Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Prihlaska do Gildy (Neprijaty)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Katarnik
Anonymný




Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska do Gildy (Neprijaty)   Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Icon_minitimeSo november 01, 2008 9:55 pm

1.meno, class, level + odkaz na armory
meno Katarnik classa druida level 70 + odkaz na armory bohuzel nedam protoze tam je jak jsem feral ale ja jsem resto tak se omlouvam

2.Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?
No jsem resto Drood a tak PvP vubec nechodim jenom mam rukavice healersky ale fakt jenom to mam

3 ) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.
No uvazoval jsem o tehle gilde uz asi tyden a nakonec jsme se rozhodl a chci jit k vam kvuli dobrodruzstvi kecani na Vt a dobry Dungy What a Face

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
no byl jsme v hodne gildach ani to nepocitam a nakonec jsme v Wild HOgs odchazim od tamtad protoze tam se skoro nic nechodi podle me

5 ) Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).
No nemam zadne problemy si dorozumet a co ja na to dobry no na VT radsi nic nerikam nevim se nak stidim a mkrofon bezproblemu

6 ) Raidovacie skúsenosti:
- Aké máš prístupy?
- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
K raidium mam dobre pristupy podle me ! Prosel jsem za instance GL ML KZ TK a trochu SSC a byl jsem na vsech killech az na SSC tam jsme dali jenom 2 bosse a BT tam prvni boss Najentus Raid Leader jsme byl hodnekrat a nedela mi to problemy asistent uplne v pohode a znalost taktik no neni problem se podivam na net Youtu be atd. a taky si je treba poslechnu na VT a pochopim to

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?
- si ochotný si upraviť talenty v prospech guildy?
No tento acc je muj a bratra hrajem na nem oba on ma rogunu a neni problem se z bratrem dohodnout koho pustit atd. no k talentum me vedla vlastni prace jsme si poradne precet co si mam dat a podle toho jsem to udelal Jsem si schopny udelat taleny podle kohokoliv jak budete chtit

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia?
- zdieľaný / vlastní PC?
- koľko máš rokov? Stáva sa, že ťa rodičia ženú po večerníčku do postele?
Internetove pripojeni 8mb to nejlepsi kvalita vyborna PC z bratrem a jak jsme rikal neni problem se s nim dohodnout no je mi 16 a ne chodim spat nejmene v 10 klidne i v 12 o pulnoci

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (cca 4x - 5x do týždňa). Ako si na tom?
No radidovania neni zadny problem Raid time stiham zvladam ale nekdy si musim neco udelat ale to je malo kdy takze jsem na tom dobre fakt jo

10) Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?
Vubec mi nevadi kolik to budeme wipovat hlavne ze to dame klidne i za 6 hodin to je fakt jedno Snaha musim bejt Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
matej
Warlord
Warlord
matej


Počet príspevkov : 73
Registration date : 23.10.2008

Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska do Gildy (Neprijaty)   Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Icon_minitimeNe november 02, 2008 8:04 am

no nevim druidu mame snad dost t si to rozhodne pepe
Návrat hore Goto down
Pepkoun
Guild Member
Guild Member
Pepkoun


Počet príspevkov : 85
Registration date : 23.10.2008

Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska   Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Icon_minitimeNe november 02, 2008 6:49 pm

Resto druidu je dost. Neprijat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska do Gildy (Neprijaty)   Prihlaska do Gildy (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prihlaska do Gildy (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska do Gildy (Neprijaty)
» Prihlaska (Neprijatý)
» Přihláška (Neprijatý)
» přihláška (neprijatý)
» prihlaska (neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: