Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Fury warrior

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Soulmike
Anonymný




Fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Fury warrior   Fury warrior Icon_minitimeSt november 17, 2010 4:48 pm

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )

Soulmike, Fury Warrior, 80 lvl

kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/soulmike

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?

PVE vs PVP, da se to ohodnotit tak že je asi na každem co si zvolí, ale pro mě je PVE jednoznačně na prvním místě a také je to to, co mě nejvice baví. Neříkam že PVP je nuda ale taky si někdy rád hodím ten random Smile

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?

Měl bych zájem jít k vám protože vaše guilda ma velké jméno na DT, poctivost, ochota raidovat a dobrý kolektiv je u vás pro mě ta správná volba.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

Moje působení bylo dosud v guildě monolith ktera dobře prosperovala jen měla nedostatky v špatné docházce, a neochotě některých lidi. Jinak byla guilda super jenže ted ke konci lidi přestavaly chodit a už se nic nesložilo. Hodně lidí přestalo mit zájem a odešlo za lepším. Proto i já v částečně rozpadene guildě odchazim zklaman z rozpadu za novými poznatky a přátely.
A nadále chci plnit stejnou ulohu a snažení, ochotu na raidech ...

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?

Ne, ventrilo je dá se říct součást hry a proto nevidím problém ho nepoužívat.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?

S guidlou jsme se snazily táhnout to co nejdál..Třeba jako ICC 25HC 11/12, RS 25 take ale jen normal, HC se progresovalo stejne jako LK HC ktere se doposud nedotahly do konce..A zůstalo to v průběhu až do ted. Tosame snaha o Draka V ULD či Achievy v TOC..Dále jsem absolvoval samozřejmě i všechny starši raidy TBC atd..


- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?

RL ulohy se na mě nedostaly..Ale znalost taktik je u mě vždy duležité znát a proto jsem se vždy snažil jim co nejvice porozumět abych v praxi nedělal chyby do budoucna..V roli Fury wara ..Tank spot se ke mě zatim nějak nedostal..

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

- kúpený account / vlastnoručne levelované?

NE / Ano muj vlastní acc , Ano vlastnorucne bez zadné výpomoci.

- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?

Volbu talentů jsem vždy měnil na hodnoty splňující nejlepší chod jak na dps tak pro raid.. Při novém patchi to bylo změněno na pokud možno nejlepši volne hodnoty z nových talentů.

8 ) jaký máš přístup k WoW:

- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?

6MB připojení + 2X 3GB proc a 1 GB Grafika se staraji o solidnich 40-60 fps při 1920x1080 na full details, což je dostačující jak pro mě tak na hraní v raidu..

- zdieľaný / vlastní PC?

Používám ho pouze jen já

- koľko máš rokov?

Je mi 24 let

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom? PS.

Ulduar 25 chodíme dočistiť v Sobotu od 16:00 - 18:00.

Budu se snažit dodržovat Guild raid plán bez chyb a připadne nahrady včasně omluvim popř seženu náhradu..

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )

kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/y3halypsvlpvx6yj/sum/damageDone/

Hodne WOL nebylo zaznamenávváno hlavně ted ke konci a co přišel nový patch..
Ale aspon něco..

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

Jsem rád za každý nový achiev a jsem ochoten podstoupit progress za každý další..

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude +

pre tvoje prijatie do guildy.


Věřím, že vám můžu nabídnout dobré zkušenosti z předchozího hraní a učast na raidu, výborné znalosti a schopnosti fury warriora, ochotu progessovat, poslušnost na raidu a znalosi taktik..

Budu rad, za přijetí k poznání nových lidí a zkušeností.

S pozdravem Soulmike Fury warrior cheers
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior   Fury warrior Icon_minitimeSt november 17, 2010 5:22 pm

Hovoril som s tebou ingame dlhsie som ZA prijatie.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

Fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: ehm   Fury warrior Icon_minitimeSt november 17, 2010 6:08 pm

ale tak vyzera to byt schopny typek
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior   Fury warrior Icon_minitimeSt november 17, 2010 6:36 pm

Já ho znám už dlouho z půgu a vždy točil dobrý dps a byl to v pohodě hráč.. Dejte mu do ruky legendárku a bude topovat Smile Já jsem Za
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior   Fury warrior Icon_minitimeSt november 17, 2010 9:33 pm

Prihláška pekná, referencie dobré, uvidíme ako sa pobije o spot s konkurenciou king za
Návrat hore Goto down
PIGLAMPA
Raider
Raider



Počet príspevkov : 43
Registration date : 01.11.2008

Fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior   Fury warrior Icon_minitimeŠt november 18, 2010 7:59 am

Pár pugů sem s ním byl skvěle dmgoval,nefailoval sem určitě ZA. Smile .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior   Fury warrior Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Fury warrior
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Buracek - Fury Warrior
» Fury warrior - Tecora
» Gogs fury warrior
» Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)
» Protection / Fury warrior (neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: