalni prihlasky


1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
Enquire
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Enquire

Alt Stormwallker
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Stormwallker
na mainovi nemam icc 25 achievy proto postuju i alta ktery raiduje s remedy alt runem

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Vyhradne PVE pvp by me asi taky bavilo ale to by museli byt tak quatro talenty ne dual

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
kvalitni progres ale hlavne u vas skoncila nekolik mych pratel z TDI se kteryma jsem progresoval Ulduar 10HM samantta,skycaller.....

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
TDI byl jsem v ni cely wotlk a nerozpadnout se byl bych tam porad i takhle jsem tam zustal nekolik mesicu potom co vseci odesli...no castecne i pro to ze na wow raidy nebyl cas/moznost hrani

5 ) děla ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Ne pokud nezapomenu zapojit micrak pak se divim ze me vseci ignorujou

6 ) Raidovacie skúsenosti:
na Ofi jen Wotlk ten ale hraju od zacatku a prosel jsem s guildou vse co jsme davali naxx, OS, Malygos
Ulduar 10 HM mam hotove na 25man HM me chybi yogg
TOGC 10 insanita, 25man 4/5
ICC 10HM dole skusenosti z 25ky HM jen pres alta
Halion 25 jen normal

v TDI jsem zastaval roli CL nejdrive magu a kdyz jsem na zacatku ulduaru presel na DK tak pozdeji to

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
Jedu 15/56/0 ano vim ze to vsichni raidari vsech top guild jedou s unholy ale me proste prijde s bloodem lepsi 4kovy T10 bonus ktery boostuje obliterate je o poznani vic poznat pokud ma clovek 14proc critu navic, unbreakable armor ktery pridava nejake AP navic diky blade armoru, nemam problemy s agrem...
zatim jsem se nesetkal s DK s obdobnym gearem co by me pretocilo standartnim frost buildem. Napada me jeste ze by jste si mohli vsimnout velkeho hitu ale podle buildu ktery jedu me prijde spis maly rad bych ho vytahl na 350(nemam talenty na ty 3 proc hitu spellama) ale wrist z lode nepada a nepada..kazdopadne rad se necham presvedcit pokud me nekdo predvede ze se s frost/unholy vytoci vic rad na nej prejdu

8 ) jaký máš přístup k WoW:
Internet no to je hlavni duvod toho proc jsem otalel s tim abych odesel z rozpadle TDI doma coz pocitite jen do konce prazdnin od zari jsem na koleji je net vporadku dokud neprijde bourka pak jde kvalita signalu znacne dolu stracim porty latence stoupa....
Na koleji zase pro zmenu tuneluju wow pres programy sockscap a freedom-placeny(blokle herni porty) s latency nejsou absolutne zadne problemy ALE jedna se o 256kbit linku takze na 25man raidech myvam spozdene VT(zavisi dost na hustote komunikace pokud nekdo jen rika co se ma delat problem neni pokud se zacne 10lidi prervavat vt prestane stihat)

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
pres prazdniny cas vyhovnuje...behem skolniho roku se muze obevit jeden den kdy budu mit skolo do osmi vecer zatim netusim

10 ) WWS alebo podobna statistika! Pošlite na kageidt@gmail.com.

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
pokud za to neni mount nebo alespon prestizni titul tak me ach nezajimaji(ted jsem si u kageie zaslouzil velke minus:D), ach jsou podle me vynikajici zpusob jakym se blizzard snazi udrzet lidi dele u wow

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
myslim ze svoji classu dobre ovladam takze bych byl prinosem jako kvalitni DPS....


Sorry za ten pravopis cestina je moje velice slaba stranka proto taky studuju matematiku:)
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Enquire - Frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Enquire - Frost DK   Enquire - Frost DK Icon_minitimeSt august 04, 2010 1:55 am

nejede frost nahodou bud ARP build nebo HASTE build?
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Enquire - Frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Enquire - Frost DK   Enquire - Frost DK Icon_minitimeSt august 04, 2010 8:48 am

Nazdar tak predsa si sa rozhodol Very Happy No pocuj moja otazka je aka je teraz tvoja situacia s netom? Lebo si tam toho dost popisal tak mi to vysvetli jednou vetou? Mas caste dccka alebo ne? Uz mozes hravat na intraku lebo pokial viem tak ste to tam mali zablokovane ne? Ale asi by som bol za skusku viem ze za DK si vedel hrat dobre aj ked si mal horsie gear vedel si davat pekne cisla... Inak budeme preshadzat na Mumble takze tam mozno ten problem uz mat nebudes...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Enquire
Anonymný




Enquire - Frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Enquire - Frost DK   Enquire - Frost DK Icon_minitimeSt august 04, 2010 11:00 am

No jo rikal jsem si ze bud zacnu raidovat s nebo s budu nasledovat darkcoola a seknu s wowem protoze ty pugy.....

Ten net je vyreseny a stabylni pres ty programy nejsou zadne problemy latence nejde nad 100 a zadne DC problemy .
Problem je tam jen s tim ze ten program me nepusti vic jak 256kb/s takze to ma problem stihat hru a komunikaci ale neni to problem nejak zasadni nastesti to zacne sekat VT ne hru. Smile


jinak co se tyce haste/arb buildu nic jsem o tom neslisel premyslel jsem vecer nad tim ale pochybuju ze neco takoveho je, primarni pro DK je STR haste a arp jsou jen dobarvujici staty pro frosta obe dulezite
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Enquire - Frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Enquire - Frost DK   Enquire - Frost DK Icon_minitimeŠt august 05, 2010 9:06 am

Cus ja by som bol za uvidime co budes tocit s tymto gearom, potom sa uvidi ci si vybojujes miesto na progresse lk hc 25... kazdopadne urcite do buducnosti budes prinosom pre nas...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Enquire - Frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Enquire - Frost DK   Enquire - Frost DK Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Enquire - Frost DK
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» DK Frost
» Frost DK
» Yônt - frost DK
» Fire/Frost Mage
» 85 Fire/Frost Mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: