Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Perfect Interrupt

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Perfect Interrupt Empty
OdoslaťPredmet: Perfect Interrupt   Perfect Interrupt Icon_minitimePi jún 17, 2011 7:57 pm

Rad by som dal do pozornosti jeden addon, ktory je urceny na kickovanie.
Jeho funkcia je jednoducha, nejde vam pouzit kick spell, pokial target necasti spell, ktory mate zadany v configu.
Tzn. ak budu v buducnosti nejake encountery kde bude treba focusovat kick nejakeho specialneho spellu, toto moze byt velmi dobra pomocka. Pekny den!

V addone si v ingame menu vyberiete ci ma ist o Cast alebo Channel spell a ci sa ma addon zamerat na vas aktualny target, alebo focus target.

http://wowinterface.com/downloads/info19970-Perfectinterrupt.html
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Perfect Interrupt Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Interrupt   Perfect Interrupt Icon_minitimePi jún 17, 2011 7:59 pm

Gaulien napísal:
Rad by som dal do pozornosti jeden addon, ktory je urceny na kickovanie.
Jeho funkcia je jednoducha, nejde vam pouzit kick spell, pokial target necasti spell, ktory mate zadany v configu.
Tzn. ak budu v buducnosti nejake encountery kde bude treba focusovat kick nejakeho specialneho spellu, toto moze byt velmi dobra pomocka. Pekny den!

http://wowinterface.com/downloads/info19970-Perfectinterrupt.html
neco takove sem delsi dobu schanel napr na maloriaka by se hodil! tak diky moc a az budu mit cas mrknu se na to bliz
Návrat hore Goto down
 
Perfect Interrupt
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Off Topic-
Prejdi na: