Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Zerox-Holy/Shadow

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Zerox
Anonymný




Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeNe január 23, 2011 11:05 pm

Ahoj,

Jmenuji se Viktor,je mi 18 let a jsem z Brna
Hraju za Priesta už 2 roky a WoW 3roky,vždy za heal a HOLY,hrál jsem na dříve na ofiku asi v roce 2007 ale pak jsem přešel na Free Anthoria (nejlepší a největší CZ/SK server Blizzlike),když jsem se při Cataclysmu chtěl vrátit,tak jsem zjistil že mi Account ukradli,jelikož jsem ho měl od kamaráda na kterýho jsem neměl kontakt tak jsem musel udělat nové,všechny klíče koupit a začít expit (21.11.2010) a doexpil jsem na začátku roku,
Classa : Priest
Tallent build: Holy
Rasa: Troll(Pro pve :-)
Armory:
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/zerox/simple
Item LVL 350

Preferuju PVE ale pvp nikdy nepohrdnu(2300RPM,2400Rogue,priest)
PVP si zahraju na o víkendech na Free Arena tournametu (Zlatá 3.3.5)

Nebaví me komunita namyšlenejch lidí co nic neumí jenom žvaní a mají 0/12 ,kde i s pugem v OG dám víc než s guildou

Komunikace je pro mě důležitá,jsem komunikativní typ ,který potřebuje při wow plkání a kecy který jsou k nezaplacení Very Happy

S Raidama mám velké skušenosti,hlavně na TBC a Vanille,na Vanile jsem hrál na ofiku ale na začátku TBC jsem přešel na Anthorii ,tam jsem byl v Guilde Cosmetic Wipes (nejlepši guilda serveru) na které jsem zažil několik Realm Firstu(OBS,Malygos,Astral Walker,Insanity TOGC25),já vím že si řeknete Freečko je bug na bugu ,ale Anthoria je jiná .Všechny problémy se řeší do pár dní a nevypustí bosse nebo raid dřív než je na 100% funkční a když jsme u bugů tak ofik není svaté místo viz.Tol Barad bugování honoru,BD a jejich kill nejmenovaného bosse ...Na konci WOTLK jsem se rozhodl že půjdu na ofik,vyexpil jsem a udělal jsem si pár achivmentů ICC a UD,všechny taktiky z Cataclysmu znám z Tank. guide.

Byl jsem vždy ten co věděl taktiku i na Bosse ve Vanile a znám je nazpaměť,takže mýslím že bych pro vás byl dobrý rádce.Včerejší celý den jsem se koukalna videa na Tankspotu pro healery,takže můžu porad,ale myslím že je to zbytečné :- )

Account je můj a nikdo neví ani jméno :-) natož 12ti místné heslo

Tak talenty jsou holy už 2 roky (pvp disco),ale přemýšlel jsem že na 4.0.6 půjdu do disco,protože jsem byl na PTR a s T11 jsem měl v discu PW:Shieldem(bubla od priesta) 45k absorb + když vycastím Flash,Heal,Great heal-2s CD takže bubla za každejch 6s,teď je absorb 13k což je smutný.

Internet mám O2 8MB ,který my nikdy nepadlo a to ho mám 2roky ...
Počítač mám super:4GB RAM,4-jádro Atholon AMD,Ati Radeon 5570 HD = 60FPS v OG na náměstí v ultra detailech :- )

Mám jediného sourozence v Irsku takže jsem na počítači každej den od 14:00 do 23:00 a nidky na můj PC nikdo nechodí(přísnej zákaz Very Happy )

Tak raidování mám jedinej problém v útery (to mám do 18:15 kytaru) a pak se ještě neco naučit

Achivy mám rád ale jenom ty ze kterých mám titul nebo mounta.

Tak rád bych byl v dobré komunitě lidí a našel pár dobrých kamarádu třeba pozdeji na sraz:-).Tak mám dobré zkušenosti a znám ty taktiky.Nemusel bych chodit ani nejak moc Raidy ,hlavně schopné lidi na 5many a Achivmenty.Myslím jsem ze sebe dostal maximum tak doufám že to nebude zbytečné :-)

Zatím ahoj :-)

Cool Cool sunny
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeNe január 23, 2011 11:24 pm

Anthoria pobavila! Funny guy detected affraid
Návrat hore Goto down
Kbelda
Raider
Raider
Kbelda


Počet príspevkov : 59
Registration date : 19.09.2010

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeNe január 23, 2011 11:33 pm

Echny nevedeš? Co třeba doskilovat Ench a Tailor.. bost pro tebe... asi nic no .. Chest 8 all stats? Very Happy joke?... nevím tohle je spíš epic fail

Jo a abych nezapoměl, na goldy se nevymlouvej, ty se ted farmí snad i na šedých věcech Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeNe január 23, 2011 11:36 pm

JA SOM ROBIL NA ANTHORII GM!!! Very Happy Replicant nick Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Z3rox
Anonymný




Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeNe január 23, 2011 11:36 pm

Tak já jsem to dneska celej den skilloval a hledal materiál tak jsem si to přeenchoval,do pondělí to bude na full a enchanty na všechno :-)
Návrat hore Goto down
Kbelda
Raider
Raider
Kbelda


Počet príspevkov : 59
Registration date : 19.09.2010

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeNe január 23, 2011 11:39 pm

Z3rox napísal:
Tak já jsem to dneska celej den skilloval a hledal materiál tak jsem si to přeenchoval,do pondělí to bude na full a enchanty na všechno :-)
Nechtěl bych tě podceňovat, ale to je za 23 minut Razz... Tak uvidíme no Smile já jenom kritizuji, ale Mitra ti potom asi poví svoje Razz
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimePo január 24, 2011 1:36 am

Nuž tak pandy ešte v zdraví prežijú túto noc, zajtra večer sa pozriem na ten equip enchanty (talenty a glyphy, och bože za tie glyphy musela umrieť aspon jedna panda ešte v tuto noc)

Čo Ti teraz viem povedať, prihlasku si napisal vcelku peknu, možno by to chcelo viac farbiciek, ale budiš, žiaľbohu, to je asi jediné dobré. Raid time v utorok Ti zjavne veľmi nevyhovuje, čo je dosť škoda, utorky mávame veľmi často progress killy. Aktuálne sme prijali priesta healera na skúšobnú dobu a už mu to vcelku ide, zaúčať nového od nuly by sa už teda neoplatilo.

Mrzí ma to, ale už teraz Ti môžem povedať, že pre Teba nemáme miesto.

Uvidíme, či sa ešte v pondelok večer dočkáš nejakej dalšej mŕtvej pandy, ale ak Kagei skôr než sa do tvojej postavy detaile pustím nezavrie topick, tak očakávaj, že Ti budem vyčítať, všetko čo sa dá, takže si postavu priprav dôsledne a dodaj WOL.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimePo január 24, 2011 9:36 am

Zerox-Holy/Shadow Gangst10
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimePo január 24, 2011 4:09 pm

trochu rasisticke!!!!! confused
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimePo január 24, 2011 6:33 pm

Zerox-Holy/Shadow J40vt
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeUt január 25, 2011 9:24 am

ROFL Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitimeŠt január 27, 2011 5:44 pm

sry ze sme trochu posrandovali ale priesta momentalne nevyuzijeme a ty musis este toho dost dohanat...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Zerox-Holy/Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zerox-Holy/Shadow   Zerox-Holy/Shadow Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zerox-Holy/Shadow
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow/holy priest faction change (neprijatý)
» Zerox -Priest
» shadow
» Shadow priest
» Chëstër shadow priest (PVE)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: