Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Alexstrassa retri (Prijatý)

Goto down 
+3
kekelten
Neero
Dolik
7 posters
AutorSpráva
Alex
Anonymný




Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 5:45 pm

Zdravím členy Deep Thunder

1 ) meno postavy, class, level

Alexstrassa, paladin, 80 lvl, 165 dní played

kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Alexstrassa

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?

PvP mě bavilo do doby než vydali TBC, pak už mě to moc nebavilo, takže hlavně PvE a PvP jen na achi.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?

Chcu k vám, protože bych rád killnul LK hc ješte před cata, což ve stávající guildě nehrozí a taky kvůli budoucímu
progresu v cata. No a jak sem se o vás dozvěděl? Stačí vlist do Dala a věčinou tam někoho od vás potkám a mam
pocit, že aji v gurubashi aréně sem někoho od vás potkal. Jinak mám u vás kámoša Ddolika.

4 ) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

Momentálně jsem v guilde The World iz Mine, kde je sice dobrá parta lidí, je s něma sranda, ale lidi se na raidech už
delší dobu nesnažijou a čím víc se blíží vydání cata, tím je to horší a tím víc na raidy vysloveně ser**. Navíc odešlo
pár duležitéch lidí a je problém poskládat raid.

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?

Ventrilo mám, ale problém je v tom, že pc mám v pokoju a brácha kolem 22:00 chodivá spat, takže nemluvím. Zatím
s tím nikdy problém nebyl.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

Wowko sem začal hrát 17.7.2006. První char byl warr (dps, protože v te době sem měl velkej odpor k tankovani), s
kterým jsem prošel ZG, MC, BWL, AQ 20. Následně přislo TBC a tam Kara, Gruul, Mag, SSC, TK a BT po Mother
Shahraz.

Pak jsem začal hrát paladinku a odhealoval sem Kara, Gruul, Mag, BT a Sunwell, tam mě bohužel utekl kill
Kil’jaedena, protože v den, kdy sme ho killnuli se mě podělalo pc a pak vyšel WotLK.

Po vydaní WotLK jsem sice ještě odhealoval par bossů v Naxxu 10, ale pak sem začal hrát retri a prošel jsem Naxx,
OS, EoE, Ulduar, ToC, ToGC 4/5 bohužel, RS normal a ICC 25 11/12 HC.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

Postavu sem si vyexpil sám a co se talentů týče, tak by byla ješte možnost dat 11 bodu do holy kvůli Aura Mastery
místo 11 do protu na Divine Sacrifice, ale tak to už je detail a lze to kdykoliv změnit.

8 ) jaký máš přístup k WoW:

Připojení k internetu je stabilní a jen vyjímečně se stane, že net přestane fungovat uprostřed raidu a už se do konce
nelognu.

S fps problém nemám, mám to na max detaily a jede to bez problémů. Jen někdy se stane, že z ničeho nic se mě
sekne nebo restartne PC. Bohužel Czech Computer má neschopny techniky a za 3 měsíce co to tam měli na nic
nepřišli.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na
tom? PS. Ulduar 25 chodíme dočistiť v Sobotu od 16:00 - 18:00.

Čas mě vyhovuje, momentálně jsem nezaměstnané, takže času je dost.

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika!

kód:
http://worldoflogs.com/guilds/16063/

11 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

Stačí mrknout kolik jich mám a bude vám to hned jasny Very Happy

12 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu,

Možu nabídnout kvalitní dps, připravenost na raidy a 99% docházku na raidy.
Návrat hore Goto down
Dolik
Raider
Raider



Počet príspevkov : 89
Registration date : 23.09.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 5:52 pm

Jeden z velmi kvalitnich retri palatu, ktere jsem na drak'thulu mohl poznat rozhodne doporucuju. (Pro acko huntery - i on je hunti)
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 6:27 pm

dmg dobra, talenty tez, equip asi momentalne bisco muze mit. Jsem PRO
Návrat hore Goto down
kekelten
Raider
Raider
kekelten


Počet príspevkov : 119
Age : 35
Registration date : 21.07.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 7:09 pm

infajt him...nech mam konkurenciu Razz

edit: gear sa ani neoplati riesit...ma BiS z ICC, dmg je tiez dobry, talenty tiez OK len by som prehodil ten jeden bod z vindacationu do Seal of Command...ten sa vzdy zide...
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 8:54 pm

ja som Za prijatie
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 9:56 pm

kekelten napísal:
infajt him...nech mam konkurenciu Razz
ruro je prilis easy pre teba? Very Happy ale nie akoze v dataci sa hadam miesto najde takze preco to nevyskusat
Návrat hore Goto down
kekelten
Raider
Raider
kekelten


Počet príspevkov : 119
Age : 35
Registration date : 21.07.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 10:22 pm

Pakinko napísal:
kekelten napísal:
infajt him...nech mam konkurenciu Razz
ruro je prilis easy pre teba? Very Happy ale nie akoze v dataci sa hadam miesto najde takze preco to nevyskusat

naco sa pytas...moj nazor nato poznas a netreba to tu rozsirovat Very Happy
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeSo september 25, 2010 10:34 pm

kekelten napísal:
Pakinko napísal:
kekelten napísal:
infajt him...nech mam konkurenciu Razz
ruro je prilis easy pre teba? Very Happy ale nie akoze v dataci sa hadam miesto najde takze preco to nevyskusat

naco sa pytas...moj nazor nato poznas a netreba to tu rozsirovat Very Happy

Ja byl dneska prvni na Hodirovi HEC Very Happy
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 12:33 am

s timhle typkem sem byl tusim v pugu co skladal sinula - immortal nic neposral, telentum nerozumim, gear vypada slusne Very Happy jsem PRO Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 8:55 am

Gear ok, Pocet achievov vyborny, Reputacia ok som ZA...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
anonym
Anonymný




Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 10:45 am

talenty má blbě, bez Comandu za to s 1 bodem ve vengence ? wtf, Kde je aura mastery ? Na co je retrákovi Divine sacrifice ? Aby to jednou použil a odsral si bublinu díky ktere může pochytat jedny spirity uplně sám ?
gear ano full 277 ale má na backu agi místo hastu, má 63overhit a nemá exp cap
Návrat hore Goto down
kekelten
Raider
Raider
kekelten


Počet príspevkov : 119
Age : 35
Registration date : 21.07.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 10:55 am

a ty si kdo pan Anonym?
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 10:58 am

kagei jukni na IPcku Smile) a porovnej to s userama Razz
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 11:48 am

anonym napísal:
talenty má blbě, bez Comandu za to s 1 bodem ve vengence ? wtf, Kde je aura mastery ? Na co je retrákovi Divine sacrifice ? Aby to jednou použil a odsral si bublinu díky ktere může pochytat jedny spirity uplně sám ?
gear ano full 277 ale má na backu agi místo hastu, má 63overhit a nemá exp cap

ok pane chytrak rozebereme co si napsal za sracky

Command je uplne k pici. Spirity na LK chytam pouze ja a nikdy jsem neumrel. Agi na backu je nekdy lepsi nez haste. Over hit cap je u pice kdyz ma veci nemuze s tim nic udelat. A expe cap ma diky glyphu. Cili to shrnu nemas ani v jedne veci pravdu a delas ze sebe kokota. Cya later
Návrat hore Goto down
anonym
Anonymný




Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 12:06 pm

ROFL Very Happy at si každej udělá obrázek
12+10=22 cap je 26
Command na Valkyry
AM na infest a behani

kolikrát hodí za fight Divine Sac a kolikrát AM ? 1 vs 8 ? tak co je asi lepší pro raid ? hmm

aspon ze je sranda
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 12:31 pm

anonym napísal:
ROFL Very Happy at si každej udělá obrázek
12+10=22 cap je 26
Command na Valkyry
AM na infest a behani

kolikrát hodí za fight Divine Sac a kolikrát AM ? 1 vs 8 ? tak co je asi lepší pro raid ? hmm

aspon ze je sranda

opet ti reknu co jsem ti napsal. Delas ze sebe debilka, kterej ma asi nador na prave hemisfere a tlaci ti na spankovy lalok. Jinak si to vysvetlit nedokazu

btw proc nam nereknes kdo jsi? mas strach?
Návrat hore Goto down
Alex
Anonymný




Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 1:45 pm

no taky by mě celkem zajímalo kdo to je:)

a k těm věcem co napsal:

Aura Mastery nemam, protože v guildě, kde momentálne jsem LK hc 25 nechodime

agi vs haste - rozdil v dps je zanedbatelnej, podle rawr +- 5 dps

moc hitu + malo exp - mam v batohu od minulyho tydne prstynek z HC lodě, jen sem ho ještě nenasadil

Seal of Command - využitelnej tak na trash možna a u toho lk by se možná hodil na prvni fazi, i když je to celkem zbytečny a možná ty valkyry, ale fakt nutně potřeba neni.
Návrat hore Goto down
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 4:24 pm

Alex napísal:
no taky by mě celkem zajímalo kdo to je:)

a k těm věcem co napsal:

Aura Mastery nemam, protože v guildě, kde momentálne jsem LK hc 25 nechodime

agi vs haste - rozdil v dps je zanedbatelnej, podle rawr +- 5 dps

moc hitu + malo exp - mam v batohu od minulyho tydne prstynek z HC lodě, jen sem ho ještě nenasadil

Seal of Command - využitelnej tak na trash možna a u toho lk by se možná hodil na prvni fazi, i když je to celkem zbytečny a možná ty valkyry, ale fakt nutně potřeba neni.

blbost jet do vakyr pres command, je to strasna ztrata dmge
Návrat hore Goto down
kekelten
Raider
Raider
kekelten


Počet príspevkov : 119
Age : 35
Registration date : 21.07.2010

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 4:34 pm

ani ne...
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitimeNe september 26, 2010 5:28 pm

Tato debata je nezmyselna zobereme na skusku a uvidime....
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Alexstrassa retri (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexstrassa retri (Prijatý)   Alexstrassa retri (Prijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Alexstrassa retri (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Retri paladin 80lvl (Prijaty)
» Ellysia - Retri Paladin (Prijatý)
» Retri paladin
» Retri paladin
» Retri paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: