Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Rád bych spat

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Imo (nep
Anonymný




Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: Rád bych spat   Rád bych spat Icon_minitimePi december 19, 2008 8:15 pm

1, Imon,
Elem. shaman
LVL 80lvl


2, Predpokladam ze stary clenovia ma poznaju a vedia ze nechodim PVP som cisto PVE...

3,4, Tak a preco chcem spat???
DT ma vychovali od samoho pociatku vo WoW som tol tam..., ale potom som chcel zmenu co samozrejme par ludi netolerovalo co mi nevyhovovalo tak som odisiel neviem co sa o mne vtedy u vas hovorilo ale nebolo to o tom geare ale nechcem to rozoberat lebo neviem co sa povravalo...
A rad by som sa vratil spat neviem vystriedal som kadeco kadeco som skusil a ten skoro pol rok co som od vas odisiel by som zhodnotil vsade dobre doma najlepsie... Skusil som aj GMkovat ale som pochopil ze to nieje jednoduche a nahal som to na ludi ktorym to ide lepsie(Kagei mal si pravdu...)

5, Vetnrilo mam Mikrak taktiez a bez problemov prehovorím...

6, Tak presiel som cele TBC okrem kill Iliho a nebol som Sunwel, vo WOTLK mam OS, Naxx okrem saphirona a Kella
znalost taktik je samozrejme v tichto inskach nadupana...
A samozrejme v Naxxe som mal prevazne ulohu RL

7, Postava cisto moja vlastnorucne lvlovana
No na ele samikovy si talent build ani inak predstavit neviem mam pocit ze lepsie sa ani dat nedaju
hmm... a ta uprava co sa tika Ele spacu niet co v prospech guildy ako upravovat ale co sa tika inych specov to by bolo na dlhsie uvazovanie a samozrejme by sa jednalo aj o gear

8, pripojenie standart, PC(notebook) vlastny, a rodicia nebyvaju problem akurat obcas mlada ale to sa da ukecat Smile

9, RT mam neobmedzeny Vas mi vyhovuje brutalne akurat mam raz do tyzdna skolenia ktore su v neurcite obdobie ale viem o nich kazdy tyzden dopredu

10, Zazil som tvrde progresy ci uz s vami ci s inymi guildami nikde to nieje lahke a wipy su samozrejme a problem s nimi nemam hlavne aby sa naskillila taktika a potom to ide lahko...

Dufam ze ste ma este neodsudili teraz uz viem co chcem a mam pocit ze to najdem v Deep Thunder.
kód:
kód:
kód:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rád bych spat   Rád bych spat Icon_minitimePi december 19, 2008 8:31 pm

Nazdar imone tyvole to sem rad ze se vracis no uz se na tebe tesim..... TAKTO BY SIS TO PREDSTAVOVAL? tak na to ZAPOMEN!!!
prosimte uz nikdy nedavej DT jako domovskou guildu kdyz si ji po leavu pomlouval kde to slo za dalsi nechapu tu drzost jak si to sem muzes vubec dat chtel by sis projit 25 nax co? tak na to taky zapomen a di si to odprogresovat u nas uz si nikdy nedavej prihlasku
vsechny lidi co elavli a byli prijati z5 se nam neoplatili tzn necekam ani v tvem pripade opak takze za me NEPRIJAT neber to osobne ale proste uz do guildy nechci lidi uz to neni takove jak to znas z bcje to tu uz trochu jinde takze NEPRIJAT a gl jinde treba zkus vyuzit migrace.....bye
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rád bych spat   Rád bych spat Icon_minitimePi december 19, 2008 8:33 pm

Imon ako podla mna zbytocny prispevok s tvojej strany, som PROTI!



Cus


Kagei


ps. este nieco pre Freezbeho rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Imo
Anonymný




Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rád bych spat   Rád bych spat Icon_minitimePi december 19, 2008 8:43 pm

Hmm... zdravim aj ja teba
Vies 25 nax lakava ponuka ale keby ze som prijaty a nejdem do toho naxu 3 mesiace vies ze my to vobec nevadi...
Clovek potrebuje aspon ja teda skusit nove veci skuit ako je to inde a nakoniec je to tak ako s babamy na prvu nikdy nezabudnes...
A mozno s inymi ludimi sa vam to stalo to ma fakt mrzi uz za nich, ale....
necekam ze by ste ma prijali s otvorenou narucou alebo ze by som bol hned v progres grupe vela som toho obysiel za ten pol rok strasne vela a malo kde je taka parta ludi ako v DT
a to ohovaranie povedal som o DT dost blbych veci to je pravda ale bolo to na marko toho co ste vy kecali o mne a vobec som tomu nechapal...
Ja osobne by som si este jednu sancu sak na skusku Smile
Návrat hore Goto down
Imo
Anonymný




Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rád bych spat   Rád bych spat Icon_minitimePi december 19, 2008 9:02 pm

Este jedna vec ak by ste si to nebodaj dakym nedopatrenim rozmysleli som ochotny akceptovat akekolvek podmienky ake budete mat...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rád bych spat   Rád bych spat Icon_minitimeSo december 20, 2008 12:47 am

STOP STAV ELEMENTAL SHAMANU NEPRIJAT
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: lol   Rád bych spat Icon_minitimeSo december 20, 2008 1:01 pm

lol to je drzost omg proti a bez debaty Smile /lock
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rád bych spat Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rád bych spat   Rád bych spat Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rád bych spat
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: