Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Shadehaluz - feral tank /off sova

Goto down 
+6
Restor
Gataa
Gurtha
Gaulien
Zupi
Launcherek
10 posters
AutorSpráva
Shade...
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 6:24 pm

Shadehaluz - feral tank
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Shadehaluz

případně by se mnou šel i skilled holy palat,kterýho jsem si všiml,že taky hledáte (rl kámoš) - Geara ->
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Geara
,kterej by si podal přihlášku pokud by jste mě vzali.

Dole mám: ICC 10(12/12),ICC 25 HC(11/12), RS 10,25(umim fire i twilight)

RL: Jmenuju se Filip,jsem z Prahy,je mi 18 let a studuju na střední škole. Mezi moje záliby patří WoW(a pár dalších her jako Mafia II,Left for Dead 2,DotA ale těm se věnuju jen výjimečně), dál alkohol(prostě zábava s kámošema) atd.

Historie: WoW hraju nějaký 3 roky. Nějak od předposledního patche v TBC. Začínal jsem na serveru Lightbringer jako rogue "Gethelan". Raidy jsem ale moc nechodil,byl jsem jenom ZA,Hyjal a část BT. Před koncem TBC jsem neměl už na WoW tolik času,tak jsem s wow skončil úplně. Ovšem po pár měsících jsem se k WoW vrátil,ale už jsem se nevrátil na ofi,ale šel jsem za kámošema na freečko,tam jsem přišel ke konci TBC a ještě jsem stihnul párkrát Hyjal a ZA. Nejdřív jsem hrál na Equilibriu,kde jsem hrál nejdřív zase rogue,pozdějc jsem si udělal alta ferala a od tý doby jsem hrál už jen ferala jako maina(všude). Potom jsem přešel na asi nej česko-slovenskej server Twinstar a pak jsem hrál ještě tak 2-3 měsíce na jednom mezinárodnim serveru jeden z top na světě(na jméno si teď nevzpomenu). Na free jsem úspěšně odtankoval OS 10/25,VoA 10/25,EoE 10/25 a Naxx 10/25(na všech server až na Eq to jsem celej Naxx dal jen 10). Pak jsem ještě pár měsíců hrál na nej pvp serveru na světě Arena Tournamentu(kde jsem vyzkoušel v podstatě všechny classy). Pak jsem si dal znova od WoW pauzu a když jsem se k němu vrátil,tak ty kámoši z free přešli na ofi +1 co tu hrál celou dobu(Geara),takže jsem si na DT vyexpil druida a začal zas raidovat jako tank. Tu už se chodilo,ale dávno ICC,takže jsem začal ToCkem a hcčkama dokud jsem se nedostal k ICC. To znamená,že jsem vlastně úplně přeskočil UD,kterej nemám ještě doteď čistej. Jinak bych chtěl ještě dodat,že mě celou dobu dá se říct "učili" kámoši,který hrajou ještě o nějakej ten rok,dva dýl. Takže toho vim o všem víc a přišel jsem na všechno mnohem dřív než kdybych na to měl přijít sám.

Guildy(na ofi): Jak jsem psal v "mý WoW historii" na ofi nejsem moc dlouho,takže jediná guilda co stojí za řeč je moje současná ExtraVaganza,která se ovšem ve středu bohužel rozpadla.
Od guildy očekávám skill,pohodovou atmosféru a že ještě stihnu pokořit WotLK(tzn. LK 25 HC a RS 25 HC) + ještě aspoň nějaký farmy.

Off spec sova (nějakých 5,8k gs). Jinak když už jsem u toho gs,tak v tanku mám 6,2k. Samozřejmě mi o gs nejde a skládam gear aby mě to co nejvíc boostlo v tankování a ne v gs.
Alty ztm 80tky ztm nemám,takže se budu naplno věnovat droodovi.

Vt,ts,mikrák mám.
Comp i net mám hodně dobrej,takže mi to skoro nikdy nelaguje ani nedostávám dc.

Díky za přečtení a přeju hodně dobrý nálady při rozhodování Very Happy.
Shadehaluz
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 6:36 pm

ahoj opet - kolik mastery - jake glyphy? stapede zase neni omg Smile...

ty ringy a cloak normalne pouzivas do tankovani? + pvp wrist
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 6:55 pm

ako na co ti je v pve upgradnuty v talentoch bash ? miesto stampede s ktorym pri pulle naberies dost aggra (alebo sa aspon boostnes)?

tie glyphy na armory ukazuje dobre ?
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 7:22 pm

zupi obcas Smile tak se radsi ptam a cekam na odpoved
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 9:34 pm

sry ja som len pozrel armory inak som nic necital Razz
Návrat hore Goto down
Shade...
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 11:15 pm

mastery : 10,29 (41%) -reforguju do něj všechen haste(ptž ten je bezcenej), kterej nemám reforgnutej do capů.

glyphy:
prime- bersekr,mangle,lacerate
major- maul,frenzied regeneration,barkskin
minor- challenging roar,unburdened rebirth,aquatic form

pochybuju,že je stampede tak dobrej na aggro, autoattackem aggro nenaberu vůbec a gcd mi sníží tak o 0,1-0,2 sec (nvm klk) a to si myslim že taky nestojí za to abych si dával pryč brutal impact(bash talent) s kterym mám 10sec cd na kick(skull bash) a můžu si jako tank kickovat castery (lady, jarraxuss a addi) dá se tim zachránit situace + nějaká ta sec stunu se hodí navíc třeba na takový valkýře.
Návrat hore Goto down
Shade...
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 11:30 pm

ten wrist je fail no,ale žádnej lepší mi ztm nepadnul...jinak cloak a ringy hned odůvodnim... strength přestal dávat s patchem medvědům ap tzn. agilita dává ap(aggro),dodge,crit (i crit je už v podstatě tank stat,když se díky němu self-healuju,ale tak ten je furt vedlejší asi tak jako mastery v tomhle malym množství před cata,když ještě neni z itemů) ...btw armor už agi nedává
Návrat hore Goto down
Shade...
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 11:50 pm

oprava Mastery 11,03 (44%) jsem ještě něco reforgnul
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeŠt november 04, 2010 11:56 pm

Ako JWC mozes mat az 3 prismatic gemy, ty mas len 2.
Neviem ci ten hit v rukach je ideal.. a uz len taky maly osobny nedostatok, vymenil by som ten dodge trinket, ak uz tak velmi nechces nosit staminovy trinket, tak ten z haliona je mozno lepsia volba.
Návrat hore Goto down
Gurtha
Friend
Friend
Gurtha


Počet príspevkov : 72
Age : 45
Registration date : 27.07.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 8:23 am

dalsi tank druid, kterej potrebuje snizovat sanci na krit pomoci glyph of barkskin Very Happy

minule jsem k tomu jeste neco psal, ale jak pozoruju, je to nejaka hodne rozsirena nemoc, takze no comment
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 9:35 am

ehm ten talent Predatory Strikes ako tank myslíš vážne? ...
Pokiaľ viem Ravage sa používa v cat forme v stealthe keď si za targetom a to druida ani nemám.

Skôr by som povedal že si feral dps prerobený na tanka to vysvetľuje aj to haste..
Síce aj na to ho máš málo, pretože tam sa socketuje.
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 2:14 pm

for Gaulien
U tebe musim uznat,že máš pravdu hit v rukách je špatně hned to půjdu změnit,ruce jsem měl jako první a to jsem ještě neměl hit cap,dám si tam bud 20 agi nebo 18stam,asi spíš tu stam.
Trinket mi ztm žádnej lepší nepadl,pokud by mi padnul ten stamkovej ze sindry hc tak ho určitě vyměnim. Ten z haliona hc fakt nvm jako ap dává boost mýmu op mastery(v cata mi ho nerfnou),ale spíš myslim že ne kvůli tomu procu z toho dodgovýho(další "cd" se hodí,když budu chcípat).
Ten 3. dragon's eye jsem si včera smazal s tim,že jsem si vyměnil belt,dík za upozornění už ho tam mám.

for Gurtha
No jde vidět,že nevíš co má v major glyphech feral tank na výběr - takže možnosti co můžu mít místo toho:
-Glyph of Thorns(snížení cd - thorns jako tank fakt nevyužiju,max jednou při pullu)
-Glyph of Rebirth(no nvm jestli budu mít jako tank moc času někoho ressovat,jako ressnout ho s full hp a manou při nějaký mezifázi se určitě hodí,ale nevim jestli je to zrovna pro tanka)
-Glyph of Faerie Fire (10y range navíc to si radši zacouvám ty 3sec,když už je důležitý vzít bosse někam dál)
-Glyph of Feral Charge (barkskin je určitě lepší než snížení cd o 1sec)

for Gataa
To s tim hastem a že jsem feral dps předělanej na tanka jsem fakt nepochopil. -.-
Jinak to Predatory Strikes je pro tanka určitě nepotřebný, to využiju tak max. když tankuju nějakýho castera adda v kočce tak abych mohl dávat insta cyclony nebo healy...nechal jsem si to kvůli pvp,když jsem zrušil feral pvp spec --> neni problém změnit



...Jinak jsem zjistil,že mastery je mnohem lepší než crit,min. před cata určitě,takže si reforgnu i crit do mastery.
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 2:33 pm

reforgnuto Smile,takže zas update -> mastery: 12,47 = 49%
Návrat hore Goto down
Restor
Raider
Raider
Restor


Počet príspevkov : 39
Registration date : 18.05.2009

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:02 pm

Shadee napísal:
-Glyph of Feral Charge (barkskin je určitě lepší než snížení cd o 1sec)
nemôžem s tebou súhlasiť, pretože glyph na barkskin v tvojom prípade má asi taký účinok, ako keby si tam mal dieru... žiadny. avšetko je lepšie ako nič, nie? ;-)


Naposledy upravil Restor dňa So november 06, 2010 11:44 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:32 pm

no redukuje šanci na crit do mě o 25% a to se hodí na 12sec...a to může po každých 48sec... asi před hodinou jsem četl topic ferala pode mnou a viděl tam,že někdo psal,že je medvěd "uncritable" já teda nikde nikdy neviděl napsaný,že tank (feral) nedostane nikdy crit... to asi těžko... jako v pvečku tolik crity možná nedávaj ale hodí se to furt víc jak to ostatní , použitelný glyphy jsou jinak fakt jen ten faerie fire a rebirth,ale jak jsem psal :
citácia :
-Glyph of Rebirth(no nvm jestli budu mít jako tank moc času někoho ressovat,jako ressnout ho s full hp a manou při nějaký mezifázi se určitě hodí,ale nevim jestli je to zrovna pro tanka)
-Glyph of Faerie Fire (10y range navíc to si radši zacouvám ty 3sec,když už je důležitý vzít bosse někam dál)
takže jako nvm jestli jsou lepší, ale pokud je tohle pro vás nějakej epic fail(což neni) ,tak si to klidně změnim na jedno z těhle 2(viz. výš)
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:38 pm

ja sa nerozumiem do feralov ale nema feral def cap alebo nejaku abilitu proste ked nemoze od bossa dostat crit? Mne sa zda ze ano...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:40 pm

Prepac, ale preco bol defense cap pred patchom 535 na elity a 540 na bossov? Pretoze to bol stav, kedy si bol uncritable. Po patchi sa defense rusil a nemiesto toho dali kazdemu tankovi 3 body talentu, vdaka ktorym bude uncritable, tvoj talent sa vola Thick Hide a pokial mas v nom 3 body (ak nemas mozes uvazovat o liecbe na kramaroch a mozno ta daju aj do Ordinacie v ruzovej zahrade), tak ti netreba ziadny dalsi "uncritable spell ci abilitu", ktora ti bude maximalne na jednu vec, hadaj ktoru H, O, rimska 5, N a O. Preto si namiesto toho daj Feral Charge, pretoze vo vela encounteroch potrebujes prebehovat rychlo z jedneho miesta na druhe, alebo druha moznost, feral tank ma tak na prd glyphy ze nemas inu volbu ako feral charge.
Návrat hore Goto down
Jero
Raider
Raider



Počet príspevkov : 42
Registration date : 13.04.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:43 pm

Ten glyph sám o sobě epic fail neni, to se dá klidně změnit, ale když jsi schopnej napsat tohle a podat si přihlášku do jedný z lepší guild tak to teda klobouk dolů Laughing
citácia :
asi před hodinou jsem četl topic ferala pode mnou a viděl tam,že někdo psal,že je medvěd "uncritable" já teda nikde nikdy neviděl napsaný,že tank (feral) nedostane nikdy crit... to asi těžko... jako v pvečku tolik crity možná nedávaj
Z tohodle cos napsal jasně vyplývá že neznáš svojí classu, přečti si talent Thick Hide a pak tohle nemůžeš napsat....
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:47 pm

přečti si ho ty Wink... snižuje šanci,že do mě daj crit o 6%,to tam asi nebude kvůli pvpčku když je to 100%ní tank talent... nic takovýho že je uncritable
Návrat hore Goto down
Jero
Raider
Raider



Počet príspevkov : 42
Registration date : 13.04.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:52 pm

A kolik myslíš že má boss šanci na crit ty lolo Very Happy
btw: o PvP se tady vůbec nebavim, jde o přihlášku do PvE guildy tak očekávam čistě PvE talenty a samozřejmě i eq, nic víc nic míň.
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 4:53 pm

Měli by jste pravdu jedině pokud maj všichni bossové/addi max. 6% crit šanci. A to bohužel opravdu nevím, jakou maj bossové/addi crit šanci (a fakt nvm kde bych mohl tohle zjistit).
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:00 pm

Co takto sledovat theorycraft a blue posty? Vsetko bolo vysvetlene blizzardom. Sry ale ucit ta ze vdaka talentu nedostavas crit mi pride trocha nedomyslene, moje bezvyznamne ja je PROTI.
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:05 pm

Jako já se tu nechci hádat o jednom glyphu u kterýho je skoro jedno jakej budu mít ... pokud maj bossové a addi 6% crit šanci,tak je to samozřejmě zbytečný, jestli si je někdo jistej, že to tak je ,tak si ten glyph ihned předělám na faerie fire případně rebirth (ten feral charge sníží cd z 15sec na 14sec to fakt změna neni)
Návrat hore Goto down
Jero
Raider
Raider



Počet príspevkov : 42
Registration date : 13.04.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:06 pm

Absolutně nemáš zvládlej theorycraft. To že boss má 5% šanci na crit jenom MELEE útokem, SPELLEM nikdy necritne, je pro tanka základ vědět.
Navíc druid má tenhle talent už od začátku wotlk, takže poud jsi tohle někde nezjistil, nebo ti to někdo neřek tak to NO COMMENT.
Za tohle co jsi tu převed v přihlášce jsem jednoznačně PROTI
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:08 pm

No já sleduju blue posty, ne že bych teda četl každej a do podrobností. A tohle jsem teda nikde neviděl. Pokud to najdeš tak sem postni odkaz (případně ingame) ,díky.
Návrat hore Goto down
Sonick
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 52
Registration date : 29.06.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:15 pm

Kdyz se hlasis jako Feral Tank tak by si mel sledovat vse co se kolem Tank specu deje, a mit 100% jistotu ze vis co kterej talent dela a nebo nedela a mit celkove prehled. Kdyz chces hrat za tanka v top guilde nemuze se stat to ze ti lidi co tankujou jako offspec nebo ho maji jako alta toho budou vedet vic nez ty ;-)
Návrat hore Goto down
Gurtha
Friend
Friend
Gurtha


Počet príspevkov : 72
Age : 45
Registration date : 27.07.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:15 pm

Kagei, ten clovek ma hodne pouze ve 2 vecech, a to je mastery a arogance, za me proti.
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:16 pm

Kdyžtak mě omluvte,že teď nebudu odpovídat musím odjet asi na 2hodiny. A prosim o ten odkaz na ten blue post,rád bych to viděl od blizzardu než se to lockne,díky.
Návrat hore Goto down
Sonick
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 52
Registration date : 29.06.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:17 pm

Gurtha: Naprosto s tebou souhlasim ;-)
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:22 pm

Nejsem arogantní, já tu aroganci cejtim spíš od vás, snažim se odpovídat zdvořile, jestli to vyznělo arogantně tak sorry. Teď už fakt musim.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 5:39 pm

Mam ozaj ine starosti ako hladat blue post 10 mesiacov stary len kvoli tomu, aby som naplnil tvoje ego.
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 6:48 pm

chcel by som vidiet reakciu healerov keby ta boss alebo shambling critol Very Happy, ja by som za starych cias dostal EMO Razz

PS : sry cital som len zaciatok toho talentu na redukciu cd kicku - moj fail No
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: mno   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 7:01 pm

mno takze

- eq talenty glyphy gem atd bla bla bla nato sa nebudem vyjadrovat aj tak tomu nerozumiem

- flame ma nezaujima

- ExtraVaganza sa rozpadla ? pecka vyhral som 2000 goldy Very Happy som ani nevedel

citujem aj kde bez kodu ale

"Od guildy očekávám skill,pohodovou atmosféru a že ještě stihnu pokořit WotLK(tzn. LK 25 HC a RS 25 HC) + ještě aspoň nějaký farmy. "

chces pokorit wotlk ? tak najprv zacni ulduarom pretoze behat icccko kde je 25ludi s 30% buffom a eq ti ide sam je lahsie ako uviazat snurky na papuciach , potom by som presiel na nieco kapanek tazsie a dajme tomu instanity na 10 s tojim eq to neni problem avsak eq je jedna vec a skill druha , ked uz budes mat nejaku tu znalost podla teba pokoreneho wotlku tak zabi aspon 4 bossov v togc ked uz nie 5 ,

dalej icc , kingslayer na 10 au 17.10.2010 uz pug to daval pred 3 a viac mesiacmi ,
co sa tyka icc 25 nemas ani zabiteho LK na 25 na normale a ty chces ist hc ? uprimne kamo bez sance , prebehnut 11 bossov na hc zvladne aj princezna andrejka a to nevravim ze tam nemas ziadne achivy nieto este draka ,

a kapanek nakoniec , 4.11 achiv hc frostwing na icc 10 a hned zato aj normal osobne si myslim len ze si raidy chodil ako offspec a nie ako tank lebo tank ma ine achivy s inym datumom .


sorry kamo aj keby tyto ludia zatvorili vsetky oci a kagei by bol totalne zlitej tak aj tak ta tankovat nenechaju .



edit : 80lvl si dingol 27.7.2010 to je 2mesiace aj dake drobne , nemas ziadne ale ziadne skusenosti s progresom za drooda pretoze v tom case sa okrem LK a RSka vsetko farmilo. a niesom si isty ale uz vtedy tusim bol v icc 25% buff

edit2: nasiel som este kapanek spiny , porovnal som co sa tyka progresu icccka 10 aj 25 teba a random nemenovaneho hraca z deep thundru (ja to niesom) ty si v icc zomrel iba 119x , raider DT zomrel v icc 1546x btw. a to nevravim ine dungy kde si kolko krat skapal a nieto este kolko krat daco zabil

zamna ako za narod klokanov a lamerov proti
Návrat hore Goto down
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePi november 05, 2010 8:57 pm

Njn nejsem na ofi tak dlouho. Zkus si přečíst v prvnim příspěvku(v samotný přihlášce) ten odstavec "historie",je to sice dlouhý,ale tam to všechno je.

Ale i tak jak tu už vidim reakce některých,tak mě nevezme a kdyby jo tak by to nebyla asi taková pohodová atmosféra,kterou bych chtěl. Aspon do tý doby než bych je přesvědčil.

Gaulien ok,jen mě to zajímalo,tak ti budu muset věřit (du změnit glyph na -> rebirth, třeba ho nějak využiju Very Happy)
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: ehm   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeSo november 06, 2010 2:25 am

ak ti mam pravdu povedat to co napises do prihlasky ma absolutne nezaujima premna je to nepodstatne nehram wowko pol roka a toto namne neni ale kebyze je nevezmem niekoho do guildy len preto ze ma dobry eq ale skusenosti ziadne , ako si sam povedal niesi tu dlho , najdi si guildu ktora ti pomoze vyradit nedostatky .


ako vravieva kamos , "na najvyzsie poschodie sa nedostanes nejak inac ako zdolat schodik po schodiku"
pre tych menej kvalifikovanych Black division je 10 poschodie Deep thunder 7 a ty si na 4. takze ti ostava zdolat este 3 poschodia ale presto verim ze do dataca coz mas este par tyzdnov napravis chyby a mozno sa raz stretneme bok po boku na bossovy a budeme superit o vacsie agro
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeSo november 06, 2010 11:18 pm

k tomu "druidovi" co si dal prihlasku jenom "LOL" dpc necetl sem to cely ale kdyz sem se dostal k tomu barskinu uz to nemelo cenu a jeste k tomu haste. TADY je videt ze nekdo nezna svoji classu...
gaulien DRUID byl vzdy uncritable, i ve feral dps talentech v medvedovi pred patchem. ted to zmenili.

GLYPH NA BARSKIN JE TOTALNI KOKOTINA PICOVINA NEJVETSIHO KALIBRU! pouziva se do PVP v restu/balance! kde te muze critnout!. jakmile mas talent tak te necritne!

ZA ME PROTI!



Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimeNe november 07, 2010 7:52 am

Uz toho bolo popisane dost... Neprijaty mame lepsieho kandidata sry cus gl
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Shadee
Anonymný




Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePo november 08, 2010 12:09 am

Však jo to je jasný... nevěděl to s tou crit šancí epic fail no(stačilo říct změnil bych a fail by nebyl,taky že už neni a rebirth se mi už párkrát hodil a to i jako tankovi)...

Jinak haste mám reforgnutej do mastery(kde neni do capů) ,už jsem to tu psal, tak nevim co hrotíte s tim hastem.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitimePo november 08, 2010 7:42 am

neries to urcite si najdes dobru guildu... hlavne hf Smile
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Shadehaluz - feral tank /off sova Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadehaluz - feral tank /off sova   Shadehaluz - feral tank /off sova Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Shadehaluz - feral tank /off sova
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» feral druid tank
» Druid feral dps/tank (Prijatý)
» Sqish aka Bulleater (feral dps/tank)
» Launcher - Feral druid tank + offspec dps/resto (neprijaty)
» sova

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: