Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ennia - Okradený hunter!

Goto down 
+4
Gataa
cNb
Farmaceutt
Gaulien
8 posters
AutorSpráva
ENNIA
Anonymný




Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeSo december 17, 2011 3:36 am

Zdravim vsechny..
Takze cim bych asi zacal.. Zacnu strucne a jednodusse.

Vas clen KLOUZEK hledal na /Trade někoho kdo mu zaplatí sms za 200-300Kč.. mě osobně za to nabídl 32 000 goldu.. divil jsem se.. ale rikam si ze pod jmenem ma jakysi nazev a tak jsem si rekl ze ma jen prebytek goldu apd. a rozhodně mě nenapadlo ze u vas v guildě takový lidé jsou..

Kdyz jsem mu dal sve cislo a mobilniho operatora tak mi na mobil dosel kód.. ktery jsem mu měl napsat a na onen nějaky Pokerstar pridat kredity.. kód jsem mu napsal a pozadoval goldy.. dostalo se mi odbytí v podobě... "jo funguje, ale si blbeček a nic ti nedám.. zdar" ....
Dulezity poznatek je ten ze si prelogoval na jiny acc kde ma udajně svoje goldy.. postava Milcher ktera je v guildě Destiny.. nicméně KLOUZEK to byl.. o tom není pochyb.. jako dukaz mam dva screeny ze kterych by si mel inteligentni clovek udelat dost jasny obrazek.. Požaduji jakékoliv potrestani tohoto nečestneho hráče ktery vam jako guildě urcite nedela dobré jmeno.. V neposledni rade by me velmi mrzelo kdyby jste nad touto věci jen mávli rukou...

OMLOUVAM SE ZE TUTO STIZNOST VKLADAM DO NESPRAVNEHO TEMATU

SCREENSHOTY
aha, nejdou pridat.. takze pokud to bude vedení vubec jakkoliv zajimat tak je rad zašlu na email.. pošlu ingame odkaz na imageshack..

At reknete ze je to moje vlastni blbost nebo ne... ja veril dobremu jmenu guildy Deep Thunder.. zde jsem se zklamal.. takze znovu.. pozaduji nějaky disciplinarni trest či nahradu za zpusobenou skodu..

Omlouvam se za gramaticke chyby ale pisu to v pul ctvrte rano a jeste nasrany..
ENNIA


Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeSo december 17, 2011 9:37 am

Inak ten Klouzek nvm koho je to friend ale nechova sa prvy krat jak kokot, screen sice este z wotlku ale asi sa toho v nom vela nezmenilo.

Ennia - Okradený hunter! 9lGax
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeSo december 17, 2011 11:28 am

Gaatov friend a vzhľadom nato, že tu Gaata už ani nie je u nás, navrhujem kick.
Návrat hore Goto down
Ennia
Anonymný




Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Reakce   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeSo december 17, 2011 3:18 pm

Takze dnes okolo 15:00 jsem Klouzkovi napsal at jde na forum a podiva se jaky krasny topic jsem o něm zalozil... jeho reakce byla /ignore Ennia
takze to asi nebude jen tak.. mam i screeny.. napiste email jestli je chcete poslat
Návrat hore Goto down
cNb
Raider
Raider
cNb


Počet príspevkov : 40
Age : 37
Location : cz
Registration date : 23.11.2010

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeSo december 17, 2011 4:43 pm

ani kdyby mel pod nickem BD tak bych mu neveril
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeNe december 18, 2011 3:18 pm

Zdar friend nefriend, s klouzkom som nejaký čas nebol v kontakte a podla najnovších informácií to predal/vymenil neviem vážne.
To že spamoval pičoviny to hej býval taký jebnutý, ale neokradal vtedy aspoň ľudí :-/

KICK him
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion
Attevah


Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeNe december 18, 2011 5:47 pm

Bohuzial meno guildy bolo poskrvene my ostatny sme cestny hraci, takze bude kicknuty, ale viac ti asi nevieme pomoct bohuzial ako gataa pise ked to predal bohuzial
je to niaky noob.

Takze je nam tu luto a dufam ze si neurobis zly obraz o tejto guilde kvoli jednemu noobovi.
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeŠt január 05, 2012 10:40 pm

Farmaceutt napísal:
Gaatov friend a vzhľadom nato, že tu Gaata už ani nie je u nás, navrhujem kick.
ty si porad hrozne prisnej :-) <3
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimeŠt január 05, 2012 10:47 pm

Gossip napísal:
Farmaceutt napísal:
Gaatov friend a vzhľadom nato, že tu Gaata už ani nie je u nás, navrhujem kick.
ty si porad hrozne prisnej :-) <3
ty voleeee gossipeee ty zijeees? Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitimePo január 16, 2012 2:56 pm

Je to uz vybavene...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Ennia - Okradený hunter! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ennia - Okradený hunter!   Ennia - Okradený hunter! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ennia - Okradený hunter!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HUNTER
» MM Hunter
» Hunter
» hunter
» Přihláška,80 lvl hunt (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: