Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Lightdark - Disco Priest

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Light
Anonymný




Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 9:53 am

Zdravim Deep Thunder


Volam sa Robo a mam 18 rokov, byvam uz takmer 3 roky v Anglicku avsak som s Banskej Bystrice, v Anglicku studujem ICT Software Hardware a asi tu aj ostanem, kedze nemam problem s anglictinou a ovladam ju.


Character:
Armory:
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Lightdark


Profesie:
Tailoring + Enchanting (Full)


Zameranie:
Takze moj main spec je Disco v ktorom mam vsetko do intelectu, kedze teraz to dava aj manu aj spellpower, co sa mi velmi hodi takze ako Disco nemam problemy s manou. Predtym som hraval Holy avsak v ICC bolo v guilde pozadovane Disco takze som si ho privlastnil a hram ho stale. Off spec mam Shadow, avsak v tomto specu nemam ziadne itemy, dalo by sa povedat ze ho mam len preto aby som v nom expil v cata, pripadne teraz pred cata sa snazim dobehnut nejake achivy.

UI Screen:
kód:
http://yfrog.com/5twowscrnshot101710185152j



Alti:
Pomalicky expim Paladina Bublle, expim ho ako Tanka avsak, kto vie co sa s neho vykluje v cata. Momentalny level je 49.


Tu je nejake to WoL co som nasiel s guildy aby ste aspon priblizne vedely, snazim sa vlastne len bublinkovat popripade Penancovat, ako uz viete Disco Healovanie neni zas nejak slozite, dolezitejsie je skor nacasovanie bublin, skoda je ze ich trosku nerfly avsak verim ze s narastajucim mastery sa to vylepsi.
kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/shchgh5334z6bn7a/sum/healingDone/


Historia:
Momentalne som v Guilde Monolith ktora sa v sucasnoti rozpada a vypada to s nou kazdy den horsie a ludia sa rozutekavaju do inych Guild, avsak ziskal som tu velmi dobre skusenosti, ICC25 HC 11/12, taktiez prejdeny Ulduar 25 a Naxx 25. Bohuzial na ofik som prisiel az na WOTLK takze som nemal moznost ich progresovat. v Tejto guilde som mal avsak takmer 100% dochadzku, nejake problemy som nikdy nemal. Jediny cas kedy nemozem na raid je Sobota alebo Nedela, kedy mam pracu, je to len jeden den v tyzdni, v tedy pridem domov okolo osmej.

Pokial ide o switch specu v cataclysme, som otvoreny navrhom a rad sa prisposobim Guilde, aby som bol co najvetsim uzitkom pre buduci progress.


PC/Komunikacia/Net:

Pocitac mam zatial v pohode no na ultra detailoch to urcite nemam, planujem avsak v najblizsom case kupovat pocitac, ktory uz bude uplne moj vlastny, takze setrim peniazky, potom budem urcite aj pri WoWku travit viac casu, mozem pouzivat Mumble alebo Vt s ktorymi uz mam skusenosti, takze si myslim ze s tym problem nebude, Internet mam 20Mbit takze problemy nemam.

Na konci by som chcel este povedat, ze som si sem daval prihlasku este pred Monolithom a priznam sa nemal som o svojej classe ani paru. Avsak po vsetkych skusenostiach co som ziskal v Monolithe a taktiez na elitistjerks, som sa snazil co najviac vylepsit svoje skusenosti. Preto dufam ze aj ked Ofik nehram velmi dlho, date mi sancu ukazat vam, ze sa viem snazit a dosiahnut maximum, aby som bol prinosom pre Guildu a taktiez si nasiel novych priatelov a ziskal dalsie nove skusenosti.

S pozdravom Lightdark, dakujem za kazdu odpoved.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 10:51 am

Zdravím Ťa

neviem aká je celková potrebnosti priestov v guilde ale minimálne healeri sa tam traja striedame, čo Ti práve ku prijatiu veľmi nepomôže, ale mimo to som sa pozrel na tvoju postavu a mám pár rád, čo by si mohol zlepšiť.

1. Talenty
dávať si do talentov Archangel, Atonement a Evangelismnie je zrovna šťastné riešenie, nemyslím si, že Ti to nejako pomôže v aktuálnom WOTLK healovaní, sám si povedal, že Manareg máš dobrý a damagovat Smitkovaním je strata času, ktorý radšej môžeš využiť na poriadne healovanie.

2. Glyphy
ak už si si zvolil spec v ktorom máš používať Smite (čo ako som vysvetlil je zbytočné mrhanie talentami a časom) tak si si mohol dať ako Major glyph Glyph of Divine Accuracy (18% zvyšený hit pre smite) pretože s tvojím haste, keď tak dlho castis ten smite a ešte missneš, tak to je už veľký fail. Ten Glyph of fear ward by som osobne nahradil bud spomínaným Divine Accuracy alebo najlepšie Glyph of Mass Dispel. A ešte miesto Glyph of Flash heal (ktorý je teraz dosť o ničom) by som dal Glyph of Power Word: Barrier.

3. Gear
socketenie máš dobré, to sa nedá pokaziť, snažíš sa dávať mastery čo nie je zlé, ale dávaš si ho na úkor haste, ktorého máš už i tak málo. Ak sa pýtaš načo Ti je haste, tak po príchode nových talentov dáva talent Borroved Time (buff, ktorý dostaneš po zacastení Power Word: Shield-u) len 10% spell haste. Čiže na to aby si pri shieldovaní raidu, mohol zacastiť shield s minimálnym GCD (1 sekunda) Ti treba 25% haste (820 rating), prípadne si to môžeš vylepšiť pomocou talentov do spellhaste v shadow časti (max len 3%)
Návrat hore Goto down
Light
Anonymný




Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 10:53 am

Dakujem za rady a rychlu odpoved na prihlasku, urcite vela s tychto veci peclivo svazim a uvidim co vylepsim.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 12:47 pm

citácia :
k už si si zvolil spec v ktorom máš používať Smite (čo ako som vysvetlil je zbytočné mrhanie talentami a časom) tak si si mohol dať ako Major glyph Glyph of Divine Accuracy (18% zvyšený hit pre smite) pretože s tvojím haste, keď tak dlho castis ten smite a ešte missneš, tak to je už veľký fail.

Ja som myslel ze sa hlasi k nam ako healer ne ? Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Light
Anonymný




Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 12:56 pm

Multifunkcny healer?:)heh ide o to ze pridali novy talent ktory som chcel v nejakom smere nejak vyuzit, bohuzial moc sa mi to nedary, stale su to len nejake nove pokusy ako boostovat heal. Ale myslim ze ten evangielism nebude uplne zbytocny v tom cata, alebo skor dufam v to uz len preto lebo je to zaujimava mechanika pre healera, prinajhorsom planujem v cata byt Holy, ak by som ako disco nebol moc k uzitku s novym progresom.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 1:54 pm

aktuálne je to skôr fun talent, pravdepodobne dobre využiteľný v PVP, ale pri healingu vo WOTLKu kde platí, každá sekunda je drahá a spamujme healy nonstop lebo máme nekonečnú manu sa to neoplatí využívať

Kagei možno si raz nahodím podobné talenty a skúsim v raide damage šmitkára na nejakom bossovi, že koľko to dá Smile
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 1:58 pm

dobrý topick k tomuto nájdeš na
http://www.plusheal.com/viewtopic.php?f=38&t=7563
kde sa jedná o čísla pre 85ku level s 346 ilvl gearom.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeUt november 16, 2010 3:09 pm

Kazdopadne nebudeme ta zbytocne natahovat healerov mame vela a priestov tiez sry neprijatý...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sprinter
Anonymný




Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Light dark    Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeSt november 17, 2010 9:22 am

Zdravim Deep thunder Smile
Sorry ze sa vam sem pletiem ale ohladom Lightdarka.
Vcera si podal prihlasku aj k nam a a asi este do 8 guild co som pocul na Vt .
Je to dost vtipny clovek lol!
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeSt november 17, 2010 9:31 am

ahoj Sprinter

Nám to v podstate ani veľmi neprekáža, keď si človek dáva prihlášky do viacerých guild ;-)
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeSt november 17, 2010 9:55 am

Nie ze nevadi ale nie je to az taky velky problem aj ked to na reputacii cloveka neprida lebo slusnostou je si podat prihlasku cakat na verdict a potom si podat prihlasku dalej...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sprinter
Anonymný




Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Lightdark   Lightdark - Disco Priest Icon_minitimeSt november 17, 2010 10:09 am

Tak je navas ci vam to vadi ale podla mna je to aspom minimalne neeticke ako vravel kagei tak by mal pockat na vyjadrenie prvej guildy a potom popripade podavat prihlasky dalej Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lightdark - Disco Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lightdark - Disco Priest   Lightdark - Disco Priest Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Lightdark - Disco Priest
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lightdark - Disco Priest (Neprijatý)
» Shadow Priest/ off Disco (Neprijaty)
» Smashing- Priest - Shadow/disco (Neprijatý)
» SP/DISCO Deliktus
» Priest (Prijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: