Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 resto shaman Bumbuy

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Bumbuy
Anonymný




resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: resto shaman Bumbuy   resto shaman Bumbuy Icon_minitimePi december 17, 2010 3:26 pm

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )

Bumbuy, shaman, 85,
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/bumbuy/simple
2 ) PVE vs PVP čo ty na to?

PVE je moje priorita, kdyz nahodou neni co delat skocim si aj PVP

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?

dozvedel jsem se o deep thunder v HCcku, a shanim kvalitni gildu coz urcite jste

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

fellowship of wowfan - malo kvalitnich lidi a zadna poradna organizace, vedeni jakoby nebylo

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?

ne jsem zvykly na ventrillo nebo mumble

6 ) Raidovacie skúsenosti:

v cataclysme zatim nic, ve wotlk jsem skoncil na patchi 3.2 jinak jsem hral na free serverech (twinstar)
nebyl jsem nikde raid leader ani asistent, ale taktiky jsem vetsinou znal stejne dobre jako oni

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

vlastni account, vlastnorucne vylevlovane
resto, protoze healovani je v cataclysme vetsi zabava nez dmgovani, vim ze nemam uplne nejlepsi talenty ale je to takhle hratelne a nechci utracet goldy za zkouseni kazdeho jednotliveho talentu

8 ) jaký máš přístup k WoW:

internet kvalitni, z moji strany problem s lagami neni, pocitac 2 roky stary takze utahne bez problemu i velke detaily, v 25 si je snizim kdyz bude potreba
PC vlastni
17 let

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?

zadny problem dokazu si udelat cas, i kdyz clovek obcas musi delat neco dulezitejsiho nez hrani na PC ...

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )

neznam, nepouzivam (na officialu nehraju stale a na freeckach to nepouziva nikdo)

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

kdyz je za ne odmena rad si je udelam, jinak vetsinou ztrata casu

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,

budu se snazit podavat nejlepsi vykony a rad se naucim nove veci, progres raidu me bavi a chtel bych si zkusit jak to funguje v poradne gilde
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman Bumbuy   resto shaman Bumbuy Icon_minitimePi december 17, 2010 6:31 pm

Podla toho co som videl v tych 2 HC dungoch co sme spolu boli tak vyzeras byt ako dobry hrac, urcite by som chcel vidiet ako ti to ide na raide.
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: ehm   resto shaman Bumbuy Icon_minitimePi december 17, 2010 7:24 pm

hned na zaciatok achivy riesit nebudem nema to zmysel to by som sa zapisal Very Happy ale

v icc nemas nic no od toho patchu co spominas je to pochopitelne avsak ina vec ma zaujima

- mas tam achivy aj z naxxu aj ulduaru co je daky ten piatok raidovania rozdiel nemas vsetky ,nemas glory ale presto tam nieco mas a s toho mi vypliva ze hras nepravidelne tj. ze chvylku hras potom nie potom ano , ak sa mylim vyved ma z omylu.

- dalsia vec kedze mas tu aktivitu taku aku mas dokazes zarucit na 100% ze neprestanes hrat po 50wipe na nejakom bossovy a ze ak ta vezmu tak zarucis aktivne posobenie v galde aspon dokym neprestane zit posledny dostupny boss ? a ze budes mat cas aj na farmenie goldov na regenty flasky potky a vsetko co treba na raid ? lebo lacne to neni a neda sa to spravit za 10min pred raidom a radsej povec ako to je lebo je lepsie ked sa to vysvetli teraz ako pumpovat kageovy adrenalin

- pekna prihlaska rsp lepsie to co bolo pred tebou
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman Bumbuy   resto shaman Bumbuy Icon_minitimePi december 17, 2010 7:30 pm

+
Talenty - až na tie dva vo Focused Insight a Nature's Guardian, ale ak sa ti s týmto shockingom pri healovani healuje dobre tak np
Glyphy
Gear - máš tiež dosť solídny Smile dokonca môžem povedať, lepší ako ja.. wrr Very Happy

-
Skúsenosti

------------------------
ak som pochopil dobre, občas vypneš offi a ideš na free? Ja viem, je to čisto tvoja vec, ale neviem či je na to v Cata dosť času Smile
Gaulien ťa v akcii videl, no čo dodať, teoreticky by si mohol byť prínos a ja nebudem musieť healovať Very Happy Smile
Návrat hore Goto down
Bumbuy
Anonymný




resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: re   resto shaman Bumbuy Icon_minitimePi december 17, 2010 8:30 pm

k te aktivite - vzdycky jsem si zaplatil nejaky cas a hral ho cely, ted mama zaplacene 3 mesice predpokladam ze ty 3 mesice tady budu hrat 100%, pote se uvidite jestli bude chut dal, dokazu si najit cas i na farmeni surek kdyz bude potreba to neni problem
Návrat hore Goto down
Dolik
Raider
Raider



Počet príspevkov : 89
Registration date : 23.09.2010

resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman Bumbuy   resto shaman Bumbuy Icon_minitimePi december 17, 2010 8:54 pm

Bumbuy napísal:
dokazu si najit cas i na farmeni surek kdyz bude potreba to neni problem

to si musis zaplatit pred datadiskem Very Happy
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: hm   resto shaman Bumbuy Icon_minitimePi december 17, 2010 9:55 pm

Bumbuy napísal:
k te aktivite - vzdycky jsem si zaplatil nejaky cas a hral ho cely, ted mama zaplacene 3 mesice predpokladam ze ty 3 mesice tady budu hrat 100%, pote se uvidite jestli bude chut dal, dokazu si najit cas i na farmeni surek kdyz bude potreba to neni problem

aj ked si mozno dobry healer co netvrdim opak niesom si isty ohladom posobenia v galde lebo zaucat po par mesiacoch noveho cloveka neni dobre riesenie z perspektivneho hladiska , no ale na mojich pleciach rozhodnutie neni nato su tu iny ja len hladam spinu ked mam cas Smile

takze ja som odpoved dostal a s mojho hladiska som proti ale je na vedeni nech sa rozhodnu akokovelk gl&hf
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman Bumbuy   resto shaman Bumbuy Icon_minitimeSt december 22, 2010 8:54 am

Prijaty na skusku...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





resto shaman Bumbuy Empty
OdoslaťPredmet: Re: resto shaman Bumbuy   resto shaman Bumbuy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
resto shaman Bumbuy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto shaman / off ele
» Chren - Shaman - Resto
» Resto Shaman (neprijaty)
» Resto Shaman (Prijatý)
» Resto shaman (Prijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: