Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Shadow/holy priest faction change (neprijatý)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Ghost
Anonymný




Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimeNe september 19, 2010 9:48 pm

Zdravím Deep thunder,

vím, že equipem úplně nesplňuji Vaše požadavky na člověka, který se hned zapojí do progressu Liche HC, což je pro Vás určitě priorita, ale prý máte momentálně nedostatek shadow priestů tak to k vám zkoušim..přestože se mi do toho po shlédnutí WoL moc nechtělo, protože je dost dobře možný, že to od Vás "za odměnu" schytám..na druhou stranu, jste equipem o něco výše, takže prosím, berte to na zřetel..myslím, že potenciál stát se pro Vás užitečným hráčem mám..

OSOBNÍ INFO:
Jméno: Mates
Věk: 20 let
Bydliště: Praha (CZ)
Ostatní: Jsem vysokoškolák studuji v Praze takže s raid timem nebude problém.

POSTAVY (EU Drak"thul ALI:
Main: Ghóstcrawler human Shadow Priest - 450enchanting/450JWC plus (cook,FA,fish vse 450) popřípadě mám skoro stejný equip na holy ,ale rád bych hrál shadow..Smile
Armory:[url=http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Gh%C3%B3stcrawler[/ url]
Equip: Mno zhodnotil bych se ,že eq je průměrný 264lvl nejvíc fail jsou trinkety a pak jestě haste tam jsem čekal na kalhoty s festera a neck z lodě abych měl i Hit cap boužel nepadlo nic....
Alt: Create fekal/balance druid LW/skin
Alt: Ík mage arcane ENch/JWC
(nemyslím, že je třeba linkovat armory a komentovat stav i u altů, pokud ste opačného názoru, tak dejte vědět moc na nich teď nehraju soustředim se na maina)
PvE vs PvP: No u mne je to jasná volba PvE je vždy na prvním místě PvP hraju také ,ale nebaví mne to tolik jako PvE.

ZKUŠENOSTI:
Tbc vše okrem SSC.
NAXX 10,25- clear undying,immoral
OS 10,25 - clear Nightfall,TV
EoE 10,25 - clear
Ulduar 10,25 - clear HM bez Algalona boužel.
ToC 10,25 - clear on HC 4/5
Icecrown citadel 10 - 11/12 HM
Icecrown citadel 25 - 11/12 HM
(taktiky nastudované všechny)
Jinak rád sbírám achievy,mounty a pety z dungů a normálně...

Guildy: Wow hraju od začátku co vyšel na vanille a poté na offíku prošel sem (kara,BT,SW prostě vše co nám krásné TBC nabídlo) aliance ,ale poté co většina ALi guild odmigrovala na Burning Blade sem se rozhodl migrovat s kamarádem na server Kazzak kde sem vstoupil do TOP guildy na realmu Slash cry kde jsme odprogressovali NAXX,OS,EoE,Ulduar a ToC v ToGC jsme se dostali jen na 4/5 potom sem si dal pauzu a díky náročným nárokům v SC jsem se rozhodl opět se vrátit na DT do guildy KoK ve ,které jsem teď pobýval 4 měsíce ,ale boužel guilda śe rozpadla jelikož se tak měsíc nesložil raid..a tak mě osud zavál k hordě..Smile

TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI:
FPS: nad 30 v raidu guaranteed
Latency: kolem 50ti ms, chance to be afflicted by disconnect 1%
Voice: TS a VT samozřejmostí, kvalitní sluchátka pro slušnou komunikaci (žádný z Kauflandu ze stojanu vedle rohlíků)
s PC opravdu problém nebude, mám to poladěný do pohody..navíc nehrozí, že budu muset jít off kvůli enraglým rodičům

WoL: Boužel teď k dispozici žádné nemám a momentálně mám PC v opravně ale jakmile se k němu dostanu linknu ňákě recounty (2-3 dny max) jinak na Festerovi a rotovi přibližně 12Kˇplus mínus DPS když je kill okolo 3:30min.

ZÁVĚR: Závěrem bych chtěl jen říct ,že bych k vám moc chtěl a jakmile mě přijmete můžu migrovat. Raidovat bych mohl boužel až od 29.9. což je po dalším save.Díky za pozornost Ghóstcrawler

Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Sig-1850091
Návrat hore Goto down
Kbelda
Raider
Raider
Kbelda


Počet príspevkov : 59
Registration date : 19.09.2010

Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimePo september 20, 2010 9:19 am

Jsem tady sice jenom pár hodin, ale talenty by se daly udělat uplně jinak. Navíc Glyph na Pain už se nepoužívá Smile a ta Staff je taky k ničemu... To je jen moje blbá připomínka Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Ghost
Anonymný




Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimePo september 20, 2010 10:19 am

Ano ale talenty mam tak kvuli malemu haste ten glyph muzu vymenit za mind sear podle bosse.Tu crap staffu sem chtel vymenit ale Fb a rigor mi vybrali off mam takze cekam jen na weapku diky zatim za coment a velkej gratz za Lk hc!
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: hello   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimePo september 20, 2010 11:08 am

ahoj nepatrim k tym aktivnejsim priestom ale nieco na priesta sem napisat musim cest by mi to nedovolila byt ticho takze Smile

gemovanie haste a spiritu to ee ked mas socket bonus viac ako 7spp tak sa dava 12spp10spirit modry suter inac 12spp10haste orange , cize ten haste spirit je hlupost to lepsie je tam dat 23spp

az na tu stafu to mas v pohode eq zozen si MH z toho prveho bossa v icc 25 a OH z princov pripadne 2 bossa v 10hc, boty si zober z festera .

ten glyph SWP je dobra vec ked si upravis talenty co by si mal
1.varianta talentov kym nemas min 900haste tak talenty z focused mind daj do improved VE na grupu je to ako + 1 dotka od healera.
2. varianta ked budes mat trinket co ma haste zo sindry alebo RS tak si vyhod Mind Blast lebo MB sa uz moc nepouziva len ako dotahovacka ked ti ostava daka sekunda casu na novy VT a ty nechces natiahnut a clipnut novy MF .

a ten glyph SWP sa meni len na LK na hc za mind sear cize dualspec nahodit na shadow Smile

12spp>10haste>10crit>10spirit
Návrat hore Goto down
Kbelda
Raider
Raider
Kbelda


Počet príspevkov : 59
Registration date : 19.09.2010

Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimePo september 20, 2010 11:29 am

Klokan napísal:
ahoj nepatrim k tym aktivnejsim priestom ale nieco na priesta sem napisat musim cest by mi to nedovolila byt ticho takze Smile

gemovanie haste a spiritu to ee ked mas socket bonus viac ako 7spp tak sa dava 12spp10spirit modry suter inac 12spp10haste orange , cize ten haste spirit je hlupost to lepsie je tam dat 23spp

az na tu stafu to mas v pohode eq zozen si MH z toho prveho bossa v icc 25 a OH z princov pripadne 2 bossa v 10hc, boty si zober z festera .

ten glyph SWP je dobra vec ked si upravis talenty co by si mal
1.varianta talentov kym nemas min 900haste tak talenty z focused mind daj do improved VE na grupu je to ako + 1 dotka od healera.
2. varianta ked budes mat trinket co ma haste zo sindry alebo RS tak si vyhod Mind Blast lebo MB sa uz moc nepouziva len ako dotahovacka ked ti ostava daka sekunda casu na novy VT a ty nechces natiahnut a clipnut novy MF .

a ten glyph SWP sa meni len na LK na hc za mind sear cize dualspec nahodit na shadow Smile

12spp>10haste>10crit>10spirit

+1

Akorát k tomu glyphu na ten pain.. Podle mě je to 100% zbytečnost.. Všude bych nechal ten MS.. Pokud si šikovný, tak na manu bys neměl vůbec brečet, i když musím přiznat, že LK hc je dost náročný na manu...
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: y   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimePo september 20, 2010 11:43 am

ked mas pred sebou jeden target bossa tak na manu shadow priest nedojde nikdy ale akonahle zacina fight kde mas multitarget zacina sa rozmyslat nad cd na manu (saufrang,profik,princovia a deto LK na hc) a ten glyph sa obcas aj fakt hodi na sindre,princoch,profikovy,rotfacovy kde musis behat ako debil rsp rozmyslat nad behanim Very Happy
Návrat hore Goto down
Kbelda
Raider
Raider
Kbelda


Počet príspevkov : 59
Registration date : 19.09.2010

Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimePo september 20, 2010 11:46 am

Klokan napísal:
ked mas pred sebou jeden target bossa tak na manu shadow priest nedojde nikdy ale akonahle zacina fight kde mas multitarget zacina sa rozmyslat nad cd na manu (saufrang,profik,princovia a deto LK na hc) a ten glyph sa obcas aj fakt hodi na sindre,princoch,profikovy,rotfacovy kde musis behat ako debil rsp rozmyslat nad behanim Very Happy

Ano máš pravdu, ale myslím si osobně, že to není tak moc potřeba Smile.. Pořád je tam Find a Disp., tudiž si myslím, ž enení potřeba, ale zase na druhou stranu,, každý je zastánce nečeho Razz.. Pravdu máme oba, zaleží na tom, jak se komu hraje dobře Smile
Návrat hore Goto down
Ghost
Anonymný




Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimePo september 20, 2010 12:02 pm

Gemy mam do haste kuli tomu ze z nich mam +70haste a kdyz tak malo tak se to hodi ale klidne presockuju talenty zmenim urcite dobra rada jak neraidujem ted tak sem si toho ani nevsim ten healing s VE je cool talent v Mb sem mel kuli stare rotaci.Diky
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitimeŠt september 23, 2010 8:50 am

Neprijatý locked...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow/holy priest faction change (neprijatý)   Shadow/holy priest faction change (neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Shadow/holy priest faction change (neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow priest (Neprijatý)
» Shadow priest (Neprijatý)
» Priest - Holy (Neprijaty)
» Keshko Shadow Priest lvl 78 (Neprijaty)
» Shadow Priest/ off Disco (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: