Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Star Wars - The Old Republic

Goto down 
+3
Edward
Lotan
Kombr
7 posters
AutorSpráva
Kombr
Novice
Novice



Počet príspevkov : 17
Registration date : 06.08.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeUt december 20, 2011 6:44 pm

S par kamosema to jdu hrat, tak bych rad vedel, jestli se nekdo neprida, at se pripadne domluvime na nejakym serveru
Návrat hore Goto down
Lotan
Champion
Champion



Počet príspevkov : 65
Age : 36
Registration date : 19.04.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeUt december 20, 2011 7:59 pm

S par kamosema uz hrajem (respektive oni hrajou, ja se pridam az o vikendu) na Hidden Beks.
Návrat hore Goto down
Kombr
Novice
Novice



Počet príspevkov : 17
Registration date : 06.08.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeŠt december 22, 2011 12:07 am

Lotan napísal:
S par kamosema uz hrajem (respektive oni hrajou, ja se pridam az o vikendu) na Hidden Beks.
Hm tak Hidden Beks patri mezi full servery Sad , takze hraju s kamosema na Ula Vii za republiku nick: Aithyl
Návrat hore Goto down
Lotan
Champion
Champion



Počet príspevkov : 65
Age : 36
Registration date : 19.04.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeŠt december 22, 2011 1:03 am

tak s republikou se di zahrabat Very Happy
Návrat hore Goto down
Edward
Raider
Raider



Počet príspevkov : 38
Registration date : 07.06.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeŠt december 22, 2011 9:57 am

Mathiel jeste hraje, zeptej se kde je, hraje za temnou stranu.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeŠt december 22, 2011 10:21 am

Ja a Pajzel (kamoš) spolu ešte s Kaxom si to ideme kúpiť po novom roku a chceme začať hrať za Sithov potom by sme sa možno pridali, ale mame iste podmienky pri výberu servru kam pôjdeme. Určite aby tam bola anglická komunita resp. hl. jazyk servera bola angličtina a 100% aby tam bola vysoká populácia... nechceme ísť na nejaký low, kde raz za sto rokov stretneme Jediho Razz

P.S: Inaaak potom sem ludia napíšte niekto aspoň krátku recenziu, že aké to je... čo mam o tej hre zatial vedomosti tak to z videii na youtube akurát chcel by som aj pohlad niekoho z vás.
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeSo december 24, 2011 12:41 am

Tak hrál sem betu určitě taky plánuju koupit a jelikož má číňanka (wow time za goldy) přístup i k placení SW za goldy a dokonce i koupení hry za 60k goldů tak do toho jdu. Hrál sem samozdřejmě za Sithy žádnej hodnej Simajz, expení pěkné, dost spestření oproti wowku, promakanej systém class questů a moooc musim pochválit PvP který je na super úrovni hlavně v tom že v BGčku máš stejný staty jako každej jinej i když je i o 7lvlů víc jak ty, takže žádný unbalanced hry.. čistě je to o skillu a sehranosti teamů. Luxusní styly hry jako například Pass the ball, kde musíš dostat míč do brány soupeře atd Razz Jako už v betě to na mě udělalo dobrej dojem a vydržel sem to hrát hodiny denně takže určitě na to půjdu takže se kdyžtak ozvěte Judy na FB nebo tak kam půjdete na server určitě bych se přidal.
Návrat hore Goto down
Lotan
Champion
Champion



Počet príspevkov : 65
Age : 36
Registration date : 19.04.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeSo december 24, 2011 2:12 am

vidis me osobne prijde pvp jako jedna z nejhorsich veci tam, nevybalancovany a nereaktivni (mackas sto veci a mas pocit ze si vlastne nic neudelal)
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe december 25, 2011 12:19 pm

Lotan a koho baví stlačiť 2x jedničku vyskočí ti na obrazovke 2x 50k dmg a pvpčko skončilo ? No mňa osobne nie Smile
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe december 25, 2011 3:05 pm

Simajz kolko stoji u tvojej cinanky gametime za goldy???
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe december 25, 2011 6:12 pm

Gaulien napísal:
Simajz kolko stoji u tvojej cinanky gametime za goldy???

Na SW ?
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe december 25, 2011 6:32 pm

Dobrá otázka Simajzi ona aj na SW predáva ?
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe december 25, 2011 7:33 pm

Hej na SW:tor
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimePo december 26, 2011 2:51 am

Dneska som sa bavil zo Simajzom na FB a vravel, že hej číňanká má aj na SW, ale že cenu ešte nevie... pravda je, že to som ani nečakal, kedže hodnota meny sa tam ešte bude ustanovovať.
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimePo december 26, 2011 12:32 pm

Tak ono to spíš závisí na tom kolik stojí těch 60dní gametimu euro, liber nebo dolarů. od toho se bude odvíjet cena za goldy ve wowku a jelikož to stojí 26.99euro na 2 měsíce tak to je jako u wowka takže cena bude okolo 10 - 12k za měsíc
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimePo december 26, 2011 3:10 pm

Simiku tvoja cinanka by nevedela kupit jednu hru za 15 eur za goldy? teda by som jej dal za to povedzme 20k alebo kolko a ona by to cvakla. skus sa opytat pls
Návrat hore Goto down
Lotan
Champion
Champion



Počet príspevkov : 65
Age : 36
Registration date : 19.04.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeUt december 27, 2011 7:29 pm

Juday napísal:
Lotan a koho baví stlačiť 2x jedničku vyskočí ti na obrazovke 2x 50k dmg a pvpčko skončilo ? No mňa osobne nie Smile

o tohle nejde de spis o to ze nemas zadnou odezvu na ty spely jakoze vizualni a zvukovou proste mackas mackas a nepritel najednou umre ale nemas vubec pocit ze bys neco delal, zajimavy ze v PVE z toho takovej pocit nemam
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeUt december 27, 2011 10:07 pm

presne tak toto je nedomyslene, napriklad za healera hrat tam ked healujes ta trocha zasvieti hrac ktoreho healujes ale ani zvuk ani nic tam neni. ne jak wow ale mozno ze to este pridaju ani wow nemalo vsetko hned
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeUt december 27, 2011 11:48 pm

Hoši a to už hrajete teraz po release ? Alebo hen tieto postrehy čo máme sú, keď ste hrali Betu... Ešte som si to nekúpil, určite tak spravím v ďalšom mesiaci Razz
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeSt december 28, 2011 2:56 am

ja som len betu hral ale pozrel som par videi aj co boli komentovane videa a presne toto tam vravel jeden healer ze ked healuje nema ziadny pocit ze by healoval Smile
osobne som hral juggernauta kvoli svetelnemu mecu Razz
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeSt december 28, 2011 10:29 am

Ja absolutne neviem čo pôjdem... mali sme ísť Sithou, ale niektorý kamoši začali za republiku hrať. Pôvodne som chcel ísť Bounty Huntera ale u republiky sa mi Trooper ani Smuggler nejak výrazne nepáči tak fakt neviem teraz Smile

Ono uvidí sa ako sa ten SWTOR uchytí podla mňa hen také detaily s tým healovaním a tak to poupravujú velice lahko...
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeSt december 28, 2011 1:52 pm

Ja by som nevedel hrat nieco co nema mec, kvoli tomu je star wars tym cim je kvoli tym mecom a ze by som strielal s pistolkou .. Very Happy to ne
Návrat hore Goto down
Lotan
Champion
Champion



Počet príspevkov : 65
Age : 36
Registration date : 19.04.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeŠt december 29, 2011 4:53 am

Jak uz sem psal, s par kamosema uz to hrajem takze postrehy sou z release a ne bety. Kdyz se nekdo rozhodnete hrat tak pokud nemate kam jit tak u nas s misto urcite najde Smile
Návrat hore Goto down
Scytha
Novice
Novice
Scytha


Počet príspevkov : 50
Registration date : 24.10.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: star wars   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeSo december 31, 2011 7:31 pm

Kupenu hru este nemam, ale takmer vsetko sa clovek dozvie na www.oldrepublic.cz

Admin a spol maju aj zalozene 2 velke cz/sk guildy za obe frakcie = republiku a sithov.


V skratke odomna: Celkom dobry vyber postav, kde vlastne po vybrani postavy si este dalej vyberate.

Priklad: Vyberiem si sith warriora ktoreho dalej specializujem na ---> maraudera alebo ---> juggernauta (tanka alebo dps)
a dalej si vyberiete z crew skillu gathering alebo crafting specializacie

gathering su: archeology, bioanalysis, scavenging, slycing

crafterske: armormech, armstech artifice biochem cybetech synthweaving
missions skilly: diplomacy, investigation, treasuer hunting, underworld trader

Takze teoreticky sanca nulova , ze najdete rovnakeho hraca ako ste vy, ci uz danym specom, profesiami alebo vyzorom (gearom)

Ak ste si vsimli pisal som o CREW SKILLE
NAJLEPSIE je ze to je hra stvorena pre Kageiovych botov, proste questami a experience a postupovanim lvlmi ziskate priatelske NPC , ktore sa pridaju k vam a mozete im davat po vybere gatheringu, crafting a mission profesie tieto veci robit...Takze nemusite farmit VY !
DOkonca tie npc farmia aj ked ste offline cheers

Ide vlastne o ziskanie goldov, rare receptov, rare craftingov, kde sa stanete vyhladavanym hracom..
A po crafte daneho epicu trebars zbrane mozete tento item rozobrat, sice neziskate z5 celu cast materialu, ktory vas to stalo, iba časť, ale mozete tymto rozobranim ziskat vylepsenie zbrane receptom..
Priklad: ucraftim modru zbran Deep thunder , rozoberiem ju, a objavim epic recept na zbran Deep thunder, ktora bude mat ofc lepsie staty,atd.

Je tam toho vela..kukajte tu stranku www.oldrepublic.cz
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe január 01, 2012 1:44 am

Scytha všetko je tak ako si povedal, len to s tím CREW musím uviesť na pravú mieru. ANO companioni zbieraju surky za teba ale ty ich musis posielat nejde to tak, že ich pošlel v noc ikeď ideš spať a oni ešte ráno ťažia to nie... tuším tam je max 1h ak sa nemýlím možno troška dlhšie ale určite sa nedaju poslať na 8h, alebo take neičo. Ja osobne, keď som o tom prvý krát počul tak som si myslel, že aká kravina to je nie.. že minion bude za mňa farmiť, ale ono to funguje aj tak, že vy normálne chodíte a questíte vidíte rudu na zemi a on ku nej príde váš minion pekne vám ju vykope a vy zatial zabíjate mobky do questu... parádička Razz
Návrat hore Goto down
Scytha
Novice
Novice
Scytha


Počet príspevkov : 50
Registration date : 24.10.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: star wars   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe január 01, 2012 4:45 am

Skusim to na teba inak.

Úkonů v rámci Crew Skills se mohou účastnit pouze pasivní společníci (takoví, kteří Vás zrovna nedoprovázejí). Aktivní společník může leda tak sbírat věci, na které narazíte, když Vás doprovází na Vašem dobrodružství. Takže nemusíte dělat špinavou práci. Všechny tyto úkony, týkající se crew skills, mohou být prováděny i když jste offline. Nemusíte tak postupovat jenom když jste příhlášení, ale můžete si naplánovat úkony i pro dobu, ve které nebudete připojeni.
Návrat hore Goto down
Lotan
Champion
Champion



Počet príspevkov : 65
Age : 36
Registration date : 19.04.2011

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe január 01, 2012 5:24 am

asi dost dobre nechapes co ti juday chtel rict, nemuzes si nic naplanovat aby probihalo kdyz u toho nejsi, muzes si ho maximalne poslat vecer na jednu misi pro jednu vec kterou za hodku splni a zbytek noci se nedeje nic, zadnej plan na farmeni ze bys jen naklikal a sel na tejden off a mel plnou banku i bagly se opravdu nekona
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe január 01, 2012 12:18 pm

Preste tak ako Lotan povedal som to aj myslel. Tiež tu hru ešte nemam, takže neviem presne ako to je ale s týmto som si istý. Je to proste spravené tak aby si to síce nemusel robiť ty, ale aj tak pri tom teoreticky musíš byť aby si mu zadával úlohy.
Návrat hore Goto down
Scytha
Novice
Novice
Scytha


Počet príspevkov : 50
Registration date : 24.10.2008

Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitimeNe január 01, 2012 12:26 pm

Juday napísal:
Preste tak ako Lotan povedal som to aj myslel. Tiež tu hru ešte nemam, takže neviem presne ako to je ale s týmto som si istý. Je to proste spravené tak aby si to síce nemusel robiť ty, ale aj tak pri tom teoreticky musíš byť aby si mu zadával úlohy.

Ved to mi je jasne, ved to som aj pisal, proste farmia za teba oni a passivnym spolocnikom ide zadat uloha a mozes ist offline.
Nikde som nepisal, ze budu robit 300 uloh a ze budem tyzden offline
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Star Wars - The Old Republic Empty
OdoslaťPredmet: Re: Star Wars - The Old Republic   Star Wars - The Old Republic Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Star Wars - The Old Republic
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Off Topic-
Prejdi na: