Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 resto shaman/enha 85lvl

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Jumanji
Anonymný




resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeSt december 15, 2010 11:18 pm

Zdravím guildu Deep Thunder.
Jmenuji se Honza a chtěl bych nabídnout své služby. Před časem jsem zkusil na své postavě healovat a dost mě to začlo bavit, tak jsem si z resto shamana udělal hlavní spec. Vzhledem k tomu, že hledáte resto shamana, tak využívám možnosti se k vám přidat.
PVP jsem vždy bral jako výplň volného času a určitě mě víc baví PVE. Nebojím se wipů ani progressu jen tak se nevzdávám a věřím, že bych byl pro guildu přínosem.
Odpovím na otázky dle vzorové přihlášky:
1) O guildě Deep Thunder jsem se dověděl od kamaráda a k vám chci zejména kvůli kvalitě lidí, zábavě a rozhodně nechci být v guildě plné teenagerů taky už nejsem nejmladší a chci si povykládat s lidmi ve stejném věku kolem 23 let.
2) Byl jsem v guildě INCOMING, ale rozpadla se.
3) VT, TS, Skype cokoli nemám problém.
4) Raidy jsem prošel snad úplně všechny hraji dost dlouho, takže od AQ20, 40 po ICC dungy, Ulduar no než bych to vypsal, tak bych tu byl týden.Raidy jsem si i skládal sám (Glory of Ulduar raider a spol.)
5) Postava je jen moje, talenty a vše kolem postavy řeším různě s přáteli nebo podle internetu něco sám, prostě co je dobré a funkční chci mít taky, ať postava funguje dobře.
6) Počítač mám nový a výkonný, takže wow fičí víc jak dobře a internet mi problémy nedělá. Pracuji jako pekař, je mi 23 a vzdělaný jsem dost Smile
7) raid time mi vyhovuje, popřípadě bych se ozval, že se zpozdím, ale zatím nevidím problém
Cool Achievmenty dělám rád chci mít opravdu vypracovanou postavu
9) Chci do guildy, která mi má co nabídnout. Já jsem ochotný investovat maximum volného času pro guildu, jsem trpělivý, ochotný pomáhat spoluhráčům. Baví mě healovat a chci si takhle tu hru užít a vím, že bych guildu nezklamal.

S pozdravem Honza.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeŠt december 16, 2010 4:47 am

citácia :
Jmenuji se Honza a chtěl bych nabídnout své služby.
Zle vybratá veta, vela ludí to vezme ako dvojzmysel. affraid

Kedže na nejaký čas do guildy nevdím, tak sa nejdem vyjadrovať k postave. S prihlášky som to pochopil tak, že hrávaš od vanilli, ale tvoja prihláška na to nevyzerá. Wall of text a nič viac. Ak človeku naozaj záleží dostať do sa guildy a neberie to ako pokus-omyl, tak si dá na prihláške záležať. rabbit
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeŠt december 16, 2010 7:54 am

k prihlaske - chyba ti tam podstatna vec a to link na postavu s ktorou sa k nam hlasis. Ok kazdy robime chyby, tak som si to nasiel, ale dalsi problem, odlogni v spece v ktorom sa k nam hlasis, dik Smile
//edit - tie achievementy, ze robis rad tak necelych 5k o tom nenaznacuje, ale to je teraz nepodstatne Smile
Návrat hore Goto down
klokan1
Anonymný




resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: mno takze    resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeŠt december 16, 2010 7:59 am

pustime sa do toho som este trocha opity zo vcera ale nikde nemozem najst tvoj link tak som si dal tu namahu ta vyhladat a dospel som k nazoru ze proti preco?

pretoze
-chyba link na armory
-wall of text je waste ziadna graficka uprava proste nic

dalsi co pise ze hra od vanilly mozno ano mozno nie zasa je to ze NIE S TYMTO shamanom tu nikoho nezaujima ci s huntrom raidoval 40m dungy ked sa sem hlasis z shamanom

dalej vsetky top easy achivy mas krom leeeeeeroy to nechapem ako si to nedal ale budis
nemas zabiteho malygosa nemas na nom achivy

nemas cisty 10m ulduar wtf ?

a to icc ?si robis prdel ne? profesor hc , dreamwalkyra sindra hc 10\25 nic ? LK este znesiem

a To bud este rad ze neviem teraz v mojom stave najst statistiky na armorke ale ked sa nato vyspim tak to najdem a ktory glory si to spominal tusim ze nemas hotovy ani jeden ako

ako som povedal ja som proti toto je rychlo urobeny shaman ktory sa snazi chytit sance
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeŠt december 16, 2010 10:32 am

Klokan ako podla mna by si nemal reagovat na prihlasky ked mas spatnu naladu Very Happy

Ale k veci, no tak je pravda ze na tej prihlaske si si mohol dat viac zalezat aspon to oddelit nech to nevypada ze ju pisal 10 rocny chlapec...

Podstatnejsie veci ti tu napisu Mitrandir a Skycaller podla nich sa rozhodneme...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeŠt december 16, 2010 11:01 am

Juday aj Prandur v jeho trade spam macre ponúka "a jiné služby" Smile

K prihláške:

Prihláška biedna, ale odpovedal si na to čo potrebujem vediet, inak ked nedas link do prihlasky, aspon meno postavy si mohol.

Gear si prispôsob, reforgni, enchantni (kludne aj enchantami z wotlku) len nech vidno, ze si s tym nieco robil, ked pridem poobede z prace tak sa na to pozriem.


Vramci prijatia mi je doležité Skycallerovo vyjadrenie k talentom, ak povie, ze ich mas nanic, achievementy, gear a vsetko ostatne je pre mna potom nepodstatne.
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeŠt december 16, 2010 3:58 pm

Stále vidím, že máš enha shouldre.. rád by som ťa videl v akcii, asi pôjdeme spolu jedno HCčko, lebo chcem vidieť ako s tými talentami healuješ, respektíve štýl hrania.
Návrat hore Goto down
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimePi december 17, 2010 8:50 am

No budem vychadzat z postavy "Jumanji" co je na Drakthule.
Prihlaska je ako iny spominali "Wall of Text" co je neprehladne a neefektivne. Mohol si si na nej dat viac zalezat.
Prve ma zarazili tvoje talenty typu "Omfg PvP". Dnes som si pozrel uz mas talenty ako ja. Neviem ci nahoda alebo trosku si si to aj obkukal.

citácia :
Raidy jsem prošel snad úplně všechny hraji dost dlouho, takže od AQ20, 40 po ICC dungy, Ulduar no než bych to vypsal, tak bych tu byl týden.Raidy jsem si i skládal sám (Glory of Ulduar raider a spol.)

Pozeram achievementy. Aspon keby si ten Glory of the Hero mal dokoncene alebo ten Glody of the Ulduar Raider ako si spominal, ze si to skladal sam. Stava sa..

K Gearu nemam co povedat.. (No-Hero) Modro zeleno low epax mix neogemovany, neoenchantovany, nefeforgnuty.

Za mna Proti, potrebujeme kvalitnich ludi, ktorim zalezi na ich postave a aspon sa snazia z nej dostat maximum a tym padom maximum pre raid.

/hawk
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitimeSt december 22, 2010 8:53 am

Prijali sme lepšieho kandidata sry cus gl inde...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





resto shaman/enha 85lvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman/enha 85lvl   resto shaman/enha 85lvl Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
resto shaman/enha 85lvl
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» enha/resto sham
» Enha shaman (Neprijatý)
» Enha shaman prihlaska (NEprijatý)
» Resto shaman / off ele
» Chren - Shaman - Resto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: