Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arcane Mage

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Eletricl
Anonymný




Arcane Mage Empty
OdoslaťPredmet: Arcane Mage   Arcane Mage Icon_minitimeŠt november 11, 2010 9:16 am

Zdravim Deep Thunder!

Moje meno je Tomas , mam 20rokov a pochdzam z Bratislavy.WoWko hrajem priblizne 1.5roka.Medzi zaluby patri wow , dnb , priatelia , party.


char>arcane mage (pre mna najviac vyhovujuci spec) theorycraft mam zvladnuty , ale nerobi mi precitat si este nieco viac k nemu.Odskusane mam aj fire a frostfire specy.Dualspec mam , druhy spec je pvp , ale ak to bude potrebne kludne ho zmenim na fire ci fire/frost pve.
Som si vedomy toho ze na mojom geare ako arcane este musim popracovat.A budem sa o to snazit tak ako to bude mozne.

Ja a PvE?Sem tam si zbehnem nejake tie Battlegroundy.Je to celkom zabava ale som vylucne pve hrac.

Predchadzajuca guilda.
Full Service -> progress ulduaru 25 po vezaxa, bez HM.Po case sa guilda rozpada , najma kvoli neucasti hracov na raidoch.
MYTH -> skusenosti s hardmodmi,clear cely ulduar25 az na alglaona .V triale som sa ale neosvedcil a preto som musel opustit tuto guildu.

Prgress,kliky.
V TBC som toho moc nenachodil co nasvedcuj aj repka violet eye, preto si tie raidy dohanam teraz.
Wotlk - naxx 10/35 clear, eoe 10/25 ,clear os 10 +3clear / 25clear ale +3 uz nie , aj ked progress tam bol.
Ulduar 10 - nemam clear , dovod? nemam stalu partu takze pug only, chyba mi tam len vezax a yogg.
Ulduar 25 - clear full + progress hardmodov leviathan HM down , XT HM down , kologarn HM down , Hm ktore som progressoval boli hodir a thorim , zial ale neuspesne.

Acc.
Je to moj jediny account a hram na nom len ty.

VT , komunikacia.
Nieje pre mna problem.Mikrofon + sluchadla mam a plne funkcne.

Pripojenie.
Antik internet,spokojnost nadovsetko.Nepada niesu s nim ziadne
problemy.

Riad time.
Vyhovuje.Logujem na cas , problemy so mnou niesu.Wipovanie a progress mi vobec nevadi som odhodlany dat do toho vsetko ! Smile
Na PC sa mozem dostat v podstate hocikedy , raid casu sa prisposobym.

Akym prinosom mozem byt?
Tak dufam ze kvalitnym dpskom.Som pohodovy clovek ktory rad pomoze ak moze
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Arcane Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane Mage   Arcane Mage Icon_minitimeŠt november 11, 2010 9:27 am

Chyba ti tu jedna vec a to meno charu Very Happy Ale podla prihlasky sudim ze to nejaka imba nebude Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Dolik
Raider
Raider



Počet príspevkov : 89
Registration date : 23.09.2010

Arcane Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane Mage   Arcane Mage Icon_minitimeŠt november 11, 2010 3:40 pm

Ahoj!

Urcitě mi tu chybí pár věcí, jinak přihláška fajn.

1. Určitě hoď nějaké wol/wws, vyber svůj nejlepší moment logů, které ti budou vyhovovat. Podotýkám, že mě ani nezajíma dmg dps(vyhni se screenutýmu recountu na figuríně, ps: většina lidí to ani neumí rozkliknout na spelly, graf DPS-nemyslim poměr hit/crit/miss koláč, apd.). Ve wol/wws se přeci jen dá vyčíst rotace, smrt, dmg taken(např zelený bukaká na profesorovi a festerovi, duchové na Lady apd.)

2. Odkaz na armory, ať víme o koho se jedná. Případné commenty někoho z Vaší guildy, ať se nemusím ptát já, to přeci jen bývá jako nejhorší reference.

3. Chybí mi tam Citadela, ale to se dočtu z armory - nezajímají mě killy, ale datumy. Icc se už může naučit každej dumbass a pokud ti nedělá problém defile, dotka na Halionovi apd,, není problém. Spíš jsou pro mě účelový ty datumy Tvých killů instancí, ktere tu zmiňuješ - kvůli pohledu na věc, jestli si to vyprogressoval a nebo vyfarmil - a hned na to se vztahuje to, aby si případně napsal historii svých guild(datumy) - pokud neznáš, nejvíce bude prospěšný vygooglovat si na netu svůj guild char history. Opět pro přehlednost, jestli kill date souhlasí s guild kill datem(rozmezí aspoň 2 týdny, kvůli případný střídačce apd.) Pokud to není, nevadí, stačí to rovnou napsat.

Jde mi o kvalitu, přece jen neřeším některé přihlášky jiných lidí, kteří se tážou lidí na wolka a jiné odkazy jen, aby viděli dmg apd., která je fakt k ničemu.

PS: Nezapomeň, že na battlenetu je nová armory, najdi si ji a pečlivě prostuduj, neházej mi starou, kde nevyčtu novinky z patche. Odkaz najdeš ve wow sekci, pokud ji tma nevidíš tak najdi na netu Surprised.

Zatim moje hodnocení: neutralní, doupdatuj zbytek Smile.
Kdyby si s něčím chtěl pomoct, napiš mi zde, PM, nebo ingame, dohodnem se na VT a není problém, uspěch je snaha.

S pozdravem Ddolik.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Arcane Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane Mage   Arcane Mage Icon_minitimeŠt november 11, 2010 4:34 pm

Ddolik nevem ci si mal vypisovat na tuto prihlasku vobec nieco kdze podla mna sa skor jedna o nejaky zart a nepodareny Smile
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Dolik
Raider
Raider



Počet príspevkov : 89
Registration date : 23.09.2010

Arcane Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane Mage   Arcane Mage Icon_minitimeŠt november 11, 2010 4:48 pm

Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arcane Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane Mage   Arcane Mage Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Arcane Mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Arrays Arcane Mage
» Foreal ARCANE MAGE
» Prihlaska - Arcane Mage
» Riokai - Arcane mage
» Mage arcane/fire

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: