Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Holy paladin

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Roxyna
Anonymný




Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 2:16 pm

Zdravím Deep Thunder..

Po rozhovoru s Kageiem jsem věděl, že nemá cenu si sem dávat přihlášku, když nestíhám raid time, nicméně, protože se mi líbí možnost ucházet se o místo healera ve vaší guildě, zařídil jsem si to tak abych raid time stíhal. Potom jsem se bavil s Kviskem a ten mi prozradil, že i kdyby jste mě vzali, dostal bych se do raidu až v cataclysm a to se mi moc nelíbilo, ale datač za dveřma a chápu, že už to teď nemá smysl, když ani nemám LK dole..

Takže, rád bych se k vám přidal s tímhle charem..

1) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )

Roxyna - Holy Paladin lvl 80 +
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Roxyna


2 ) PVE vs PVP čo ty na to?

Pve je to hlavní na co jsem se a na co se chci soustředit, ale rád bych si znovu zahrál areny.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?

Tak Deep Thunder je známá guilda, ale o tom že sháníte holy palata jsem se dozvěděl ze spamu trade od Kageie.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

Momentálně jsem v guildě Dreadknights, a moc se mi tu líbí, ale poslední dobou mě mrzí, že raději farmí acka v ulduaru než aby progresovali LK na HC a navíc mají v plánu spolupracovat s jinými guildami kvůli progresu a to je hl. důvod proč se taky hlásím jinam..

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?

Mumble, Ventrilo, TS - nerobí problém Wink

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?

10M:
Naxxramas (13/15)
Malygos (1/1)
Sartharion (1/1)
Wintergrasp (4/4)
Ulduar (8/14)
Coliseum (5/5)
Coliseum hard (5/5)
Icecrown (6/12)
Icecrown hard (3/12)

25M:
Naxxramas (12/15)
Sartharion (1/1)
Wintergrasp (4/4)
Ulduar (14/14)
Coliseum (5/5)
Icecrown (7/12)
Icecrown hard (11/12)


kód:
http://be.imba.hu/?zone=EU&realm=Drak%27thul&character=Roxyna

Nikdy jsem nebyl raid leader ani raid assitent ale protože jsem joinul k Dreadknights po mé menší pauze a celý progress ICC jsem pošvihl, tak jsem musel o těch bossech něco vědět, takže jsem kouknul na videa, něco přečetl, něco mi řekli a přiznávám, protože jsem některé bosse neměl ošahané, něco jsem failnul Sad


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?

Vlastní acc, expil sem vše na něm sám
Moje volba talentu: chvíli trvalo po patchy zvolit podle mě správné rozložená, ale ty co mám mi sedí nejvic, nikde jsem je nekopiroval.


8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
- zdieľaný / vlastní PC?
- koľko máš rokov?

Bydlím v centru města přímo na kabelu našeho providera, takže s netem není problém s FPS taky ne (vl. PC)
Jsem z jižní moravy a je mi 22 let



9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom? PS. Ulduar 25 chodíme dočistiť v Sobotu od 16:00 - 18:00.

Tohle mi dělalo problém, hl. úterý ale to jsem vyřešil, takže v tomhle problém už není

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )

Bohužel mám jen pár, screenu, tak aspoň tak:

kód:
http://img576.imageshack.us/img576/268/wowscrnshot110310234131.jpg


12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

Tak Achievementy jsou podle mě jen ego body, které flexuji naše armory Very Happy ne ty které je težké získat a za které je i odměna jsou super a rád se kteréh koliv zúčastním, i když nejsem žádny achievhutner..

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy

Myslím si, že člověk jako já, který se zúčastní každeho raidu a nevadí mu hodiny wipovat při progressu je přínos. Navíc jsem online pořád, když nejsem v práci a i když nemám tolik zkušeností, myslím si že dokažu v některý věcech pomoct/poradit ať už ve wow nebo okolo IT atd..
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 2:33 pm

Paladina mám, ale po patchi som na ňom vymazal celý equip jak som bol nas*aný...
Len ma zarazila jedna vec - jeden talent - Paragon of virtue ktorý ti dáva 100% hit ratingu zo spiritu
moja otázka znie - načo? Smile

A ďalej talent Blessed Life je docela useless pretože ako healer by si nemal dostávať dmg a už vôbec nie direct.
To už si radšej daj tie 2 body do Crusade v retri zvýšiš tým healing Holy Shocku o 20% Wink

edit: ešte som si všimol jednu vec, ale tu ma opravte ak sa mýlim - Eternal Glory - oplatí sa tento talent vôbec? pretože je 30% šanca že neconsumne Holy Power, pričom paladin ide cez beacon a tým že healuje beacon si stackuje holy power. To už sa skôr oplatí 3 body v divinity a 3 v tom Crusade Smile
Návrat hore Goto down
Roxyna
Anonymný




Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 2:39 pm

NO ja tu vidim že paragon of virtue zkracuje CD na divine protection a avenging wrathu a Blessed life? no je pravda, že ja nedostavám na raidu tolik direct dmg jako ostatní ale protože paladin ted potřebuje dost holy power, mě přislo dost užitečný, ale není problém, to změnit a co, jdu to vyzkoušet hned..
Návrat hore Goto down
Roxyna
Anonymný




Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 2:43 pm

Tak ano, da se rychle nabrat power skrze beacon, ale potěší, když WoG neconsumne power a hodí se to když raid dostává AoE dmg, ale podle mě je to spíš o stylu hrani.
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 2:43 pm

Prepáč, to Paragon of Virtue som sa sekol, armory ukazuje že to dáva hit zo spiritu, tu sa ospravedlňujem Smile
Návrat hore Goto down
Roxyna
Anonymný




Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 2:49 pm

Ja nevím no, to eternal glory procne třeba 5x za sebou a to se hodí, podle mě.
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 3:15 pm

No je to na štýle hrania, ale môj názor nemusíš vôbec akceptovať, nech sa vyjadria ostatní.
Ale je vidno, že si človek, ktorý si vie nechať poradiť Smile
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 3:32 pm

Equip uz asi nema cenu riesit, aj ked mohol byt ovela lepsi, ale budis.
Ku gearu by som len podotkol, ze si mohol dat Nightmare Tear do chesty, ziskal by si +7 spell power a do hlavy by si dal +int gem kedze tam mas cervenu dieru.
Skusenosti poslabsie, Halion ani raz zabity, LK si zabil len 2x, zvysok bossov v ICC si zabil tiez povacsine len 2-3x.
Návrat hore Goto down
Roxyna
Anonymný




Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 3:46 pm

Co ti na to mam rict no, mas pravdu, bylo to hl kvuli tomu ze jsem driv chodil jen s pugama, pak mel pauzu a ted teprve raiduju, ne jak v tbc kdyz jsem bydlel s rodicema a by sem na kazdym killu, ale ted nebudou pugy ani pauza, to se da snad dokazat az jen raidovanim v catacslysm.
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 3:53 pm

Gaulien napísal:
Equip uz asi nema cenu riesit, aj ked mohol byt ovela lepsi, .....
já si myslim že k eq je třeba přihlížet furt, icc je tady už rok, na žádnej jinej raid nebylo tolik času na raidování jako na tohle, a pokud má někdo slabej eq, když i s pugem jde dosáhnout celkem solidního gearu, tak jako nevim, co celej ten rok dělal, to už o něčem taky vypovídá....
zkušenosti taky slabý, od holypaláta kterej healuje tanky bych očekával něco víc...
ani jeden hotovej meta achiev na 310% draka, něčeho dosáhnout v pve neni zájem?
mi přijde, že jak je ted cata za dveřma, tak si každej myslí, že jeho působení v celým wotlk, kde má slabý výsledky, někam vyšumí nebo nevim
za mě PROTI....
btw. achievy nejsou k honění ega, ale vypovídá to o tom, co si v tej hře zažil, jak se jí věnuješ atd...
opravdu nevim, jestli je DT pro Tebe ta správná volba, když 80% lidí tady jsou achievhunti...
Návrat hore Goto down
Roxyna
Anonymný




Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 4:10 pm

Wotlk jsem zacal hrat kdyz uz se do ulduaru moc nechodilo a progresovalo se toc togc a pak icc a protoze jsem nemel vubec cas na raid time, chodil jsem pres den s pugama a s pugama se delaji blbe i achievmenty, kazdopadne mas pravdu, a achievhunter nejsem, nebo to se tak rict neda, celkem mi chybi guildovni kolektiv i mimo raidu navic kdyz vsichni achievy co chteli uz maji, kvuli me je nikdo znovu delat nebude a je to jen ma chyba, jde o to ze posledni 3mesice je to jinak, nejsem v praci vecer a i pres den mam casto cas, vsechno se da zmenit. Muj gear je slabsi, ale zase si myslim ze neni uplne low, podle me muj gear neovlivni dps raidu, hp tanku nebo tak neco, s healem neni problem bych rekl..
Návrat hore Goto down
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeUt november 09, 2010 4:50 pm

mno nevim jak ty ja mam s pugem achi na draka jak s mainem s guildou tak s altem jak v UD10 tak v ICC10. Ke gearu by se melo trosku koukat.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitimeŠt november 11, 2010 8:59 am

je nam luto ale ozval sa nam lepsi zaujemca uvidime ako sa osvedci ked tak ti este dame vediet cus GL
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Holy paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy paladin   Holy paladin Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Holy paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Holy Paladin
» Holy paladin :)
» Holy Paladin - 85
» Eugenity - Holy Paladin
» Pëjo - holy paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: