Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 facebook - virus

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

facebook - virus Empty
OdoslaťPredmet: facebook - virus   facebook - virus Icon_minitimeNe august 21, 2011 1:20 am

Nevite prosim nekdo o tom viru co na FB podobne jako na icq rozesila pres pratele odkazy ktery hazou vir a neda se prihlasit na FB a hlavne to nak zatezuje pc ptze se mi seka wow a pokud budu muset format nvm jak dlouho budu bez wow nemam instalacni cdcka wow kopiruju uz asi 4 roky a ted to ma asi 35 giga a neda se to dat na DvD
Návrat hore Goto down
Barleym
Raider
Raider
Barleym


Počet príspevkov : 172
Registration date : 24.02.2011

facebook - virus Empty
OdoslaťPredmet: Re: facebook - virus   facebook - virus Icon_minitimeNe august 21, 2011 12:43 pm

zmaz slozku wow/data/cache to ma najviac a nakopiruje sa ti to samo nas5, ak bude malo tak premaz aj interface alebo WTF, urco nemusis cele nanovo tahat

alebo sa to este da zrarovat do niekolko casti, iba klik pravym na slozku, das add to archive a v lavo dole mas pole de zadas ake velke maju byt jednotlive casti wowka a vph to rozhodis aj na 15 cdcok xD
Návrat hore Goto down
 
facebook - virus
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Funny Videos

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Off Topic-
Prejdi na: