Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Söra MM hunter

Goto down 
AutorSpráva
Söra8
Anonymný

OdoslaťPredmet: Söra MM hunter   Št september 23, 2010 10:16 pm

Zdravím guildu Deep Thunder.

Söra, MM hunter, 80,
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=S%C3%B6ra
Jedu zasadně pve.

Jte jedna z nejlepších DT guild, která má navíc i svou širokou historii, viděla jsem velice kvalitní pugy za cílem kvalitnějších achivů, kteří členové vaší guildy pořádaly a udělalo to na mě dojem. A navíc čí by nebyl sen, mít ve vedení takového achiv hunta.

World iz mine- Rozpad guildy

S komunikaci na jakémkoli zařízení nemám nejmenší problém.

S wow na oficu sem začala později tudíž jsem jen byla u progresu icc 25 11/12 HC, ne

Vlastonuční, kupování neschvaluju, optimální talenty pro MM, jedu na 100% cap arpenu, tudíž se vám asi nezdá malý hit, který podotýkám nahrazují jídlem(+dělám na tom) Jewelcrafting se vyplatí 3x 34 arp+ z Enchantingu 80 ATP

Nedělá nejmenší problém, hraju na nejvyšších detailech a nikdy jsem s tím neměla problémy.
vlastní pc
18

Čas mi vyhovuje, nebude nejmenší problém se 100% docházkou.

kód:
http://www.imagehosting.cz/?v=wowscrcic.jpg

Achivementy jsou koníček Smile chci je mít jednou všechny a pilně na tom dělám, navíc zastávám názor že do Cata to bude velice důležitá věc pro guildu

Doufám, že budu dobrý přínos pro vaší guildu, svými skušenostmi i touhou po achivementech

Očekávám případné dotazy, či připomínky.
Návrat hore Goto down
Kapo
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Št september 23, 2010 10:32 pm

prihlaske dost strucna -
achievy pekny +
gear taky +
mame 3 aktivny huntri -
samozrejme otakza dataca je otvorena oO
nevidim ziadne logy -
myslel som ze to .jpg bude foto v rl to by bolo + Very Happy ale ne
ehim by mala partacku +

musia sa vyjadrit huntri inak gl

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Simajz
Raider
Raider

Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Št september 23, 2010 11:07 pm

Zejtra se na to kouknu mám tu ještě seminárku a už se mi chce spát gn Smile
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 4:53 pm

No tak je to tu, konečně nějaká přihláška od huntera teda vlastně od hunterky.

Tak k věci. První co mě dostává je
Söra8 napísal:
optimální talenty pro MM, jedu na 100% cap arpenu, tudíž se vám asi nezdá malý hit, který podotýkám nahrazují jídlem(+dělám na tom)

Je sice hezký že na tom děláš a pojídáš hitový steaky, ale ani to ti s tvym 1/3 Focused Aim hit cap nedá což je tak trošku fail hlavně že máš 1417 arpen tudíž něco přes 1% nad capem místo toho si tam dej 10agi 10hit/crit ještě budeš mít socket bonus to jsou čáry viď. Trueshot auru nepotřebuješ vždy se najde někdo kdo těch 10% mít bude a ve 25 většinou problém s manou neni pokud se dává judgement a je plnohodnotnej replenishment takže i 1 bod z Rapid Recuperation si můžeš dát do Focused Aim což už jsme na hit capu. už si můžeš vyměnit i ten hit socket v prstenu a s jídlem budeš teda o asi 0.04% pod hit capem ale to už nemissneš, možná jeden z 20000šípů.

Dál mě zaráží proč máš asi o 4% míň crit chance, když máme v podstatě stejnej gear ah už vim jedno procento je rasa ale zbytek ? možná pásek kterej ti dá 1.61% ale kam zmizly ty 2 procenta nebo 1.5 to nevim Smile

Ještě edit ke gearu: Sežeň si boty z Marrowgara na hc 277 pokud možno, nebo jestli nechceš řešit hit jídlo a papat rybičku tak boty z Princů 25hc a pásek z Festera ale ten nepadá ani nám, možná budeš mít luck. (tam asi budou nějaký ty ztráty těch zrádných % critu Razz )

Screen nevim jestli má bejt UIčka nebo toho recountu, kterej z Blood-Queeny nám nic neřekne. Bez logů dál ani krok, máme 3 aktivní huntery včetně mě a zatím teda nevidím jedinej důvod brát dalšího. Takže zatim NE uvidíme jak se k tomu postavíš.

Majty Simajz
Návrat hore Goto down
Sora8
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 5:20 pm

Dobra, dobra vse se da spravit, a ta trueshot aura, uprime u nas bylo malo huntu a malo MM takze bylo nutne to mit aby bylo dole i nahore u haliona bonus jelikoz sme nemeli dk/enha kdybych vzala boty z marograva nemela bych 100% arp, nebot hedku ktera mi s tim pomohla sem ziskal ve stredu takze tak, hmm pasek z festera kdo by nechtel ale co raiduju spadl jen jednou a ja fakt nemela tu prioritu, otazka hitu by se dala vyresit snadno jinymi itemy jenze sindru hc oni nerekilly takze neck ktery by taky helpnul sme v zivote nevideli, a arp trink nam taky nespad kdyz sme promeskaly 4 savy haliona a sli s pugem... necpu nikomu uicko, jinou statiskou sem pochopila ze aspon recount bude k necemu ale to se tu asi nikomu nezamlouva a s tim arp jak rikas 1% navic to mam od te doby co sem vrazila token do headky kvuli vice arp abych si mohla dovolit vzit neco s hittem ale jak rikam od stredy sem to fakt nemela jak stihnout
Návrat hore Goto down
Sora8
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 5:43 pm

a upřimě ta tvá kouzla nejak nezabiraj;) neodebrala jsem 20 hittu prehazela talenty na 2%hitu navic najdela se a furt mi chybi 1,5% a ne 0,2% ale koukam tobe chybi 4,28% tak se na to asi muzu vysrat uz taky^^ ale za ten talent dik
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 6:07 pm

Nevim, jak to teda bylo u vás s halionem a rozpoloženim raidu v 3rd phase ale nevermind Smile Asi jsis spletla ty boty s těma s princů který arpen nemaj maj místo nich hit, takže arpen cap pořád drží, nevim jakejma jinejma věcma bys to chtěla vyřešit upgrade normal necku na HC ti nic moc nepomůže s arp. Neboj taky mi 10 savů arpen trinket nepadl z haliona.

Komu by se obdélníček s číslíčkama z recountu zamlouval, když ti to řekne velký prd Smile Dám ti tu radu ještě jednou dej si do toho prstenu 20agility místo hitu, dej si někam do žlutýho 10agi 10hit a dej si Focused Aim na 3/3 spapáš steak s hitem a jupí hit cap víc bych to neřešil taky žeru hit jídlo.
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 6:14 pm

Sora8 napísal:
a upřimě ta tvá kouzla nejak nezabiraj;) neodebrala jsem 20 hittu prehazela talenty na 2%hitu navic najdela se a furt mi chybi 1,5% a ne 0,2% ale koukam tobe chybi 4,28% tak se na to asi muzu vysrat uz taky^^ ale za ten talent dik

Ano chybí mi 4,28% jeeenže 40hit dává 1.22% což se dostáváme na 4.94% + 3% hitu z talentů ? tadá 7.94% tak pardon sekl jsem se o 2 setiny stejně to už nemissneš prakticky. Máš 142hitu a kdyby jsi neměla ten hit gem v prstenu tak máš úplně stejně jako já proto ti řikám aby jsi to tak udělala + když vyměníš 10ap + 10hit budeš mít hit cap. nemusíš to měnit za 20arp ale do toho prstenu si dej 20arp a někam kde je žlutej socket si dej tamtěch 10ap + 10hit
Návrat hore Goto down
Sora8
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 6:33 pm

ted uz sem v haji jestli ap nebo agi nebo arp confused mno ale nejak sem to vykutila a fakt zejo trosku mi to zvedlo sice by to asi chtelo jeste vic ale asi to trosku uz prehanim ty ^^
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran

Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 7:29 pm

- ke gearu a talentům souhlasim s tim co napsal Nërthiel, nicméně mi přijde krapet bídný si dávat přihlášku do guildy a nemít pořešenej hit cap a řešit to až následně
- achievy + zkušenosti sou fajn, chybý wol bez toho se nedá moc co zkoumat
- jak už bylo několikrát zmíněno jsme 3 aktivní hunti a fakt nevim co by sme dělali se 4tým, v nejbližší době žádnej z nás taky zatim končit nehodlá takže hlavně z tohodle důvodu jsem PROTI
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion

Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Pi september 24, 2010 7:31 pm

snazi se, je videt snaha zmenit gear dle doporuceni simika, kterej se v tom vyzna. Nehada se s nim, ze to chce mit tak a tak. Myslim si, ze by tu sanci urcite mela dostat
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   So september 25, 2010 12:45 am

Dost. Neero nemyslíš že psát si přihlášku do top guildy na DT s nedodělanym gearem, neznalostí classy a čekat na někoho až se mi k tomu vyjádří a poradí mi co mám udělat abych to měl dobře, je trošku pozdě?

Když jsem večer otevřel armorku byl jsem rád, že jsi dala na moje rady trošku to teda předělala ejhle už sme na hit capu ejhle máme i arpen cap, ale když sem najel na talenty myslel jsem že padnu. Jak si proboha mohla vyndat talent z Go for the Throat ? áááá poslední rada, vyprdni se sakra na tu TA a nebo si vyndej jeden talent z Improved Steady Shotu, hezky si dej zpátky bodíka do GftT a 3/3 Focused Aim. Děkuju bože

NE
Návrat hore Goto down
Sora8
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Ne september 26, 2010 7:26 pm

Mno neznalost? me zase nedochazi proc mit okopirovane talenty shaorana nebo koho, a mit o bod min v stedy shot na kterem sme zavisly a je to halvni spell, a focus sem tam dala na rychlo protoze byl bd sraz a nestihlo se sry ^^ a kdyz je jsou tu 3 aktovni hunti tak teda bb
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Po september 27, 2010 7:33 am

Ja osobne nevem nech sa vyjadri Ehim Very Happy

Raider
Raider

Počet príspevkov : 33
Registration date : 19.10.2009

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Po september 27, 2010 12:47 pm

Tak ako ja sa do hunterov vobec ale vobec nevyznam a navyse tuto osobku nepoznam Smile ale rozhodne by som uvitala nejaku zensku spolocnost v guilde Smile otazne je ci je taky skill ako ja lol!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   Po september 27, 2010 1:32 pm

Po zhodnotení neprijatá sry

OdoslaťPredmet: Re: Söra MM hunter   

Návrat hore Goto down

Söra MM hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: