Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Marksmanship hunter apply

Goto down 
+6
Shaoran
Irto
kekelten
Launcherek
Simajz
wozzy
10 posters
AutorSpráva
Hunter
Anonymný




Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeUt október 26, 2010 7:16 pm

1) Jmeno postavy, class a armory
Moje postava se jmenuje Yuula, je to Marksmanship Hunter. Za tuto postavu hraji od zacatku a tak mam s hunterem spousty zkusenosti. Samozrejme jsem prvním majitelem uctu.

kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&n=Yuula

2) PVE nebo radeji PVP?
PVE je pro me prvorade, PVP obcas ve volnem case.

3) Proc prave Deep Thunder?
Rad by jsem se opet vratil na stranu hordy a vasi guildu volim, protoze mym prvoradym zajmem je raidovani a progress. Znam Vas z dob, kdy jsem hraval na Drak'thulu.

4) Predchazejici guildy
PHGP (Drak’Thul) – Moje prvni guilda ve World of Warcraft. Zde projite vechny raidy krome Sunwell Platenau. Duvod odchodu byly neshody s nekterymi hraci.
Forged (Drak’Thul, pozdeji Ahn’Qiraj)) – Sunwell Platenau po pregress M’uru. Zde hodne lidi preslo do Black Division a bylo velice narocne poskladat raid. Pozdeji ve Wrath of the Lich King jiz na serveru Ahn’Qiraj „pokoreny“ Naxxramass, Sartharion + 3 draci, Malygos, a cas Ulduaru. Guilda jiz nevyhovovala mym pozadavkum a tak jsem podal prihlasku do Black Division.
Black Division (Drak’Thul) – Zde jsme zdolali cely Ulduar vcetne všech hardmodu, nasledoval Trial of the Crusader a nasledne Trial of the Grand Crusader. V zivote nastaly trable a musel jsem prestat hrat.
Equilibrium (Burning Blade) – Zde toho moc nebylo. Moc jsem si nezvykl hrat za alianci.

5) Ventrilo a komunikace
Nemam s timto zpusobem komunikace nejmensi problem.

6) Zkusenosti s raidovanim
Naxxramass - cele
Malygos - cele
Sartharion - cele
Ulduar - cele
Trial of the Crusader - cele
Trial of the Grand Crusader -cele
Icecrown Citadel – 10/12

7)Neco malo o sobe
Tak zacnu nejdriv necim o sobe. Jmenuji se Honza, je mi 20 let a jsem student. Jsem docela nekonfliktni clovek. Mezi me zaliby patri fitness a samozrejme world of warcraft.

PC:
Intel Core 2 Duo E8400
NVIDIA GeForce 260GTX
A-DATA 2x2GB

Pocitac s nikym nesdilim a mam k nemu vždy pristup. Internet mam optiku 25Mbps. Latency ve hre obvykle 70-90ms.

8) Mas cas na raidy?
Diky tomu, ze jsem student tak mam docela dostatek casu. Vas raidovaci cas mi uplne vyhovuje.

9) WoL, WWS
Bohuzel nemuzu dodat kvůli velkému casovemu rozdilu od posledního raidu.

10) Achievementy
Jsem jenom rad, když se plni raid achievementy.

11) Proc si myslis, ze bychom te meli prijmout?
Vim, ze se svým equipem vam nemuzu konkurovat, ale rad by jsem dokazal, ze svou class umim perfektne hrat. Rad by jsem se dostal do guildy, která ma tejne cile jako a to progress.

Návrat hore Goto down
wozzy
Friend
Friend
wozzy


Počet príspevkov : 179
Age : 33
Registration date : 08.05.2009

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeUt október 26, 2010 8:38 pm

Zdravim,
nejdriv se zeptam nick za hordu na DT si mel Zynial? Smile
Nu nevim jak to ted na raidech vypada kvuli dalsi pauze Very Happy ale pokud vim mame 3 aktivni huntery, s tim ze behem 2 tydnu zacnu aktivne znovu hrat i ja. Do cata by nas bylo 5. lol!
PS: horsi gear nez mam ja jsem hodne dlouho nevidel cheers albino
Návrat hore Goto down
Hunter
Anonymný




Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeUt október 26, 2010 8:45 pm

Ano, Zinyal. Nojo, za tu dobu co jsem nehral ten equip uz trochu zastaral.
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeUt október 26, 2010 9:51 pm

Ahoj.
Po dlouuhej době tu máme konečně nějakýho pořádnýho hráče s víc než dobrejma zkušenostma.
Ke gearu se vyjdřovat nebudu, je low je to jedno gear neni problém nabrat během chvilky na farmě. Talenty standartně a nevím jestli máš překopáno na mastery armorka to asi neukazuje, docela se to vyplatí. Dpsko si pamatuju máš velice pěkné, když jsem tenkrát ještě za dob Uld a ToGC sledoval vaše logy.

V guildě jsme sice momentálně 3 hunteři a Wouza začne zase hrát ALE. Mě raidovaní přestalo bavit a do cata sám se sebou nepočítám a Bresheda jsem v raidu už taky dlouho neviděl.

Tímto bych se chtěl zeptat jestli by jsi byl schopen to vzít za mě Smile a jestli počítáš s raidovánim i do Cataclysmu.

Pokud ano nemám nejmenší problém s přijetím Smile
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeUt október 26, 2010 10:45 pm

heeeej ja chcu taky death demise achi Very Happy ... zkusenosti az na ICC super jsem PRO Smile
Návrat hore Goto down
kekelten
Raider
Raider
kekelten


Počet príspevkov : 119
Age : 35
Registration date : 21.07.2010

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeSt október 27, 2010 1:29 am

Ahoj Zinyal Smile
Návrat hore Goto down
Irto
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 24
Registration date : 29.08.2010

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeSt október 27, 2010 11:55 am

Mno zeptam se primo vzhledem k tomu ze Equilibrium take celkem dobre znam jak se ti raidovalo pod beziho vedenim?
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeSt október 27, 2010 5:00 pm

čus, mě by zajímala jedna věc, když tak koukam na guildy v kterých si byl, tak jestli máš trpělivost raidovat v guildě, která ty bosse zabíjí o něco dýl než BD nebo EQ?, jde to, aby jsme Ti nedali inv, a tys nám pak po měsíci neleavnul s tím, že se třeba vracíš do BD...
jinak jestli Simajz přestane hrát tak bych byl PRO
Návrat hore Goto down
Hunter
Anonymný




Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeŠt október 28, 2010 2:24 pm

Simajz: Vse na mastery. Ano, pocitam s raidovanim v cataclysm. Prihlasku na ten mesic co zbyva bych ani nepsal.

Launcherek: .)

kekelten: Cau, promin ale nevim kdo jsi.

Irto: On Bezi obcas zvysil hlas na TS, ale dalo se to ignorovat kdyz to nebylo mineno na me.

Shaoran: Jestli se v progressu pokracuje dal a plni se i raid achievementy, tak nemam zadne nutkani neco menit. To, ze to jde o neco pomaleji mi nevadi.
Návrat hore Goto down
Dolik
Raider
Raider



Počet príspevkov : 89
Registration date : 23.09.2010

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeŠt október 28, 2010 3:21 pm

pro
Návrat hore Goto down
kekelten
Raider
Raider
kekelten


Počet príspevkov : 119
Age : 35
Registration date : 21.07.2010

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeŠt október 28, 2010 6:13 pm

Quelten Smile myslel som ze to pochopis, ale nevadi Smile

Inac som za...poznam ho este z Forged kde hral dobre...
Návrat hore Goto down
Hunter
Anonymný




Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeŠt október 28, 2010 6:36 pm

kekelten: Jaj, to mi nedoslo .p
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeŠt október 28, 2010 7:10 pm

Ok bro. Jsem Pro
Návrat hore Goto down
wozzy
Friend
Friend
wozzy


Počet príspevkov : 179
Age : 33
Registration date : 08.05.2009

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimeŠt október 28, 2010 7:40 pm

juhu cheers
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimePi október 29, 2010 8:11 am

Ja neviem my huntra teraz momentálne extra nepotrebujeme. Ale ak sa splní to že Simík hrať nebude tak by sa pre teba miesto našlo. Skúsenosti myslím si že máš z raidovaním na vysokej úrovni to je ok. To čo tu už písal niekto predo mnou. My nie sme guilda kde ideme cez mrtvoly a keď niekto niečo failne neni na VT niečo ako "ty kk.. vyje... co robis?! Very Happy Snažíme sa o seriozny progress ale aj o to aby v guilde fungovali nejaké vztahy Smile Takže asi som ZA prijatie.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimePi október 29, 2010 1:30 pm

u Nás sa to nehovorí na VT, u Nás sa to píše v channeloch a do whispov :-D
Návrat hore Goto down
Smrto
Warlord
Warlord



Počet príspevkov : 75
Registration date : 06.10.2009

Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitimePi október 29, 2010 3:28 pm

POznam s PHGP odkial sme odchadzali spolu ja, jacko aj zinyal spolocne pre urcite nezhody z vedenim...Som jednoznacne za prijatie, je to skiled hrac a kamarat.
tos vsio odo mna...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Marksmanship hunter apply Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marksmanship hunter apply   Marksmanship hunter apply Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Marksmanship hunter apply
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hunter
» Přihláška,80 lvl hunt (Neprijaty)
» Hunter MM SV
» hunter
» HUNTER

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: