Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 death knight-85-lvl (Neprijaty)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
rasteriu
Anonymný




death knight-85-lvl (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: death knight-85-lvl (Neprijaty)   death knight-85-lvl (Neprijaty) Icon_minitimePo február 14, 2011 3:40 pm

rasterius.85 lvl dk.unholy spec/frost spec..-main-unholy

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Rasterius/advanced

2-takze robim hlavne pve..ale nemam nic proti pvp dokonca ho hravam mam za sebou uspesne vyhratie..areny myslim 300 aren achievement..momentalne mam raiting 1500 2 vs 2.ale robim to eln pre zabavu a obcas Smile

3-takze do deep thunder by som chcel ist pretoze momentalne .hladate dk. potom je mi velmi sympaticka vasa stranka.a dozvedel som sa ovas z guild progress..Smile
.a mte raid days a raid time presne v dni..ktore mi vyhovuju


4-takze bol som na serveri terrokar -v guild bratrstvo oceli odisiel som pre nedostatok progressu a raidov.momentalne som uz mesiac -2 na drakthulle a tu som stravilb guild destiny kde som bol od prichodu na drakthull az doteraz.dovod je ze raidujeme trocha dlhsie po 23:00 o pol hodku az 40 min niekedy .co mi nevyhovuje -.tento cas..

5-co sa tyka komunikacie cez ventrilo..neni to problem mam ho stiahnute mam mikrofon sluchadka ..Smile

6-takze z wow som zacal tesne ako visiel wotlk ked som dosiahol level 80 .bol vonku naxxramas myslim .co sa tyka naxxu vobec som tam nechodil mam zabitych bossov ale mam ich zabitych az neskor.z lepsim gearom.co sa tyka toc.tak pocas casov trial of crusader som uz raidoval naplno ako mi cas vyhovoval..mam 5/5 10 man 5/5 25 man .a 4/5 hc 10 man..vsetko mam v toc spravene za cias toc nie neskor..okrem 4 bossa na hc..myslim na 10 man.ostatne som zabil pocas .progresu toc...co sa tyka icc.mam icc 12/12 10 man .8/12 hc.. icc som robil len pre zabavu teda po profesora som sa snazil o progress .ked este nebol buff myslim 8/12 mam bez buffu.niakeho potom ako prisiel buff mal som asi pol roka prestavku od wow.ked som sa vratil spat.wow a icc bolo v stadiu ze bol buff jak svina a lk na 10 man 25 man mal skoro kazdy..takze potom ma to uz velmi nelakalo takze iba som dokoncil 4 bossov na normal a zabil lk..takze co sa tyka cata.na terokare som zabil 4 bossov..ako tank blood ked som prisiel na drakthull zacal som dpskovat ako unholy..a na drakthulle z guild destiny som zabil 9 bossov na 25 man.mam aj skusenosti z nefariana a gogala..ovladam na nich tac myslim si na 90_100%. to je asi vse ohladne mojho raidovacieho posobenia vo wow. takze ulohy v raide-na terokare v guild bratrstvo oceli som bol.nieco..ako poradca raid leadra guild mastra cize vzdy som sa snazil vediet tac na 100% aspom z videa.pred raidom .na drakthulle som nemal ziadnu ulohu bol som v raide bezne dps.



7-takze acount je moj mam knemu heslo len ja .postava je vlastnorucne vylevelovana..

co sa tyka talentov takze dps robim iba 2 mesiace ako unholy .skusal som vyuzit kazdu radu.na dps spec.,unholy najviac mi pomohol class leader dk v destiny ktory je unholy a vysvetlil mi princip pak som precital build ohladne dk..pozrel som si talenti aj ostatnych dk unholy -precital som si kazdy talent podrobne a skusil som vytazit maximum co viem z talentov vytazit Smile


8-takze pc mam v poriadku hram na imacu.fbs mensie mi nerobi problem ale nemavam casto.internet mam magio.a nestava sa mi ze pada ..vlastne dovolim si tvrdit ze nepada vobec.

rokov mam 17 v juni 18 Smile

9-takze cas ktory raidujete a dni mi vyhovuju 100% nemal by byt ziadny problem stim ze by som prisiel neskoro na raid.

10 takze niaky wol-


11-moj vztah ku achievementom je dobry do istej mieri..nebavi ma robit festivali a kvetinky zbierat aby som mal o 10 achie viac.to nie ale raid achie a takete rare mounti ma bavia potom idem a tie achie si vazim a tesim sa z nich Smile

12-takze pre guild by som mohol byt prinosom ako dps aj ako docial hrac ..som nekonflikny prisposobili..a nemam nic proti kritike na moj vykon necham si poradit..co sa tyka tac vzdy sa snazim nastudovat si tac najlepsie ako mozem aj ked z videa to nejde na 100% .flask a potion mam vzdy tolko kolko treba:) takze preto by ste ma mali zobrat Razz a este mam alchemi a elixir master Very Happy tak to je vse dakujem za cas ktory stravite precitanim a rozhodnutim a mojom wow osude Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

death knight-85-lvl (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: death knight-85-lvl (Neprijaty)   death knight-85-lvl (Neprijaty) Icon_minitimePo február 14, 2011 5:50 pm

Cus

Ako nie som nejaky prisny co sa tyka prihlasok, ale toto je taky wall of text rozdeleny len bodkami, niekedy dokonca nezmyselne, ze po polke mi zacalo byt spatne citat to dalej ale premohol som sa...

Pozrel som logy a myslim si ze by si pre nas nebol prinosom v momentalnej situacii sry ale hladame lepsieho kandidata.... Proti

Pockaj ale este sa tu vyjadria ludia co rozumeju classe ale ta prihlaska je u mna minus, niekedy radsej napisat menej ale normalne ako vela ale je z toho potom salat... Aj ten vek je mensi minus sry... a BTW aj my niekedy raidujeme do 23:00+- nejaku polhodku

Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Darkener
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 32
Age : 34
Location : Bratislava, Slovensko
Registration date : 23.10.2008

death knight-85-lvl (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: death knight-85-lvl (Neprijaty)   death knight-85-lvl (Neprijaty) Icon_minitimePo február 14, 2011 6:09 pm

Zdravím, začnem trošku odlahčene, tolko krát slovo "takže" som ešte spolu nevidel :-). A teraz važne : Gear s dvoma pvp itemami a dvoma modrymi vecami by sa prekusnuť dal. lebo quip sa dá zohnať .

Frost talenty ok , čo sa tyka unholy tam si očividne zaexperimentoval. Škola len že do talentu Magic Suppresion si dal len 1 bod, čo je škoda tento talent ťa ochrani pred aoe viac ako plne vytalentený grip, bosovia aj tak tauntovat nejdu aj s aoe nekde do stormwindu.

Dalšia vec blood tap je myslim si doležita veca a čim menší cd nato tym lepšie čo ty ako vidim si ocenil len jednym pointom, možno to maš upraveny spec do pvp (grip talent) a ak ne tak potom mam proti tomu vyhrady . To je zamna cele.
Návrat hore Goto down
rasteriu
Anonymný




death knight-85-lvl (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: cawko   death knight-85-lvl (Neprijaty) Icon_minitimePo február 14, 2011 6:32 pm

ok .. .pvp veci mam dve relic a prsten ...na prsten si setrim valory a za chvilu mam pve za valory a co sa tyka relicu...relic co je za valory je podla mna horsi ako pvp..teda nie horsi ale neoplati sa zan vyhodit valor points.lebo pvp ma viac strenght ako ten za valoroly a pridava mi .crit.co neni velmi podstatne pre unholy dk.ale ucite ked budem mat gear v takom stadiu ze nebudem valory potrebovat uz nanic.kupim si reloc .no momentalne potrebujem viac ten prsten..Smile co sa tyka tych logov.tak logy raid som bol posledny stvrtok odvtedy mam nove gate.epic myslim si ze tie su dost boost novy trinket z strenght tiez boost. tie talenty-anti magic sheld mam len jedno pretoze ,nevidel som ako dps v tom niaku extra podstatu . ale kludne si necham poradit. s tym rune tap som to teraz pozrel a je to tak hned to zmenim ma to vacsiu priritu ako death grip.



Návrat hore Goto down
rasteriu
Anonymný




death knight-85-lvl (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: cawko   death knight-85-lvl (Neprijaty) Icon_minitimePo február 14, 2011 6:50 pm

kod:


Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

death knight-85-lvl (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: death knight-85-lvl (Neprijaty)   death knight-85-lvl (Neprijaty) Icon_minitimeUt február 15, 2011 9:48 am

Asi si necital moju odpoved na tvoju prihlasku. Neprijaty
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





death knight-85-lvl (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: death knight-85-lvl (Neprijaty)   death knight-85-lvl (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
death knight-85-lvl (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)
» prihlaska (neprijatý)
» Ewile - 80lvl Death Knight DPS (jedno velké ALE)
» warrior (Neprijaty)
» Nexul DK (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: