Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

prihlaska heal(off podle dohodnuti)

Goto down 
AutorSpráva
alioni
Anonymný

OdoslaťPredmet: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 10:22 am

ahoj vsem clenum,

uvodem jmenuji se Michal je mi 22 let. Wow hraji uz od clasiku behem te doby mi prosel rukou kazdy char ktery jsem hral expil i sem tam eqpoval. S casem by nemel byt problem pokud do toho fakt neco dulezityho nevleze ale to bych daval vedet. Chci hrat hlavne pve a pokud to pujde coz nevim pac s tim priestem speci menit porad atd je docela blbost.

muj main a char kterymu se chci aktivne venovat je http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/alionie/simple (profese musim doladit je to ted drahy proto hraji i toho warra a farmim sutry)
muj alt ktery sem tam budu hrat a musim jeste doexpit http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/rashka/simple

s altem mozna pak nejaky ty 10 po domluve.

PC: nebude problem MSI GT 628
Internet pripojeni: taky snad nebude problem=)
VT/TS/mumble/.. neni problem vse mam prinejhorsim stahnu

proc prave kvam? : mno byl jsem u vas chvilku se shamanem nick wolfenzie jelikoz byli s tim acc problemy tak jsem se na nej vysral a vratil jsem si tenhle acc s kterym uz zadny problemy nebudou. a vim jak to u vas je jelikoz jsem se znal s neerem takze ho snad pak i ukecam at jde zase do deepu pokud nebude chtit jit do stones ktery jsou ted momentalne top.

dik za precneni tehle prihlasky a za komentare.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 468
Registration date : 24.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 11:45 am

Takže pome na to postupne, tá prihláška mohla byť prehľadnejšia, aj rozsiahlejšia, ale to Ti budú vyčítať iný.

Keďže si priest, čo je môj odbor, tak sa vyjadrím priamo k specu. Hlásiš sa ku nám ako healer a chýba Ti jeden z najdôležitejších talentov celého healeovania za priestov v cataclysme a to konkrétne Veiled Shadows (je to v shadow casti a znizuje Ti to CD na shadowfienda, keďže najväčším problémom healovania je, že vo fightoch si ľahko OOM, tak je to potrebný talent). Ešte ako bonus si dáš do Mental Agility len 2/3 a radšej dáš 3 talenty do Inner Sanctum, ešte mi povedz, že to máš preto aby si dostával menej damage a okamžite Ťa kickujem zo serveru.

Keď už som pri tých talentoch, chcel by som sa Ťa spýtať, vieš čo je to za spell ten Holy Word? Ak áno, ako často ho v raide využívaš a na čo konkrétne?

Ku gearu sa ešte veľmi nemám prečo vyjadrovať, všetci si ho ešte len optimalizujú a ty si ešte k tomu odlogovaný v shadow.

Keďže talenty sú zatiaľ jedinou vecou, ktorá dokáže o tom, kto sa k Nám hlási niečo povedať, ja som proti, počkaj si na vyjadrenie ostatných.

Ešte malá rada, keď sa hlásiš, do nejakej guildy, neospevuj v prihláške inú, ľudí z guildy ktorú ospevuješ to nezaujíma a z tej, do ktorej si dávaš prihlášku už vôbec nie.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Klokan
Friend
Friend

Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

OdoslaťPredmet: ehm   Po december 13, 2010 11:53 am

ja som proti uz len za tu prihlasku dostal som sa po nejaky prvy link potom som to zabalil Smile

edit : nikoho nezaujima ze asi , mozno , prinajhorsom , snad ked sa niekam hlasis tak musis vediet ci ano alebo nie ziadne mozno neexistuje hlavne narazam na to tvoje internetove pripojenie , tak hravas wowko vraj od clasicu co sa mi kontrolovat nechce ale urcite natom nebude kus pravdy , a povies nie 100% odpoved tak ked to hram tak bud viem ze mi to pada pocas fightu v arene alebo v raid instancii alebo nie

Naposledy upravil Klokan dňa Po december 13, 2010 12:34 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 11:56 am

ty máš najme šťastie, že si ešte nedoexpil, aby som Ťa mohol za talenty sprdnúť Smile
Návrat hore Goto down
alioni
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 11:57 am

ty holy talenty mam jen na potrebu pac musim to poladit to je jasny. zatim jsem ve vetsine chodil v shadow ale vy hledate healy. shadow mam hlaven s toho duvodu ze delam daily q na repky a jeste nejaky q. at ty repky nafarmim co nejrychleji a je eq. a vim co to dela a v raidu moc nevyuziju ale v parte jo pac si das Chakru a 1x heal coz ti pak umozni dat instantni heal ktery dava pred 10k a nema tak velky cd a kdyz to jdes v hc tak se ti obcas hodi. jako stejne holy me az tak moc nebavi ael asi bude vic potreba.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 12:05 pm

Dobre povedzme, že je to všetko naozaj tak. Mám pre Teba ale dalšie rady.

1. Daj si záležať na prihláške, nech je tam to čo žiada guilda a nech je prehľadná.
2. Keď sa za niečo niekde hlásiš, poriadne si to naštuduj (talenty, gemy, enchanty, spelly, fighty, atď).
3. Odloguj v spece a geare, s ktorým sa uchádzaš o miesto v nejakej guilde, nech si to ľudia môžu poriadne pozrieť.
4. Posledná rada, ak hráš za priesta a nevieš si s niečím rady, spýtaj sa Mitrandira. ;-)
Návrat hore Goto down
alioni
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 12:20 pm

tak talenty zmeneny odlognu ti v holy. at teda muzes mi dalsi namitky jeste si budu muset doenchantovat a dokoketnout. coz np
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend

OdoslaťPredmet: mitro   Po december 13, 2010 12:35 pm

mitro Very Happy mna nemozes sprdnut za talenty pretoze podla mna si vsetci davaju talenty Very Happy
Návrat hore Goto down
alioni
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 12:48 pm

prihlasku jsem psal docela zkracene pac jsme se o tom bavil s kagiem chtel jsme ji dat vcera a on rekl at to necham kdyztak na dnesek podle toho jak si povedete´=)
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 12:56 pm

ja sa o tom dnes s Kageiom porozprávam, potom Ti napíše rozhodnutie
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 3:30 pm

to ze som ti povedal ze si mas napisat prihlasku o den neskor neznamena ze si ju mal odflaknut dnes...

Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 3:50 pm

tak co tam chces psat ? uspechy v icc / atd.. je ted docela zbytecny tyhle veci muzes vypustit mam odchozene v calsiku ZG/MC/AQ20 a az po wotk icc25hm licha all =)
Návrat hore Goto down
alioni
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 3:57 pm

sak co tam chces resit jako cas mam raidovat klidne 6/7 pac chci aspon den odpocinek. a proste jako kdyz jsme se predtim nahlasil tak jsem tu byl. jen tys me nechtel brat moc na raid..Sad jako chapal jsem ze daval jsi prednost lidem co tam jeste neco chcou a chodili to porad. ale jako ted tim datacem je vse jinak jen se hlavne kazdy musi rozhodnout jestli chce pve/pvp aby dosahl nejakym best titulum a vecem.
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend

OdoslaťPredmet: ehm   Po december 13, 2010 5:55 pm

alioni napísal:
tak co tam chces psat ? uspechy v icc / atd.. je ted docela zbytecny tyhle veci muzes vypustit mam odchozene v calsiku ZG/MC/AQ20 a az po wotk icc25hm licha all =)

bratm Smile este stale neisi odlogovany v holy / disco eq stale tam mas ten shadow to je jedna vec
druha vec je ze nech si "raidoval classic" wow s cimkolvek premna zamna aj s chuckom norrisom nebolo to s priestom ktorym sa sem hlasis takze tu nevytahuj take veci ze si to raidoval ze si boh alebo aspon tauren paladin . a uz vobec sa tu nerozkrikuj pre omacky

a kedze si to uz raidoval ako tvrdis povec mi dve veci Smile 1.preco zomierali priesti v 40m naxxe na instruktorovy a 2. napis 2 rozdielne abilitky Kelthuzada zo 40m a 25m naxxu jedna abilitka sa nikde nespomenula no vie o nej len ten kto tam bol.
a take omacky ako zg mc aq si nechaj to je ako trash pred yogom
Návrat hore Goto down
Kbelda
Raider
Raider

Počet príspevkov : 59
Registration date : 19.09.2010

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 6:04 pm

2 aktivní sp, proti gg Wink
Návrat hore Goto down
alioni
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Po december 13, 2010 6:46 pm

ja se nehlasil jako shadow. mam to na dialy Q abych mel rychleji udelany repky druhy spec dam klidne disco..
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend

OdoslaťPredmet: ehm   Po december 13, 2010 6:53 pm

mno mitro zastupuje u priestov toho typka co nosti tu zlatu kravinu zvanu koruna na hlave a ja som ten co zastupuje Big nOObs priest of drakthul ale ani tam ta nechcem takze ja som proti Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   Ut december 14, 2010 10:26 am

Pride mi to tak ze narychlo si si spravil priesta a chces raidovat , my hladame hotoveho cloveka... sry neprijaty

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska heal(off podle dohodnuti)   

Návrat hore Goto down

prihlaska heal(off podle dohodnuti)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: