Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 combat rouge

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
unikoss
Anonymný




combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 12:40 pm

Caffko guilda Deep Thunder a vsetci ostatny.


Postava: Unikoss, combat rouge, OS zatial ziadne, itlvl 369

PVE vs. PVP:
Idem vacsinou iba PVE to ma bavi viac. PVP som chodil iba obcas s magom a huntom s rogunou som nebol nikdy ak si dobre pamatam. Takze u mna ma PVE urcite jednoznacnu prednost.

Preco chcem ku Vam do guildy.
No hlavne preto ze ste jednou s najkvalitnejsich guild na drak'thule. Par krat som aj slevoal Vas progres a dost casto sa inspirujem hracmi s Vasej guildy co sa tyka vyberov talentov kde co reforgnut a podobne. A tiez po komunikacii s Herraklesom som sa rozhodol ze sa skusim prihlasit. Mam dost velky zaujem o progress a kill Deathwinga a legendarku na rogunu Wink

Sucasna guilda:
Momentalne som v guilde Blood Storm, hlavne stoho ze tam mam tanka warriora tak som tam nasukal vacsinu svojich postav cos mam ich dost. Blood Storm je fajnu guilda len je tam problem sa dako poskladat na raid. S tohto dovodu sa pokusam aj dostat do Deep Thunder.

Komunikacia na TS3:
No nemam stym problem. Mam naisntalovane aj ventrilo aj mumble takze keby bol potrebny iny komunikator nie je problem. Celkovo s komunikaciou nemam problem co sa tyka raidov a tak.

Raidovacie skusenosti:
No teraz hlavnee raidujem FL10 s pugmi kedze v guilde sa na guild run nenazbiera a ked tak ho tankujem s mojim warrom. Co sa tyka FL10 tak na rogune ho mam dany asi 2 krat 6/7 a raz 7/7. Viac nestiham kedze sa snazim zatial udrzovat asi 7 alebo 8 85lvl postav. Stare cata raidy mam tak zbezne ak na ktorej postave a ako som sa dostal do pugu. Na wotlku som moc do raidov nechcel viac som expil co ma celkom bavilo no teraz sa snazim viac sustredit na raidovanie.

Talenty:
Co sa tyka talentov tak isiel som na maxdps takze talenty su vseobecne zname a pre combat rogunu su najoptimalnejsie. Pobrowsoval som par webov co sa tyka rogun ze ci je lepsi assasin alebo combat ale je to skoro na rovnako (aspon som sa tak docital). Assasina som nikdy neskusal a combat rotacie mi celko vyhovuju.
Co sa tyka UI tak mam klasicke wow UI bez daky addonov co menia vzhlad. Pouzivam iba omen, recount, DBM.

Vztah k wow:
No wow hram uz dlho vacsinou som tym zabijal iba nudu takze hral som ho dost. Zacal som na free tam som objavil ze vobec existuje wow. Potom som presiel na ofik hlavne kvoli tomu, ze free bol hrozne zabagovany a patche tam liezli pomali. Toz prestalo ma to bavit na free a rozhodol som sa prejst na ofik. Preco drak'thul hral tu bracha a aj kvoli tomu ze tu hra vacsinu CZ/SK sceny.

Cas na raidovanie:
Tak cas vyzera byt pohoda. Prihlasovat sa budem, ak sa dostanem do Deep Thunder tak budem uprednostnovat Vase raidy. Hlavne sa neda predvidat co sa kedy vyskytne takze tak. Ale cas na wow si vacsinou vzdy dako najdem.

Logy (statistiky):
Nikdy som si take veci neviedol. Ani v sucasnej guilde sa asi nic podobne nevedie. Takze logy nemam ziadne.


Achiev:
Dake achiev mam vacsinou tie co idu pocas lvlovania a dake tie s dungov popri chodeni HC a tak. Sem tam ked sa nudim a nie je co robit vo wow tak chodim stare dungy co som nebol pre achiev a podobne.


PS: Ak som na nieco zabudol rad to doplnim, ked sa bude dat.

Návrat hore Goto down
Sonnyxyz
Raider
Raider
Sonnyxyz


Počet príspevkov : 79
Registration date : 11.12.2009

combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 12:44 pm

Nicky ostatních postav, recount z BH
Návrat hore Goto down
Unikoss
Anonymný




combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 12:52 pm

Recount aktualny nemam, ale tak okolo tych 18k mam, hlavne nemam este uplne optimalny gear na combat rogunu.

Nicky ostatnych postav Thunter, Yominka, Yomiko, Elfwarrior, Dhunter, Tomii
Návrat hore Goto down
X3r0
Champion
Champion
X3r0


Počet príspevkov : 117
Age : 34
Registration date : 10.08.2011

combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 12:54 pm

Vieš o tom ,že sa hlásiš do guildy , kde väčšina hráčov sú fakt na úrovni a majú už čo to odprogresované .. Nezober si to zle ,ale podľa mňa by si mal nájsť trošku slabšiu guildu , kde by si nabral viacej skúseností a zvykol by si si na poriadny semi-hardcore raiding .. prepáč ale za mňa NIE
Návrat hore Goto down
unikoss
Anonymný




combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 1:28 pm

Oki pohoda
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 9:56 pm

Ja len toľko ak dávaš v bh len 18k dps robíš niečo naozaj zle, toľko som točil pri progrese bwd v modrom equipe. Papierovo by si mal dávať na patchwerk style fighte 27k. Študuj fóra a skús to inde.
Návrat hore Goto down
unikoss
Anonymný




combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 10:38 pm

No je mozne ze robim nieco zle, ale iba raz som videl rouga tocit 30k aj to bolo v BH 25 a to bol typek s Black Division a mal gear skoro cely FL HC. Takze s mojim gearom tocit 27k by som si fakt kukol. A uz som videl rozne gearnute roguny ale na single target ani assasin ani combat v podobnom alebo o nieco lepsom geare netocil 27k dps.
Návrat hore Goto down
X3r0
Champion
Champion
X3r0


Počet príspevkov : 117
Age : 34
Registration date : 10.08.2011

combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 11:01 pm

unikoss napísal:
No je mozne ze robim nieco zle, ale iba raz som videl rouga tocit 30k aj to bolo v BH 25 a to bol typek s Black Division a mal gear skoro cely FL HC. Takze s mojim gearom tocit 27k by som si fakt kukol. A uz som videl rozne gearnute roguny ale na single target ani assasin ani combat v podobnom alebo o nieco lepsom geare netocil 27k dps.
farma je náš expert , niečo ako z hovna upliesť bič Very Happy
Návrat hore Goto down
Sonnyxyz
Raider
Raider
Sonnyxyz


Počet príspevkov : 79
Registration date : 11.12.2009

combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimeŠt november 17, 2011 11:50 pm

No a xeron pro změnu rozumi prodeji itemu Smile
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitimePi november 18, 2011 12:39 am

Je to číslo z najlepšieho theorycraft toolu v celom wow
a 30k je v baradine kurva málo keď sa tam dá aoečkovať až strach Baleroc ešte z oktobra 34k+ single target fight, pochopím, že keď človek trafí v bh bandu lowákov v pvp veciach extra čísla sa robiť nedajú, ale 18k bolo pekné číslo pred rokom teraz je to na smiech.

pre rypákov tipu xeron toľkoto by som mal dávať ja
jedno šťastie, že nič podobné nexistuje aj pre iné clasy, potom by sme sme sa mohli rozprávať, kto adekvátne točí to čo má, ale to je už iná debata. skrátka 18k je málo musíš sa ešte veľa učiť. Začni tým, že zmeníš ench na offhande.

PS na shadowcraft (ten theorycraft tool) treba chrome alebo nový explorer.
PS2: keby ešte chcel niekto ešte viac rýpať. deafultne je nastavná dĺžka fightu na 6 minút pri kratšom je dps samozrejme lepšie. keď si u seba nastavím 291 sekúnd čo je čas toho baleroc fightu dostanem teoretických 34,3k dps rozdel oproti reálnemu bude okolo 500dps čo vkľude pokryje rng. Keď človek nič neskurví tak dps so shadowcraftom sedí skoro vždy v rozmedzi +-500-600dps čo je celkom solídne. Takže keď tvrdím, že 18k je málo tak to tak skrátka je.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





combat rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat rouge   combat rouge Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
combat rouge
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» combat roguna
» Combat Rogue
» Combat Rogue
» Kexoo / Combat Rogue
» Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: