Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)

Goto down 
+2
Ehim
Gurtha
6 posters
AutorSpráva
Traya
Anonymný




Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt september 02, 2010 1:57 pm

očíslováno dle vzoru:

1 ) Traya, rogue, 80 lvl UD
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Traya

2 ) hraju pouze PvE, na pvp ve world of warcraft již nevidím delší dobu nic zajímavého

3 ) chci k Vám kvůli přibližně stejnému progresu jako rozpadnuvší se guilda Left For Dead ve které sem doposud byl.

4) Left For Dead se rozpadla kvůli slacku vedení s přichodem Starcraftu 2, aktivní část založila Ladies First, nicméně mi nevyhovuje, že raidují ve středu.

5 ) osobně mám určitě raději Mumble, neboť s Win7 je VT neskutečné utrpení - hrozný delay a starší VT 2.1.2 si nepříliž rozumí s mojí zkuvovkou

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- TBC sem prošel s IraDei od Magtheridona po kill Kaelthase. Pak sem si dal pauzu až do datadisku. S rogunou sem začal zase hrát až loňského podzimu - v podstatě sem začal raidovat až od ToC. Do tý doby sem hrál priesta, se kterým sem (aktuálně i s rogunou v casual guildě Night Raiders )
v ICC mám s rougem 11/12 na HC na 25ce, na 10ce sem byl jenom jednou na výpomoc jedné stále raidující grupě, když roguna měla dovolenou. Ale taky 11 / 12 HC. 10ky nechodím. Nenašel sem stále raidující grupu, kde by pro rogunu bylo volno. Občas s altruny po profesora / queenu.
- v raidech sem nikdy nebyl zodpovědný za ostatní, preferuji maximální focus na svůj individuální výkon - dělat co mám, nefailovat

7 ) account není původně můj - byl koupen kámošem, který si jej pořídil cca rok 2008 když jemu ukradli původní acc a než se vyřešilo vrácení (cca 2 měsíce - GMka mos nespěchali) tak zatím hrátl na tomdle (Do příchodu WotLK účet neaktivní, tak sem toho využil a za směšný peníz odkoupil + pořídil datáč a zase sem začal hrát.
Postavy jsou všechy mnou vyexpené, kromě bankovního alta, kterého sem si rozhodl ponechat Smile
S talentama občas experimentuju (naposled pokus o znovuzavedení místa pro Rupture na mém baru). Většinou se však vracím k osvědčenému talent buildu - konzultovano na EJ.
z Altů mám priesta, paladina, wara na 80ce, víceméně kvůli profesím, krom priesta zbytek aktivně nehraju. Občas z nudy skočím heroic nebo weekly.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- hraju na UPC kabelu, 4 měsíce bez pádu, rekord u UPC
- vlastní dektop, takže nehrozí přehřívání a pády.
- 24 let, aktuálně mezi dvěma zaměstnáními, takže času dost na raidování.

9 ) Črtvrtek , Neděle , Pondělí OK /// úterý, středa, pátek, sobota - obvykle sportovní plány, takže chodím později domů.

10 )
kód:
http://www.worldoflogs.com/guilds/11853/
- LFD logy - MH mi pad az minulý týden, takže dmg by měl mít na raidu tak o 5% UP cca (v ICC)

12 ) Achivmenty moc nehltám. Nerad farmím a 90% achivů je jak kdyby držitel křičel do světa "podívejte se, jak moc sem byl online" -typický příhlad explore nebo lore achivy.
Zbytek jsou prvky, jak udělat zajímavější fajt s bossem, challenge to já rád. Bohužel sem nebyl v guildě která by progresovala třeba Ulduar, nebo si skočila guildově TOGC pro zkrácení dlouhé chvíle.

11 ) Důvod pro přijetí je na zvážení toho, co přihlášku schvaluje nebo zamítá. Já můžu nabídnout připravenost na raidy, jsem schopný přimat kritiku a rady, ne tvrdohlavec, který bude dělat věci jen po svém a kurvit tím dalším 24 lidem večery. Splachovací nátura, když už udělám nějakou fatálku (což se vždycky může stát) tak se nedržím hesla "zatloukat, zatloukat, zatloukat" ale přiznám se a dávám si pořádný bacha, aby se nikdy neopakovalo. Pro tvrdší volbu slov nejdu moc daleko, proto v případě vyhecovaných situacích mute na mikrofon a zakousnout se do ruky dokud rudá barva z obličeje nevyprchá.

Bohuřel vaši guildu jsem nikdy moc nesledoval, takže nevím, jak jste na tom s aktivníma rogunama, nicméně za podání přihlášky nic nedám.

PS: kdybych na armory byl odloglý v muti equipu, tak se moc nedívejte na geming Smile něco sem měnil kvůli Dragon Eye, tak sem látal díry tím co sem měl v inventáři. S Mutilatem neraiduju
Návrat hore Goto down
Traya
Anonymný




Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt september 02, 2010 2:10 pm

dívám se ještě mezi screenshoty, ale bohužel recount vyfocený nikde nemám.
kdyby někdo měl zájem vidět UI:

kód:
http://yfrog.com/7ewowscrnshot080910201719j
Návrat hore Goto down
Gurtha
Friend
Friend
Gurtha


Počet príspevkov : 72
Age : 45
Registration date : 27.07.2010

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt september 02, 2010 2:24 pm

Cus,

mam dojem, ze nejakeho Trayu jsem kdysi znal, ale muzu se plest. Nicmene pokud si vzpominam dobre, byl to clovek se skillem.
Návrat hore Goto down
Ehim
Raider
Raider



Počet príspevkov : 33
Registration date : 19.10.2009

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt september 02, 2010 5:34 pm

To o tých achievoch si sem nemal písať lol! Ale inak prihláška v pohode, dpska teraz potrebujeme Smile
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt september 02, 2010 6:33 pm

čus, vypadáš v pohodě a přihláška taky, akorát mě zarazila jedna věc:

citácia :
v raidech sem nikdy nebyl zodpovědný za ostatní, preferuji maximální focus na svůj individuální výkon - dělat co mám, nefailovat

nevím jak si to mám vyložit Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt september 02, 2010 6:51 pm

citácia :
úterý, středa, pátek, sobota - obvykle sportovní
plány, takže chodím později domů.
citácia :

Achivmenty moc nehltám. Nerad farmím a 90%
achivů je jak kdyby držitel křičel do světa "podívejte se, jak moc sem
byl online" -typický příhlad explore nebo lore achivy.

Ak mi roguny povedia podla logov ze davas imba DMG tak som za inak PROTI
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Traya
Anonymný




Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt september 02, 2010 7:26 pm

citácia :
čus, vypadáš v pohodě a přihláška taky, akorát mě zarazila jedna věc:
citácia:
v raidech sem nikdy nebyl zodpovědný za ostatní, preferuji maximální focus na svůj individuální výkon - dělat co mám, nefailovat

tzn jen že nerad hraju heal specy. Občas musím hrát s priestem disko a musím říct že se necítím moc v kramflecích, raději dps.

citácia :
To o tých achievoch si sem nemal písať Ale inak prihláška v pohode, dpska teraz potrebujeme

jono, to sem možná napsal až moc krutě. Dělat dungové achivy mě vůbec nevadí, ba naopak. Horší je to s festivalovýma eventama nebo těma achivama co lidi dělají z dlouhé chvíle. Z dlouhé chvíle chodím randomy nebo raděj provádím offline přípravu Smile

kód:
Ak mi roguny povedia podla logov ze davas imba DMG tak som za inak PROTI

Už se mi rozjela armory, takže se dívám že rogun, lépe equiplých máte docela dost. Počkám tedy na jejich názor

kód:
Cus,

mam dojem, ze nejakeho Trayu jsem kdysi znal, ale muzu se plest. Nicmene pokud si vzpominam dobre, byl to clovek se skillem.
Gurtho tebe sem tu nečekal Smile už se dívám na armory. Asi si jediná známá tvář Smile A neboj, ze skilu sem nic neztratil Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimePi september 03, 2010 11:06 am

Ako to je teda ty a utorok?

Farma mozes sa vyjadrit k prihlaske?

Progresoval si uz LK HC 25?
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Traya
Anonymný




Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimePi september 03, 2010 11:43 am

úterky bych stíhal tak na 80% načas, jinak bych asi meškal cca půl hodiny.

na Lichovi HC sme progresovali asi 2 večery, přičemž první večer lidi mysleli, že černý kolečko pod nohama je cool. Druhý, už sme se dostali aj k Valkýrám, nicméně tam už vázla organizace a svým způsobem i docházka.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimePi september 03, 2010 2:25 pm

No venujme sa dolezitejsim postom... Gurtha sa vyjadril o tebe ze skill tam nejaky bude takze to je + este s nim hodim rec o tebe.

Ak sa Farma vyjadri kladne ohladom gearu talentov a logov tak budeme uvazovat o prijati dame tomu tento vikend na rozhodnutie...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeSo september 04, 2010 1:27 am

Prihláška v poho. Talenty glyphy ok tam moc nie je čo pokaziť, takže rovno logy a gear. Ak by sme sa hrali len na gayscore, bol by si ďaleko za nami, podľa toho ako to máš poskladané si moc šťastia na drop nemal. Nie je to na ten item lvl zlé, ale aj s prevahou 264 sa dá vyskladať hardcap bez toho, aby nejak výrazne trpeli iné staty. Keď pozriem logy ten dmg je na ten equip fajn, povedal by som, že z toho ťažíš viac menej maximum, avšak je to zhruba o 2k menej ako točíme my. Každopádne to vyzerá, že hrať to vieš len by to chcelo lepší equip. Zatiaľ ani áno ani nie, porozprávam sa s Kageiom a cez víkend ti dáme vedieť.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeSo september 04, 2010 5:36 pm

Vidím, že Teurgo stále s tej horkej hlavy nevyrástol Razz
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeSo september 04, 2010 5:47 pm

uz to neriesim sme si povedali o tom v guilde ze skoda slov na to, ako Judy v AMERICE? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeSo september 04, 2010 8:40 pm

V nedelu sa počujeme Razz
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimeNe september 05, 2010 8:31 am

Teurgove emo prispevky presunute do guild sekcie...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitimePo september 06, 2010 10:31 am

po zhodnotení neprijatý...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)   Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška rogue (Neprijatý)
» MUtilate Rogue (Neprijatý)
» Combat Rogue
» Combat Rogue
» Coronercz/Rogue/Assassination (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: