Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 SP/DISCO Deliktus

Goto down 
+4
Kagei
Mitrandir
Shaoran
Tormented
8 posters
AutorSpráva
Makiki
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 3:11 am

Feast My Minions !!!

1 ) Main
Jmeno postavy: Deliktus
Class: Priest
Spec: Sp/Disco
Link: [code]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Deliktus

Info: Sp gear zatim nestoji za moc, protoze jsem zacal hrat Sp cirka mesic z5.Disco gear mam full il 277 krom backu, trinketu a setovych shoulderu.Predtim jsem mel jediny spec a to disco.Nebyl by problem mit spec podle vasi potreby bounce

1,1 ) Alt*
Jmeno postavy: Goleem
Class: Warrior
Spec: Fury/Prot
Link: [code]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Goleem

Info: Fury gear mam odlogovany a pro predstavu prot gear full il 264 + 2 az 3 il 277

Berto tohle prosim jako jistou formu multy prihlasky.Je mi opravdu jedno jaky char z techto dvou bych u vas hral.Vyber charu i specu je opravdu jen na vas a vasich potrebach.Pro ty co do me zacnou rypat ohledne eq a rikat, ze jsem jen epax hunter mam jen jedno Surprised.Eq je, byl a bude a mackani buttonu 1 - 2 - 3 nam taky zustane asi naporad, ale grupa lidi s chuti do progresu a pohodova atmosfera na raidech to je to co hledam!

*ja vim cely je to vo pepikach cheers*


1,2 ) Alt* FOR FUN
Jmeno postavy: Drautius
Class: Drood
Spec: Resto/Feral(tank)
Link: [code]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Drautius

Jmeno postavy: Quana
Class: Paladin
Spec: Prot/Holy
Link: [code]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Quana

Este mam 80 lvl Huntera a Dk pak 76 Shaman a Mage, ale tyhle class uz nehraju.

2 ) PvE vs PvP
Vzdy jsem byl zamereny jen ciste na PvE a to uz od dob vanilla WoW, ale s prichodem WoTKL se vse zmenilo.Prubnul jsem si i PvP a docela me to chytlo.Neni to tak, ze by se ze me stal PvP hrac, ale jako prilezitostni zabava to jde Basketball.Pred pul rokum jsem prvne zacal ve slozeni Disco/Dk s konecnym ratingem 2250.Pak jsem zkousel Warr/drood, ale to bylo neco silenyho s konecnym vysledkem 1800 (2 mesice progresu a vono hovno No).Tedka zkousim asi tyden OP combo pig Sp/ R Drood, kde zatim mam 2000, ale este to poleze Laughing.Co se tyce pve tak mam odraidovano prakticky vse krom vanilla WoW (Este jsem ani nevedel co to raidu sou Very Happy ) a tedka Krom Liche 25 man hc a Helliona 10/25 man hc.Na Lichovi mam progres tak 3 mesice 1-2 raid dni v tydnu + Hellion 25 man 1 mesic 1 raid tydne a 10 ani nepocitam..

3 ) Proč Vy?
Duvod no.1: Mam ve vasi guilde par starych znamych a rad bych je ve wow jeste potkaval.
Duvod no.2: Nebudo chodit kolem horke kase - Ano*mate zabityho Liche na hc, Ano*mate solidni progress,Ano*chci bejt toho soucasti

4) Guildy - duvod odchodu
no.1: *Ware* - Prisel jsem k nim jeste za dob KZ v TBC, ale bohuzel jsem se jeste nedostaval do raidu a to byl prave duvod odchodu.

no.2: *PHGP* - S touto guildou jsem zacal progresova od dob SSC a TK a to me vydrzelo az do jejiho rozpadu.V tehle guilde jsem mel opravdu cest hrat a byl jsem rad jeji soucasti.Bylo to fajn drzet se mezi Top guildama na DT.Byl bych tam doted nebyt rozpadu Sad

no.3: *Synergy* - Moje posledni guildy.Zazil jsem sni vzestupy i absolutni dno.Duvod odchodu byl diky nechuti lidi chodit na raidy, jak progres tak farmu a bohuzel po prazdninach uz se to nedalo slepit dohromady.Musel sem tedy ohlasit Konec raidovani a rozpad guildy Mad

5 ) Komunikace
Komunikace me opravdu problem nedela.Nekdy mivam opacny problem. Laughing

6 ) Raidovaci zkušenosti
Mam odprogresovano vse krom vanilla wow (Teda do ZG si pro mounta chodim Smile )
TBC: KZ,ZA,GL,ML,SSC,TK,BT,SWP - V tu dobu jsem jeste raidoval za sveho surv huntera nick: Makiki
WoTLK: NAXX,OS,EoE,UL,ToC,ToGC - V to dobu sem raidoval se svym droodem nick: Drautius (25 man resto,10 man tank)
WoTLK: ToGC,ICC,RS - V to dobu sem hral disco priesta nick: Deliktus

Co se tyka statusu v danych guildach.Ve Ware jsem byl jen kratce a nedotahl to ani na raidera No .Po prichodi do PHGP jsem asi rok zastaval funkci raidery a potom do rozpadu jsem byl Class leader pro Droody.Byl jsem u zrodu Synergy a hned po zalozeni jsem se stal Oficirem.To trvalo do te doby co si nase GM a jedno ze dvou RL reklo, ze prestane hrat wow a proto museli vzniknout nejake zmeny.O mesic pozdeji se i nas 2 Rl rozhodl dat od wowka odstup.V tu chvili jsem se dostal na pozici RL, ktera me vydrzela az do rozpadu.Zkusenosti s delanim Rl mam tedy cirka rocni.Potom sem se dostal na pozici GM a znazil se s guildou neco udelat.To trvalo priblizne pul roku, ale bohuzel prestala hrat spousta kvalitnich hracu a zakladniho jadra.To uz bohuzel neslo z novacku najit a proto jsem ukoncil raidovani.Zkusenosti s vedenim guildy mam tedy pul roku.Ohledne strategii musim skromne rict, ze vim tak 95 procent veci na dany fight.Jelikoz funkce Rl me ponekud nutila koukat na videa bossu, vytvaret na ne taktiky a resit vse kolem toho.Nebojim se rict, ze znam kompletne vse krom vanilla WoW.

7 ) Podrobnosti o ACC
4 a pul roku vlastni prace, krve, potu a nolifovani Exclamation
Talenty mam takto pac me to vyhovuje Twisted Evil
Uvitam nejaky SP,Fury,Prot rady, ale na Disco me nesahejte Rolling Eyes

8 ) Jaky mas pristup k WoW
24/7 - permanentni pristup cheers
60fps na full
60ms latency
PC vlastni

9 ) Raid time
Cas ani dny me nedelaji zadny problem.Jsem zvyklej chodit na raid se 100 pro dochazkou s pristupem - cink 19:00 - raid time -brain on* - fun on - focus flower

10 ) WWS, WOL
Bohuzel v posledni dobe nemuzu dohledat.Pokud by to byl problem muzu snad neco najit.

11 ) Acko
Sak blizz je dela pro to, aby se delali tongue .Urcite sem pro kazdy a nevadi me nejaky ten cas progresu.Muj vztah je ciste pozitivni.

12 ) Kick/Inv
Myslim, ze pro vasi guildu budu prinosem.At znalostmi a hernimi zkusenostmi sveho charu, tak znalosti celeho wow vubec.Ve spouste veci muzu a rad poradim.Nabidnout muzu i svoje znalosti taktik a zkusenosti s delanim RL a vedenim kolektivu ˇlidiˇ elephant

13 ) Neco o me
Jmenuju se Tomas.Bydlim v Plzni.Je mi 23 let.Moje konciky jsou *pritelkyne*,wow,hospoda.Rad se napiju piva a nepohrdnu ani jointem.Jediny duvody meho odchodu od wow je pritelkyne a potom muj pesan ovcak/husky zabijak rabbit.Jinak jsem prakticky ukazkovej wow zavislak.Ano neni to jen hra.Je to styl zivota drunken .Momentalne jsem bez prace, ale puvodne robim programatora CNC stroju.Jsem docela vasnivej kurak, takze se stava, ze za raid padnou cely startky Question .Muzu vas uklidnit tim, ze muzu kourit normalne u pc.Nemusite se bat 5 min pauzicek.A nakonec moje motto - nenavidim slackery a lamy bounce .Snad vam nebude vadit ta spousta textu.Omluvte chyby.Ztm se mejte a preju prijemny rozhodovani Suspect

Chcete me? afro
Návrat hore Goto down
Makiki
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 3:13 am

To smolim od 12 a voni uz jsou 3 rano Laughing vy me davate affraid
Návrat hore Goto down
Tormented
Raider
Raider



Počet príspevkov : 36
Age : 35
Registration date : 08.07.2010

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 3:27 am

Aaaale Makiki =).No,vyjadreni necham samozrejme na jinych,ja jen zdravim a preju gl s prijetim =)
Návrat hore Goto down
Makiki
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 3:49 am

Screen UI
Este jsem neco pofotil takhle k ranu at mate predstavu o pekle Smile
[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img97/8848/wowscrnshot092310034149.jpg][/IMG]

Uploaded with
Návrat hore Goto down
Makiki
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 3:55 am

Jo a jeste neni problem dodelat ihned profese u warra goldu je stejne dost tak co snima.
Jinak bud zdrav torme Wink
Návrat hore Goto down
Makiki
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 4:55 am

Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 11:33 am

- přihláška pěkně sepsaná, zkušenosti s raidováním taky, wow Tě evidentně furt baví takže za mě PRO, aspoň tu bude o dalšího plzeňáka navíc Razz
ps.: ale na tom priestovi to bude chtít ty achievy vyhnat nahoru tak na 10k aspoň Very Happy
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 12:05 pm

tak určite by sme potrebovali skôr SP, toho nám treba ako sol, vrámci poskladania equipu to máš viac menej v pohode, isto sám vieš, čo by si mohol vylepšiť, kde by sa mohlo spiritu ubrať a critu pridať, ale to musí popadať, skôr by ma tie WOL zaujímali, skús ich ešte niekde pohľadať Smile

čo sa týka tohto "ale na Disco me nesahejte Rolling Eyes " tak to by som sa aj na ten disco equip aj na talenty už len kvoli tomu pozrel Very Happy, žiaľ nemáš to na armory, ale tak ak by si niekedy bol u Nás nútený ísť v Disco isto by si musel spraviť tak ako by Ti Mitrandir (ja) radil Razz Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 12:17 pm

btw Neprijali sme teraz nedavno Kbelldu ako shadow priesta ked hovoris ze by sme potrebovali sp? Všetko je ok až na tie achievy Very Happy ešte si pozistujem o tebe nejake info potom sa vyjadrim...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kbelda
Raider
Raider
Kbelda


Počet príspevkov : 59
Registration date : 19.09.2010

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 12:56 pm

A tak zase si zaspamuji.. Krom pár doplňků má lepší, možná stejný gear, jako já a mačkat to umí.. Suspect spam
Návrat hore Goto down
Makiki
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 1:45 pm

Tak acka mam po postavach jak jsem je stridal jak ponozky :)dodelat ty stejny uz se mi ani na priestovi nechtelo a taky jsem mel spoustu prace s vedenim guildy :)jinak poporade
[code]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Makiki
[code]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Drautius
[code]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Deliktus

Ty z 25 icc se delal posledni raid, ale bohuzel jsem na nem chybel tak proto je porad nemam Smile

Jinak ohledne toho disca tak jsme se ti odlogoval v Disco gearu + talenty mam cirka takto
[code]http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=5&tal=0503203130300512331323231251005501030000000000000000000000000000000000000000000000
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 2:27 pm

SP je na LK HC veľmi dobrá classa, okrem toho že si nadotkuje bossa na valkyrach a 1 spomaluje (čiže ide damage bossa aj val'kyru) tá divine hymna je vo chvíli keď vezmú valkyri jedného alebo aj oboch Disco priestov spell, ktorý to zachráni. Kebyže máme 3 SP v raide tak by to bolo skvelé, každý na 1 Val'kyru a máme tam spomalenie a hit. Smile

A offspec máš výborný (drobné nedostatky sa vyriešia dropom), mať 277 T10 v bagli to by ma trošku hnevalo, ale aspoň by si bol pre Nás záloha za mňa alebo Smrťa, keby sa Nám nedalo prísť na LK HC.

Ja som jednoznačne a 100% ZA PRIJATIE.
Návrat hore Goto down
Dolik
Raider
Raider



Počet príspevkov : 89
Registration date : 23.09.2010

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 6:19 pm

pro, dobrej RL, hrat umi :p
Návrat hore Goto down
Yaminia (Madi)
Friend
Friend
Yaminia (Madi)


Počet príspevkov : 52
Age : 46
Location : Prague
Registration date : 02.12.2008

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeŠt september 23, 2010 7:35 pm

aa Makiki - znama firma:) dobrej player, kdyz se jeste vrhne na ty achievementy... prijetim (treba na zkousku) se nemuze nic zkazit.
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: no   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeSo september 25, 2010 12:00 am

co sa tyka tvojho dps tak s toho vies vymackat urcite minimalne o 30% viac to ti garantujem Smile ale jo vyzera ako schopny clovek Smile aspon bude v dataci konkurencia Very Happy
Návrat hore Goto down
Makik1
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeSo september 25, 2010 8:51 am

Nevim kde jsi co nasel za moje dps.Ale muzu rict , ze kdyz nedelam Rl tak jak heal tak dps jde o 50 procent nahoru :)ale to asi sam vis pokud jsi to nekdy delal Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: :D    SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeSo september 25, 2010 11:45 am

len som kukol ten screen co mas na dummy a jo viem o com to je ked robis rl
Návrat hore Goto down
Makik1
Anonymný




SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimeSo september 25, 2010 12:22 pm

xD to jsme jen tak vyfotil Smile.Dam tam lehce pres 7 k
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitimePo september 27, 2010 7:34 am

Zalozny disco by sa nam mohol hodit v pripade ze bude chybat niekto z legendarnej dvojky Very Happy Za prijatie na skusku...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





SP/DISCO Deliktus Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP/DISCO Deliktus   SP/DISCO Deliktus Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
SP/DISCO Deliktus
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lightdark - Disco Priest
» Lightdark - Disco Priest (Neprijatý)
» Smashing- Priest - Shadow/disco (Neprijatý)
» Shadow Priest/ off Disco (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: