Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Nitoxx umi take neco jineho , nez rogunu :)

Goto down 
AutorSpráva
Nitox
Raider
Raider
Nitox


Počet príspevkov : 55
Registration date : 25.01.2009

Nitoxx umi take neco jineho , nez rogunu :) Empty
OdoslaťPredmet: Nitoxx umi take neco jineho , nez rogunu :)   Nitoxx umi take neco jineho , nez rogunu :) Icon_minitimeSt jún 20, 2012 11:14 am

Všichni potřebují peníze a na všem chtějí ušetřit.... právě třeba kvůli tomu , aby měli na wowko atd:D Já jsem přestal hrát tenkrát kvůli nové práci a jelikož mně na wowko už moc času nezbejvalo Smile , tak mě napadlo, že bych si udělal trošku reklamu a zároveň někomu třeba i pomohl... tykalo by se to spíše lidí z ČR .. Zabývám se porovnáváním nejvýhodnějších nabídek na fin. trhu , co se týče různých pojištění(jak na auta ,životních, na blbost atd), uvěrech,penzijních fondů atd "prostě makléřská práce"..Smile a většina lidi v guildě jsou dospělí lidé a tohle nějakým způsobem mají vyřešené a dají se na tom opravdu ušetřit v dnešní době solidní peníze Smile

Neberte to jako nějaký spam Smile spíše jako nabíkdu vypomoci Smile

Pokud by třeba někdo měl jen zájem o kontrolu jeho portofolia věcí co má , jsem mu ochoten na to řict můlj názor Smile klidně jen přes Ventrilo, TS tj fuk.. Rád pokecam se známejma tvářema co si mě třeba ještě pamatuji za doby mého "brutalního skillu:D" Smile)
Návrat hore Goto down
 
Nitoxx umi take neco jineho , nez rogunu :)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Úžas! nic jiného to není

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Off Topic-
Prejdi na: