Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Xanthipp 85 lvl warr

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Xanthipp
Anonymný




Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeSt december 22, 2010 7:39 pm

Zdravím guildu Deep Thunder

V této části bych jse rád představil, a napsal neco málo o tom, co dělám mimo WoW svět...
Jmenuji se Laďa Karásek a je mi 18 let, studuji Střední školu prumyslovou v Uherském Hradišti, ve 4. ročníku(maturitní) na oboru elektrotechniky, dále bych rád pokračoval na VuT Brno(FEKT)..Díky nové státní maturite si mužu nerušene oddávat hraní WoW, její základní obtížnost nebude vyžadovat žádných zvláštním příprav, čím budu využitelný i kveten v prubehu maturování... Věnuji se horolezectví, cyklistice, plavání a snowbordingu a kitingu, velkou část meho volneho času věnuji své přítelkyni, ale je to čas mimo RT... Rád poslouchám metal v čele se skupinou Metallica, Sabaton, Slipknot a mnoho dalších..

Na officialnich serverech hraji už neco přeš 4 roky, začal jsem na charakteru Emowin(holy priest v TBC) s kterým jsem vyrost v guilde Wild Hogs, potom WaRe, kde jsem se poprve setkal se slovem progress a kde jsem nabral základní zkušenosti s raidováním, ve WaRe jsem hral od doby progresu KZ až po vyčistění BT. Do WoTLK jsem se rozhodl vstoupit s paladinem jmenom Xanthippa(Prot), který raidoval v guilde Remedy(Naxx,Ulduar, ToGC)ToGC 10-tku, jsem chodil s Vaší guildou. Necelý měsíc před vydáním ICC jsem se zranil a podstoupil operaci a rozhodl jse se svuj dosavadní acc darovat svému bratrovi, která na něm do dnes hraje. Po uzdravení a rekonvalescenci jsem se rozhodl opět koupi WoW a pokračovat, tentokrat za warriora, ktereho jsem hral jako alta po dobu 3 let..Před Cata jsem se dostal do guildy Dezinfekce, kde je pár lidí s kterýma jsem hral v TBC. V Dezinfekci je staly problem se skládáním 25 men raidů, který se ještě nesložil a z velké části raid time, který je od 17:30..

Postava:
  • Xanthipp Fury/Arms/Prot warrior
    kód:
    http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/xanthipp/advanced

  • Skill:BS 525 a Mining 525 (Po dofarmení par tisic goldu menim na JWC, kvuli večimu boostu...)

  • Do guildy se hlásím jako DPS spec, kterou mám vybavenou z HC a rep, naenchantovano dostupnými enchanty, nagemovano hit na hard hit cup na meele...Mám nachystanej mat na dps plate chestu, kterou si craftnu, jen ješte čekam na jeden Truegold, + epickou weiponu za 3600 conquestu za vyhrane areny, přišti save by bych ji měl mít..

  • S přichodem cata, jsem chtel hrat tanka, přičemž guilda Dezinfekce mi to neumožnila, takže po dodelani tank gearu jsem se pustil do dps gearu, ktery je složen z itemu 346 a 2 epiky z repky, full enchant a gem, nemam problem s tankováním, jak už daily HC, raidu...

  • WWS nemam, guilda Dezinfekce je nevede.

  • Za dobu co hraju na officialnich serverech jsem nafarmim i nejake goldy, takže se nevyskyten problem s goldikama na opravy, flasky, jidlo, gemy i v dobe HC progresu, kdy nebude čas na farmení..


Zkušenosti:
  1. TBC-Kz,Grull,ML,SSC,TK,MH a BT...

  1. WoTLK-Naxx,Ulduar(10,25men HC mody, některe ješte před ToC)ToC,ToGC(v 10tce bez wipu, s Vasí partou)

[list=1][*]Cata-Projití HC, farma trashu+ pvp boss(10 a 25)

PvE/ PvE- říkákm na rovinu, že v PvP se moc nepohybuju a ani stím v nejbližší době nehodlám začínat...
Proč DT? Už možná jen protože jste guilda s dlouholetou tradicí, mel jsem čest s Váma vyzkoušet par raidu, myslím si, že by to mohlo klapat, máme vysoké nároky, jednak je to pro me laťka, kterou bych chtěl zdolat a zapojit se do chodu, se kterým mám zkušenosti z předchozích guild.

S komunikací na VT nemám problém, jen preferuji TS3, ale nebude mi to činnit problém.

Váš raid time mi naprosto vyhovuje. Můžu nabídnout attenaci 95% až 100% , koncerty, festivaly a některá duležite momenty(prace atd..)Jsou to věci, o oterých budu vědět dopředu a omluvím se.



Omluvte mé gramatické chyby a děkuji za přečtení..
S pozdravem Laďa
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeŠt december 23, 2010 8:01 am

Nazdar prihlaska taka aka ma byt. Ja by som bol rozhodne ZA vyskúšať ťa. Uvidíme ake budeš dávať čísla, + je to že mas tank spec, takže to by sa dalo využiť tiež. Uvidíme ak by si stál naozaj za to miesto na raide by sa našlo... Ešte počkám na vyjadrenie ľudí čo rozumejú classe...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kapo
Warlord
Warlord
Kapo


Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeSo december 25, 2010 11:21 am

Zdravim takze aby sme to tu dako uzavreli hladame aktivneho fury warra popravde co asi nieje tvoj pripad !

reputaciam moc nedavas 1 exalted hyjal

Chybaju ti tam dolezite veci:

- Therazane Greater Inscription of Jagged Stone
- Ramkahen Gift of Nadun

Enchanty na zbrane chapem ze je to drahe a zbytocne na blue item ale mohol si si tam dat aspon stary dobry Berseking ktory by ta vysiel na par drobnych!

- inak gear skaldas dobre talnety ok tam sa toho moc neda vymyslet,pekne trinkety celkom chcelo to este dmg aspon z dumy;

Takze ja nevidim na tejto postave daku velku aktivitu ani skusenosti moj alt na ktorom nerobim achievy ma viac ako ty za mna PROTI!

gl



Návrat hore Goto down
Xanthip
Anonymný




Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Xanthipp   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeSo december 25, 2010 11:34 am

Vlastne ktem repkam... Prvni tyden jsem hral v domění, že pojedu tanka, takže byli na řade tank repky, stímž že ted dojíždím ostatní, huricane není protože farmím Axe z Throne of Tides a nemam kde raidovat, tudíž je pro me ty enchanty uplne vyhozene peníze, narovinu , ty goldy za to jsou fraška, ale jsem šetřiví a neplacnu to na neco co dneska nebo zitra vymenim, a stejne zustanu pořad v tom HC..
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeSo december 25, 2010 2:20 pm

Hrozny pristup, nie si schopny si dat na tie itemy ani enchanty z WotLK..


.. oh w8 ty nemas polovicu WotLK reputacii na exalted. Myslim ze hladame nieco ine, nieco co sa snazi zmaximalizovat svoje posobenie v hre a nechodi bez enchantov.
Návrat hore Goto down
Xanthip
Anonymný




Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeSo december 25, 2010 2:53 pm

Četl jsi tu přihlašku ? Je tam popsané, že jsem WoTLK hral na paladinovi, přičemž jsem pak venoval acc a začal na svem warriovi odznovu a přišlo mi m14 dni před datačem topovani repek a vyhrocení gearu jako zbytečka vec, přičemž, dnes mi už padla axe v ToT a ta už je enchantla, hledáš chyby tam kde nejsou...
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeSo december 25, 2010 3:35 pm

Len ta skusam Embarassed
Návrat hore Goto down
Kapo
Warlord
Warlord
Kapo


Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimeNe december 26, 2010 1:30 pm

vidim ze sa snazis enchanty su hotovoe tak este som si vsimol ze ti chyba jeden MAJOR Glyphs (moj postoj sa ale nemeni)
prosim este nech sa tu vyjadri nekdo kdo to aj uzavre stastne a vesele gl
Návrat hore Goto down
Daeryk
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 24
Registration date : 17.11.2010

Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimePo december 27, 2010 11:24 am

Na foru Ira dei ho vzali, tak jestli už to není trochu off topic tady...
Návrat hore Goto down
Kapo
Warlord
Warlord
Kapo


Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitimePo december 27, 2010 9:15 pm

gl v ira dei locked pls
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Xanthipp 85 lvl warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xanthipp 85 lvl warr   Xanthipp 85 lvl warr Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Xanthipp 85 lvl warr
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Victoríe 70 prot warr (Prijaty)
» warr protect/furry
» Megazord - fury warr
» PADIKUS - PROT WARR (Neprijaty)
» Scrat- fury warr (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: